آکادمیا کافه
احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی (/Thread-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - hasti.k - 15-12-2014

از توجه و مشاوره عالیتون ممنونم ولی  خب به نظرتون با این اوصاف واسه اپلای در مقطع کارشناسی اقدام کنم یا ارشد؟؟دغدغه ی من اینه.[img]images/smilies/undecided.gif[/img]

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - saaaaam - 16-12-2014

(15-12-2014, 11:12 PM)'hasti.k' نوشته: از توجه و مشاوره عالیتون ممنونم ولی  خب به نظرتون با این اوصاف واسه اپلای در مقطع کارشناسی اقدام کنم یا ارشد؟؟دغدغه ی من اینه.[img]images/smilies/undecided.gif[/img]

سلام دوست خوبم
من پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه معدل مقطع لیسانس در اینده بسیار برای شما مشکل ساز می شود یا در ایران و یا خارج از ایران یک لیسانس دیگر بگیرید
بسیاری از دوستان من در فنلاند با اینکه حتی فوق لیسانس داشتند اینجا لیسانس در رشته مثلا کامپیوتر یا ای تی دوباره دارند می خوانند که هم تحصیل رایگان هست و هم شانس بسیار بالایی برای کار دارند

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - faran - 16-12-2014

سلام من دانشجوی روزانه کارشناسی مهندسی صنایع ترم 2 هستم.معدل ترم قبلم 17.92 بوده و درحال تقویت زبان برای آزمون آیلتس هستم و در حال ثبت اختراعم و زبان ترکیه ای هم بلدم و درحال یادگیری زبان کره ای هستم.به نظرتون من شانس گرفتن فاند تو مقطع کارشناسی تو کشور کره جنوبی دارم؟یا باید برای ارشد اقدام کنم؟
چطوری میتونم با یک استاد مکاتبه کنم؟
لطفا راهنماییم کنین.
ممنون

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - Andre - 16-12-2014

(16-12-2014, 08:46 PM)'faran' نوشته: سلام من دانشجوی روزانه کارشناسی مهندسی صنایع ترم 2 هستم.معدل ترم قبلم 17.92 بوده و درحال تقویت زبان برای آزمون آیلتس هستم و در حال ثبت اختراعم و زبان ترکیه ای هم بلدم و درحال یادگیری زبان کره ای هستم.به نظرتون من شانس گرفتن فاند تو مقطع کارشناسی تو کشور کره جنوبی دارم؟یا باید برای ارشد اقدام کنم؟
چطوری میتونم با یک استاد مکاتبه کنم؟
لطفا راهنماییم کنین.
ممنون

وضعیت فاند در دورههای دکترا و به خصوص ارشد هم رقابتی هست. حالا دوره کارشناسی که جای خود دارد. به نظر من از همین شرایط تحصیل رایگان ایران استفاده کنید و به مقاطع بالا برسید، بعد میتونید در دوره های Graduate شرکت کنید. در این میان هم سعی کنید به آماده سازی نمرات زبان و GRE تلاش کنید.

پ.ن. اینطور برمیاد که رسانه های ما با نمایش فیلم و سریال کره‌ای بر مردم تأثیر گذاشته. کره کشوریه که به دلیل رشد بی نظیر  شرکتهای الکترونیکی و خودرو سازی به ژاپن آینده تبدیل خواهد شد (منظور کشوری در سطح ژاپن). امیدوارم که این عوامل اقتصادی و میل به پیشرفت هم مد نظر داشته باشید، وگرنه در این مسیر سختی های زیادی میبینید که اگر اهداف کوتاه مدت و سطحی مد نظر باشید، به همان سرعت از میدان خارج می‌شوید.

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - zahra_9675 - 17-02-2015

سلام ب همه
من دانشجوی ورودی 93 هستم. دانشگاه دولتی درس میخونم. معدل دیپلمم بالای 18 و معدل پیشم پایین تره.  با شرایط من پذیرش گرفتن برای کارشناسی چقدر امکان پذیره؟ چ کشورهایی راحت تر میشه برای کارشناسی پذیرش گرفت؟ درسته میگن آلمان هزینه تحصیل پایین هست و پذیرش گرفتن راحت تره؟ و رتبه ی کنکور چقدر در گرفتن پذیرش اثر داره؟ و اینکه اگر معدلت در دانشگاه A باشه تاثیری داره؟میشه راهنماییم کنید. 
با تشکر از همه

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - مهمان - 24-05-2015

سلام
لیسانس نرم افزار  معدل 13[img]images/smilies/blush.gif[/img]
دارای مقاله isi , isc  دو عدد
یک کنفرانس بین المللی در ترکیه
و یک کنفرانس داخلی
5 سال سابقه  کار مرتبط
شانس من را بپید برای دریافت فاند 
تشکر میکنما
اگر به ایمیلم بفرستید ممنون میشم
fariba.jahandideh2014@gmail.com

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - Paul Dirac - 08-08-2015

سلام. دوستان فرهیخته ؛ من امسال کنکوری هستم ...!
امروز همینجوری به ذهنم رسید که ببینم میشه برای Undergrad. اقدام کرد یا نه !؟ ظاهرا اینجوری که دوستان میفرمایند خیلی سخته ...
من معدل کتبی سوم دبیرستان 19.71 و کل سوم 19.85 ، دوم 19.85 ... اولو یادم نیست ...! پیش که امسال قراره بروم !
ممنون میشم راهنمایی کنید که اصولا میشود برای یک دانشگاه خوب US فاند گرفت یا نه ؟!
توصیه نامه هم مشکلی ندارم ... از بهترین دبیرای ایران میتونم ریکام بگیرم (!) ، از یکی از دانشجویان Post Doct. دانشگاه Illinois at Urbana هم میتونم ... (البته ایشون در ایران مدرس المپیاد هستند ...)
زبان هم مشکل خاصی ندارم و اگر ارزش داشته باشه تو این مدت راحت میتونم نمره ی مورد نظر رو کسب کنم ...
ممنون میشم کامل توضیح بدید که چه کشورهایی برای Undergrad. مناسبتر هستن ، امکان گرفتن فاند بیشتره و هزینه ی زندگی کمتر ...؟
ببخشید اگر کلمات یا توضیحات اشتباهی بکار بردم ! (ما هنوز در این راه جان فرسا حرفه ای نشدیم!!!)

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - Paul Dirac - 08-08-2015

راستی رشته رو یادم رفت بگم ! :
به ترتیب اولویت :

-فیزیک (ترجیحا نظری!)
-ریاضی (ترجیحا محض!)
-کامپیوتر نرم افزار ( یه سری سایت و ایناهم طراحی کردم !!! ... html , css کامل و php خیلی کم !)

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - :nothing: - 12-08-2015

سلام.
اگه به رشته مورد نظر تسلط خوب داشته باشی و چند سال توی اون زمینه فعال بوده باشی توی دانشگاه های ایران(البته برای تحقیق) و تقریبا یه رزومه خوب داشته باشی و البته با معدله 18.97 رشته ریاضی فیزیک و متاسقانه بدون مدرک زبان...ولی کاملا مسلط هستم به زبان انگلیسی
به نظرتون میشه جای خوبی فاند گرفت؟؟

RE: احتمال گرفتن فاند در مقطع کارشناسی - فرید - 13-09-2015

این دانشگاه در ژاپن به تعداد کمی از متقاضیان در مقطع کارشناسی فاند می دهد. ولی چون سال اول ممکن خیلی ها اطلاع نداشته باشند. شانس خوبی می تونه باشه برای کسانی که بدون فاند نمی توانند ادامه تحصیل بدهند.