آکادمیا کافه
گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - soheil_gh - 11-10-2014

با سلام
 من کاردانی کامپیوتر دارم و دانشجوی کارشناسی کامپیوتر هستم معدل دیپلمم افتضاحه، اگه بخوام از اول برای لیسانس اقدام کنم می تونم از مدرک کاردانیم بجای دیپلم و پیش دانشگاهی استفاده کنم یعنی دیگه نمرات دیپلمم رو نفرستم و بجاش نمرات کاردانیم رو بفرستم. سوال دیگه اینکه : اگه حتی رزومه قوی هم داشته باشیم بازم شانس برا فاند برا کارشناسی کم هستش؟

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - saaaaam - 11-10-2014

(11-10-2014, 10:54 AM)'soheil_gh' نوشته: با سلام
 من کاردانی کامپیوتر دارم و دانشجوی کارشناسی کامپیوتر هستم معدل دیپلمم افتضاحه، اگه بخوام از اول برای لیسانس اقدام کنم می تونم از مدرک کاردانیم بجای دیپلم و پیش دانشگاهی استفاده کنم یعنی دیگه نمرات دیپلمم رو نفرستم و بجاش نمرات کاردانیم رو بفرستم. سوال دیگه اینکه : اگه حتی رزومه قوی هم داشته باشیم بازم شانس برا فاند برا کارشناسی کم هستش؟

دوست عزیز بسیار بعیده لیسانس بورس بشی بنظر من فوق لیسانس را برنامه ریزی کنید حداقل فنلاند می تونی بدون شهریه تحصیل کنی و یا معدل لیسانس بالا و جی ار ای با نمره خوب امید به بورس مستر شدن هست

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - soheil_gh - 11-10-2014

با تشکر از جوابتون
آیا فنلاند برای کارشناسی باید فنلاندی بلد باشیم یا انگلیسی کافیه و اینکه برا مخارج زندگی اجازه کار هست؟
و کلا میشه لسانس ایرانو رو نکرد ، یعنی اونا نمی فهمن ؟ چون از یه نفر شنیدم اگه لیسانس داشته باشی اکثر دانشگاه های خارج برا لیسانس دوباره ، فاند نمیدن بعضی هاشونم کلا پذیرش نمیدن.

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - saaaaam - 11-10-2014

(11-10-2014, 11:14 AM)'soheil_gh' نوشته: با تشکر از جوابتون
آیا فنلاند برای کارشناسی باید فنلاندی بلد باشیم یا انگلیسی کافیه و اینکه برا مخارج زندگی اجازه کار هست؟
و کلا میشه لسانس ایرانو رو نکرد ، یعنی اونا نمی فهمن ؟ چون از یه نفر شنیدم اگه لیسانس داشته باشی اکثر دانشگاه های خارج برا لیسانس دوباره ، فاند نمیدن بعضی هاشونم کلا پذیرش نمیدن.

سلام اگه بخوای لیسانس فنلاند بگیری باید ازمون ورودی بدی و ایلتس هم لازم هست ولی بنظر من لیسانس را ایران بگیر فوق بیا اینجا مجانی بخون. مقطع لیسانس در برخی از دانشگاه ها انگلیسی هست ولی فوق کلا بیشتر دانشگاه ها انگلیسی هست
البته اجازه کار داری هفته ای 25 ساعت و اگه کار بگیری خرجت در میاد لطفا در این رابطه بخش کار در فنلاند را مطالعه کنید

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - مهمان - 02-05-2015

با عرض سلام وخسته نباشید
من تا چند ماه آینده لیسانس مهندسی نفت (شاخه حفاری و استخراج) از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با معدل 15کسب میکنم و تا آخر سال مدرک زبان آلمانی b2 را کسب میکنم ، میخوام بدونم آیا میتونم دانشگاه های آلمان در رشتهای مرتبط ( به جز خود رشته حفاری ) ادامه تحصیل بدم ؟
البته از سربازی معاف هستم

