آکادمیا کافه
مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: گرین کارت و اقامت دائم آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- موضوع: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6

مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - Cortex - 02-02-2011

سایت رسمی ثبت نام لاتاری dvlottery.state.gov می باشد؛ که این سایت این ثبت نام را یک بار در سال و بطور رایگان انجام می دهد. لازم به ذکر است سایت های دیگری نیز در راستای ثبت نام لاتاری هستند اما هیچکدام تضمینی برای کار خود ندارند و البته مقداری نیز پول دریافت می کنند.
توصیه می شود فقط به سایت رسمی مراجعه شود.

بحث در این مورد در این تاپیک امکان پذیر است.
با تشکر

لاتاری گرین کارد - calycanthus7 - 23-08-2011

سلام.
من حدود دو سال پیش برای گرین کارت ثبت نام کردم و امروز هی میلی دریافت کردم با این مضمون:
You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.
من برای گرین کارت برنده شده ام؟ حالال باید چی کار کنم؟
ضمن این که در دانشگاه شهید بهشتی فوق لیسانس بیولوژی خوندم و استادی هم در امریکا به من پذیرش داده. لطفا آقای بابک منو راهنمایی کنید چون هیچ چیزی از این مسایل نمیدونم.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 23-08-2011

(23-08-2011, 02:31 PM)calycanthus7 نوشته: سلام.
من حدود دو سال پیش برای گرین کارت ثبت نام کردم و امروز هی میلی دریافت کردم با این مضمون:
You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.
من برای گرین کارت برنده شده ام؟ حالال باید چی کار کنم؟
ضمن این که در دانشگاه شهید بهشتی فوق لیسانس بیولوژی خوندم و استادی هم در امریکا به من پذیرش داده. لطفا آقای بابک منو راهنمایی کنید چون هیچ چیزی از این مسایل نمیدونم.
این که برنده شدید یا خیر بستگی داره به این که این ایمیل از کجا برای شما اومده باشه. تا اونجا که یادمه سایت رسمی گرین کارد لاتری گفته بود که با ایمیل به کسی اطلاع نمی‌دن، در نتیجه احتمال این که این ایمیل واقعی نباشه زیاده. به هر حال چک کردنش ساده است. می‌تونید در سایت رسمی دولت آمریکا این کار رو بکنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر به این موضوع مراجعه کنید.

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - calycanthus7 - 24-08-2011

سلام

در سایت رسمی خود کشور آمریکا در کدام قسمت می توان اسامی برنده های لاتاری 2012 رو مشاهده کرد؟ لطفا این آدرس را به صورت لینک بگذارید. ممنونم

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - Bahram - 24-08-2011

http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - farzam - 13-09-2012

ثبت نام تو این سایت از چه تاریخی شروع میشه و کی زمان ثبت نام تموم میشه؟
نحوه ی ثبت نام چطوریه؟

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - Babak - 14-09-2012

اگر به این آدرس مراجعه کنید می‌بینید که گفته امسال (۲۰۱۲) ثبت‌نام روز ۲ اکتبر شروع می‌شه و روز ۳ نوامبر خاتمه پیدا می‌کنه.

اگر روال ثبت‌نام امسال هم مثل سال‌های قبل باشه، روال ساده‌ایه و در حد پرکردن یک فرم با اطلاعات شخصی از جمله نام و مشخصات و محل تولد و تعداد فرزندان و اطلاعاتی شبیه به این هست. فقط باید یک عکس تمام رخ دیجیتالی با زمینه روشن و به ابعاد ۶۰۰x۶۰۰ پیکسل هم داشته باشید و آپلود کنید. بعد از سابمیت کردن فرم به شما یک شماره می‌ده که شما باید شماره رو حفظ کنید و موقعی که نتایج اعلام شد اون شماره رو وارد کنید و ببینید که آیا برنده شده‌اید یا خیر. معمولا نتایج حدود ماه May سال بعد اعلام می‌شه.

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - farzam - 14-09-2012

امسال که 2013 هستش؟
یعنی امسال تو آبان شروع میشه ثبت نام؟

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - m.ost - 14-09-2012

(14-09-2012, 02:14 PM)farzam نوشته: امسال که 2013 هستش؟
یعنی امسال تو آبان شروع میشه ثبت نام؟
امسال سال 2012 هست دوست عزیز و ثبت نام از 4 اکتبر 2012 (13 مهر ماه امسال) شروع میشه و در 3 نوامبر(13 آبان امسال) به پایان میرسه، این ثبت نام برای سال 2014 هست.

RE: مسائل مربوط به سایت رسمی ثبت نام لاتاری - bzz - 16-09-2012

سلام دوستان
یک سوال
اینکه از افراد یک خانواده(که همشون مجرد هستند و با پدومادر زندگی میکنند) میشه هرکدام به صورت جداگانه ثبت نام کنند؟؟
چون اگر پدر خانواده تبت نام کنه مسلما اسم فرزند ها هم در فرم مشخص میشه-حالا اگر فرزندان بعلاوه مادر خانواده هم جدا ثبت نام کنند تخلف محسوب نمیشه!!!
و یک سوال دیگه اینکه به فرض مثال پسر خانواده برنده شد آیا خواهرو برادرها پدر مادر هم میتوانند از این طریق گرین کارد بگیرند؟