آکادمیا کافه
ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- انجمن: روادید فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- موضوع: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن (/Thread-%D9%88%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%B3%D8%AA%D9%8A-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D9%88-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B7-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - paria_65 - 14-04-2017

سلام خسته نباشید من یک سوال دارم
ما به تازگی برای ویزای انگلستان اقدام کردیم با همسرم و خداروشکر ویزامون اومده تو همون تایمی که قصد سفر به انگلستان رو داریم قصد سفر به پاریس رو هم داریم و برای ویزای توریستی از طریق فرانسه اقدام کردیم
من خودم دانشجوی دکتری دانشگاه سراسری هستم و هم آزمون جامع دادم و هم پروپوزال تصویب کردم و همچنین نامه از استادم دارم که کارم رو خوب انجام دادم و میتونم برای مدت کوتاهی سفر برم و نهایتا برای برگردم و دفاع کنم همسرم هم توی نظام مهندسی کار میکنن و عضو هیات مدیره هستن و حکم کارگزینی از وزیر دارن دلیل بزگشتمون رو توجیح میکنه
برای انگلستان سالم بودن حساب مالی خیلی اهمیت داشت حالا سوال من این هست برای فرانسه تو پست ها خوندم که نوشتن گردش مالی حساب مهم و نامه تمکن مالی همسر من حسابی دارن که مبلغ قابل توجهی توش پول هست منتها گردش مالیش فقط سودی که به حساب تعلق میگیره ایشون یه حساب مالی دیگه هم دارن که گردش خوب داره ولی ماندش خیلی بالا نیست حالا بنظرتون در این یک ماه باقی مونده تا وقت مصاحبه توی این حساب پول بریزه در گردش و نهایتا یک مانده 100 میلیونی برای ذوتامون توش بمونه یا مثل نگلستان فقط اون حساب سپرده با سود رو ارائه بدیم یا هر دو
و اینکه شانس ما برای ویزای شنگن رو چقدر میدونین با این شرایط
اگر میشه لطفا جواب من رو زودتر بدید سپاسگزارم

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - OMIDARAB - 26-04-2017

با درود خدمت همه دوستان میخواستم  بدونم برای دریافت ویزا توریستی حتما باید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کرد؟ یعنی امکان داره خودم بلیط رفت و برگشت و هتل و بیمه رو تهیه کنم ؟ 28 سالمه همراه با همسر و دختر 5 سالم میخوام به این سفر برم . مدارک رو طبق لیست سفارت تهیه کردم شغلم آزاده جواز کسب دارم مانده حسابمم 40 میلیون میشه همسرمهم خانه داره آیا نیاز به پرینت حساب داره و اینکه آیا تمام مدارک باید ترجمه بشه؟ برای ترجمه باید چکار کنم؟

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - Nargedss - 30-06-2017

با سلام
من و همسرم حدود ٥ساله ازدواج كرديم
عيد ٩٥از ايتاليا ويزاي ٢هفته گرفتيم
شوهرم قبلا سه تا ديگه ويزا داشته از فرانسه و دوتا از بلژيك
ما يه شركت داريم كه هر دو عضو هيئت مديره هستيم و گردش حساب شركتمون با حسابه منه كه حدودا روزي حدالقل ٣٠٠ميليون تومان گردش داره
يه سند خونه داريم يه مغازه
و حدود ٨٠ميليون سپرده دست نخورده
و شوهرم جواز كسب هم داره
ايا سفارت فرانسه به ما ويزاي شش ماهه ميده؟

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - automotive - 02-07-2017

(30-06-2017, 12:41 AM)Nargedss نوشته: با سلام
من و همسرم حدود ٥ساله ازدواج كرديم
عيد ٩٥از ايتاليا ويزاي ٢هفته گرفتيم
شوهرم قبلا سه تا ديگه ويزا داشته از فرانسه و دوتا از بلژيك
ما يه شركت داريم كه هر دو عضو هيئت مديره هستيم و گردش حساب شركتمون با حسابه منه كه حدودا روزي حدالقل ٣٠٠ميليون تومان گردش داره
يه سند خونه داريم يه مغازه
و حدود ٨٠ميليون سپرده دست نخورده
و شوهرم جواز كسب هم داره
ايا سفارت فرانسه به ما ويزاي شش ماهه ميده؟

سلام
ویزای توریستی شنگن 90 روزه است و پس از آن اگر ویزای چندبار ورود داشته باشید، باید 90 روز از محدوده شنگن خارج شوید تا به شما اجازه بدهند برای دومین مرتبه وارد محدوده شنگن شوید.
قوانین ویزای شنگن
مدارک شما و سابقه ویزای شما و همسر شما بسیار ایده‌آل است و از این بابت خوشبین باشید و به نظر من احتمال دریافت ویزا برای شما و همسر شما بالا است.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - Nargedss - 04-07-2017

سلام
ممنون از پاسخ
منظورم از ويزاي شش ماهه ويزاي شش ماهه مولتي هست كه با توجه به شرايط ما امكان دريافت هست؟

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - automotive - 05-07-2017

(04-07-2017, 05:09 PM)Nargedss نوشته: سلام
ممنون از پاسخ
منظورم از ويزاي شش ماهه ويزاي شش ماهه مولتي هست كه با توجه به شرايط ما امكان دريافت هست؟
سلام
بله امکان دریافت ویزای Multiple وجود دارد.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - Nargedss - 13-07-2017

سلام وقت بخير ما براي سفارت فرانسه درخواست وقت داديم زمان سفر رو ٦مهر زديم اونا تو وقتشون واسمون ١٥شهريور و مشخص كردن
مي خواستم ببينم مي تونيم براي ١٠مهر برنامه مون تنظيم كنيم و روز وقت تعيين شده بريم؟چون واقعا برنامه ريزي از قبل سخته

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - مقدم - 14-08-2017

باسلام
مخواستم بپرسم امکان صدور رواید فرانسه برای من چقدراست.

19سال سابقه کار و بیمه
حساب بانکی متوسط
متعلقه دارای فرزند محصل (این سفر را تنها می خوام برم بدون فرزند)
39 سال سن - خانم
بدون سند ملکی
امکان گرفتن دعوتنامه از یک شرک فرانسوی را هم دارم.

برا 17 مهر وقت سفارت دارم. میخوام مدارکم رو تکمیل کنم. پیشاپیش از پاسختون تشکر می کنم.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - Shihan - 16-08-2017

(14-08-2017, 02:18 PM)مقدم نوشته: باسلام
مخواستم بپرسم امکان صدور رواید فرانسه برای من چقدراست.

19سال سابقه کار و بیمه
حساب بانکی متوسط
متعلقه دارای فرزند محصل (این سفر را تنها می خوام برم بدون فرزند)
39 سال سن - خانم
بدون سند ملکی
امکان گرفتن دعوتنامه از یک شرک فرانسوی را هم دارم.

برا 17 مهر وقت سفارت دارم. میخوام مدارکم رو تکمیل کنم. پیشاپیش از پاسختون تشکر می کنم.

سابقه سفر به حوزه شنگن و داشتن سند ملکی یا گواهی از شرکت مشغول به کار و همچنین دعوتنامه رسمی از شرکت فرانسوی شانست رو بسیار بالا میبره.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - sogoln - 18-08-2017

با سلام 
من مستمری بگیر هستم و کار نمی کنم آیا با این شرایط میشه برای ویزا اقدام کنم یا گواهی کار حتما باید داشته باشم؟

سلام
به جز سند ملکی و حسابی که حقوق به آن واریز میشه آیا باید حساب بانکی دیگه ای هم داشته باشی؟