RE: محاسبه احتمال گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های امریکا براساس نمرات و سابقه - mehrdad.editor - 12-07-2015

من فوق دیپلم معماری دارم از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 15.54
در حال حاضر ترم دوم کارشناسیم تو همون رشته و همون دانشگاه.
دوره های زبان به صورت فوق فشرده دارم میگذرونم برای گرفتن تافل یا آیلتس
یه سری مدارکم در مورد نرم افزارهای کاربردی معماری از مجتمع فنی دارم.
مشکل مالیم ندارم.
می خوام حداکثر تا سال تحصیلیه آینده پذیرش بگیرم از دانشگاه های آمریکا و از ایران برم.
1.به نظر شما میتونم مدرک و واحدایی که گذروندم اونجا تطبیق بدم و به جای 4سال برای کارشناسی 2 سال درس بخونم؟
2.چطور میتونم با وضعیتی که دارم دانشگاه که به دردم بخوره پیدا کنم
3.اگه بخام سال تحصیلی آینده اونجا باشم حداکثر تا کی فرصت دارم که پروسه پذیرش از دانشگاه انجام بدم و شروع کنم برای درخواست ویزای تحصیلی؟
ممنون میشم که راهنماییم کنی...

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - فرنوش حاجيها - 10-09-2015

سلام .. من مدرك كارشناسي از دانشگاه شهيد بهشتي رشته ي برنامه ريزي شهري دارم ،،، مي خواستم بدونم مي تونم براي دامپزشكي اقدام كنم ؟

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - مهمان - 26-11-2015

سلام من سال اخر رشته مهندسی مخابرات از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۴ هستم, در حال حاضر هم دارم مقاله ی اماده میکنم و زبان آلمانی میخونم
میخواستم بدونم میتونم با این شرایط برای ارشد از دانشگا های آلمانی زبان اپلای بگیرم???
و اینکه مدرک آیلتس یا تافل هم نیازه???

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - Matinking - 28-11-2015

(26-11-2015, 05:30 PM)مهمان نوشته: سلام من سال اخر رشته مهندسی مخابرات از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۴ هستم, در حال حاضر هم دارم مقاله ی اماده میکنم و زبان آلمانی میخونم
میخواستم بدونم میتونم با این شرایط برای ارشد از دانشگا های آلمانی زبان اپلای بگیرم???
و اینکه مدرک آیلتس یا تافل هم نیازه???

سلام

- معدلتون پایین هست.. منتها باز هم برای دانشگاه های غیر درجه یک آلمان شانس دارید... خصوصا برای دوره های آلمانی زبان (که پذیرش در اونها به مراتب کم دردسرتر از رشته های انگلیسی هست...)
البته شانسی برای کمک هزینه نخواهید داشت...

- هر دو مدرک پذیرفتنی هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - maryam14j - 18-03-2016

با سلام. من دانشجوی ترم 6 کشاورزی دانشگاه تهران و روزانه هستم. میخوام واسه کنکور سراسری شرکت کنم اما چند تا ابهام دارم:
1) من رشته دیپلم تجربی بوده الان میتونم گروه ریاضی شرکت کنم؟
2) آیا واسه شرکت تو کنکور نیاز ب داشتن دانشنامه (اصل مدرک لیسانس) دارم؟ چون من از مسئول آموزش مون پرسیدم میگفت باید دو سال از فارغ التحصیلیم بگذره و دانشنامه م بیاد تا بتونم شرکت کنمو تا ووقتی نیاد تعهد دارم ب دانشگاه.آیا این مطلب صحت داره؟ من خرداد سال 96 فارغ التحصیل میشم چه وقت میتونم شرکت کنم؟
3) و آخر اینکه نمیتونم تحصیل رایگان داشته باشم؟ ینی روزانه اخه بعضی میگن میشه دوبار روزانه لیسانس گرفت.
ممنون از زحماتتون