آکادمیا کافه
تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش (/Thread-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 19-10-2017

(19-10-2017, 07:01 AM)مهمان نوشته: سلام روزگار خوش  

بنده 30 سالمه و سال89 از دانشگاه آزاد با لیسانس مهندسی پزشکی-بیوالکتریک فارغ التحصیل شدم.5سال سابقه کار مرتبط دارم(دوسال و نیم شامل بیمه). اما الان قصد دارم برای طراحی لباس کشور آلمان اقدام کنم.تعدادي از مدارك فني حرفه اي مربوط به رشته طراحي  لباس رو گرفتم و سابقه كار بدون بيمه تو رشته طراحي لباس دارم(حدود٣سال کمک مربی در یکی از آموزشکاه های فنی حرفه ای)و ودر حال یادگیری زبان آلمانی هستم.
سوال اول اینکه ميخوام بدونم من اگر بخوام تو رشته طراحی مد و لباس تحصيل كنم آيا ميتونم مستر بخونم يا بايد دوباره ليسانس بخونم؟! و اينكه چقدر امكان پذيرش گرفتن دارم؟ 
سوال دوم اینکه میتونم برای ویزای جاب سیکر برای آلمان برای رشته فشن دیزاین اقدام کنم؟چون شما تاکید به داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مورد نطرمون رو داشتین آیا مدارک فنی حرفه ای کاری از پیش نمیبرن؟
و در آخر آيا براي رشته هاي هنرمثل طراحي مد امكان اقامت گرفتن بعد فراغت از تحصيل و اشتغال وجود داره؟!چون من شنيدم رشته هاي آرت چون براي كشور آلمان سودمند محسوب نميشن امکان اقامت گرفتن تقریبا صفر هست.
پیشاپیش سپاس از لطف و همراهی شما

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 11-11-2017

ایامیشود ازرشته ریاضی تغییررشته دادبه رشته تجربی درالمان؟

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 07-12-2017

سلام
آیا می توان با قبولی دندانپزشکی یا داروسازی ایران برای اتریش اقدام نمود و سپس به پزشکی تغییر رشته داد؟

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 25-12-2017

سلام ببخشید من کارشناسی عمران هستم آیا این امکان برام وجود داره در کشور آلمان رشته MBA بخونم؟؟

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - automotive - 25-12-2017

(11-11-2017, 05:27 PM) نوشته: ایامیشود ازرشته ریاضی تغییررشته دادبه رشته تجربی درالمان؟

بله این امکان وجود دارد.

(07-12-2017, 02:16 PM) نوشته: سلام
آیا می توان با قبولی دندانپزشکی یا داروسازی ایران برای اتریش اقدام نمود و سپس به پزشکی تغییر رشته داد؟

سلام
تا آنجا که اطلاع دارم خیر، بهتر است از دانشگاه پزشکی مورد نظر سوال کنید (تلفنی یا از طریق ایمیل).

(25-12-2017, 10:13 AM) نوشته: سلام ببخشید من کارشناسی عمران هستم آیا این امکان برام وجود داره در کشور آلمان رشته MBA بخونم؟؟

سلام
بله این امکان وجود دارد، اما شما باید استاد را برای تغییر رشته قانع کنید و به احتمال زیاد پیش نیاز برای شما وجود خواهد داشت.

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 08-01-2018

سلام وقت بخیر
میشه منو راهنمایی کنید
آیا من میتونم با 28 سال سن و مدرک لیسانس معماری دانشگاه ازاد استهبان با معدل 17.73 تو المان رشته هتلداری ادامه بدم؟
و ایا اینکه همسر من میتونه بعنوان همراه از طریق من ویزا بگیره و بیاد پیشم؟ ممنونم

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 08-01-2018

باعرض سلام
من کارشناسی عمران دارم آیامیتونم دررشته موسیقی درکشوراتریش ادامه تحصیل بدم باتوجه به اینکه دررشته موسیقی رزومه کافی رودارم ومدرس موسیقی هستم.باتشکرازراهنماییتون

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - automotive - 08-01-2018

(08-01-2018, 01:57 AM) نوشته: سلام وقت بخیر
میشه منو راهنمایی کنید
آیا من میتونم با 28 سال سن و مدرک لیسانس معماری دانشگاه ازاد استهبان با معدل 17.73 تو المان رشته هتلداری ادامه بدم؟
و ایا اینکه همسر من میتونه بعنوان همراه از طریق من ویزا بگیره و بیاد پیشم؟ ممنونم

سلام
بله این امکان وجود دارد، برای اطمینان بیشتر وب سایت دانشگاه مورد نظر را بررسی کنید.
بله، اگر بتوانید کفالت مالی خود را اثبات کنید، می‌توانید به دریافت ویزا به همراه همسر خود امیدوار باشید.

(08-01-2018, 09:19 AM) نوشته: باعرض سلام
من کارشناسی عمران دارم آیامیتونم دررشته موسیقی درکشوراتریش ادامه تحصیل بدم باتوجه به اینکه دررشته موسیقی رزومه کافی رودارم ومدرس موسیقی هستم.باتشکرازراهنماییتون

سلام
اتریش مهد موسیقی است و علاوه بر رزومه باید امتحان عملی شرکت کنید و رزومه خود را عملا اثبات کنید.

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - مهمان - 22-01-2018

سلام خسته نباشید. من دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته الکترونیک از دانشگاه سراسری هستم. از دانشگاه معتبری با معدل بالای 15 فارغ التحصیل شدم. مخوام برای تحصیل به اتریش برم ولی در رشته کامپیوتر و از مقطع کارشناسی شروع به تحصیل کنم. مخواستم ببینم آیا امکانش هست و شرایطش چجوریه؟ با تشکر.

RE: تغییر رشته در هنگام اقدام و گرفتن پذیرش - automotive - 15-02-2018

(15-02-2018, 12:09 PM) نوشته: سلام .خسته نباشید. من در رشته الکترونیک کارشناسیم رو گرفتم. اما به تدریس علاقه مندم و میخوام در رشته تکنولوژی آموزشی ادامه تحصیل بدم .سابقه ی کار همراه با بیمه در مدرسه دارم و در زمینه ی آموزشی نرم افزار و انیمیشن آموزشی ساختم .می خواستم بدونم آیا می تونم با این رزومه بورسیه بگیرم ؟

سلام
برای بررسی رزومه باید حداقل معدل کارشناسی، نمره زبان و سابقه پژوهشی (در صورت وجود) را اعلام کنید، به هر حال دریافت کمک هزینه تحصیلی برای ارشد کار راحتی نیست.