ابزار کاربر

ابزار سایت


tef_و_tefaq

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخهٔ متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

نگارش قبل در دو طرف نگارش قبل
نگارش بعد
نگارش قبل
tef_و_tefaq [2013/11/07 05:31]
M1KE [ساختار آزمون]
tef_و_tefaq [2019/08/17 19:52] (فعلی)
خط 26: خط 26:
 آزمون TEFAQ توسط [[http://​www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/​fr/​index.html|اداره مهاجرت کبک]] ​ و به منظور مهاجرت به کانادا از راه این استان مورد پذیرش قرار می‌گیرد و توسط دانشگاه‌های فرانسه پذیرفته __نمی‌شود__. البته آزمون TEF هم توسط [[http://​www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/​fr/​index.html|اداره مهاجرت کبک]] پذیرفته می‌شود. نسخه کامپیوتری این آزمون نیز وجود دارد که e-TEFAQ نامیده می‌شود. آزمون TEFAQ توسط [[http://​www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/​fr/​index.html|اداره مهاجرت کبک]] ​ و به منظور مهاجرت به کانادا از راه این استان مورد پذیرش قرار می‌گیرد و توسط دانشگاه‌های فرانسه پذیرفته __نمی‌شود__. البته آزمون TEF هم توسط [[http://​www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/​fr/​index.html|اداره مهاجرت کبک]] پذیرفته می‌شود. نسخه کامپیوتری این آزمون نیز وجود دارد که e-TEFAQ نامیده می‌شود.
  
-افرادی که بیشتر از ۱۶ سال سن داشته باشند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. نمره آزمون در دو مقیاس اروپایی (A1 تا C2) و کبکی (۰ تا ۱۲) گزارش می‌شود. نمونه‌ای از کارنامه این آزمون را می‌توانید در {{resultats_au_tefaq.pdf|اینجا}} ببینید. ​ +افرادی که بیشتر از ۱۶ سال سن داشته باشند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. نمره آزمون در دو مقیاس اروپایی (A1 تا C2) و کبکی (۰ تا ۱۲) گزارش می‌شود. نمونه‌ای از کارنامه این آزمون را می‌توانید در {{resultats_au_tefaq.pdf|اینجا}} ببینید. محدودیتی برای تعداد دفعات شرکت در این امتحان وجود ندارد.
- +
-محدودیتی برای تعداد دفعات شرکت در این امتحان وجود ندارد.+
  
 پیشتر فقط مهارت‌های شنیداری و گفتاری در این آزمون اجباری بودند. با این حال٬ با توجه به تغییر قوانین مهاجرتی کبک از تاریخ اوت ۲۰۱۳ مهارت‌های نوشتاری و خواندن (درک مطلب) نیز به این آزمون افزوده شده‌اند. پیشتر فقط مهارت‌های شنیداری و گفتاری در این آزمون اجباری بودند. با این حال٬ با توجه به تغییر قوانین مهاجرتی کبک از تاریخ اوت ۲۰۱۳ مهارت‌های نوشتاری و خواندن (درک مطلب) نیز به این آزمون افزوده شده‌اند.
tef_و_tefaq.txt · آخرین ویرایش: 2019/08/17 19:52 (ویرایش خارجی)