آکادمیا کافه
زادروز آکادمیا کافه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: زادروز آکادمیا کافه (/Thread-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87)

صفحات 1 2 3 4

زادروز آکادمیا کافه - mohamad0014 - 01-01-2012

سلام

به بهانه اولین سالروز فرم این تاپیک را ایجاد کردم که علاوه بر تبریک این روز، مدیران و ادمین محترم از دستاورد های این 1 سال گذشته برامون بگویند و برنامه هایی که در آینده ممکنه داشته باشد تا اگر کمکی از دست کاربران بر می آید انجام دهند.

RE: سالروز آکادمیا کافه - amirhossein.gh - 01-01-2012

آکادمیا کافه! تولدت مبارک!
حالا من موندم هدیه تولد چی بخرم !
به هر حال خوشحالم این جمع یه ساله در کنار همن و امیدوارم همینطور دوستانه و برادروارانه به راه خودشون ادامه بدن!
پاینده باشین

RE: زادروز آکادمیا کافه - Babak - 01-01-2012

دلیل اصلی ایجاد آکادمیا کافه این بود که هیچ وب‌سایت غیرانتفاعی برای کمک به دانشجویان ایرانی برای گرفتن پذیرش وجود نداشت. در اغلب انجمن‌های مشابه کاربران زیادی به غنای مطالب سایت کمک می‌کنند و عده زیادی هم در تیم مدیریت وقت می‌گذارند و به نظم و ترتیب دادن به مطالب می‌پردازند. به همین دلیل عقیده من این بود که چنین محیط‌هایی نباید اهداف مالی داشته باشند یا اگر اهداف مالی دارند از ابتدا چنین اهدافی باید برای کاربران روشن و کاملا مشخص باشه تا این افراد با دید باز بتونند در مورد همکاری با سایت تصمیم‌گیری کنند. متاسفانه در وب‌سایت‌های ایرانی مشابه این مساله رعایت نمی‌شد و در این زمینه خلا جدی‌ای وجود داشت.

در یک محیط غیرانتفاعی هیچ شخصی نمی‌تونه منافع مالی داشته و کسی نمی‌تونه از زحمات دیگران به نفع خودش استفاده کنه. هدف آکادمیا کافه کمک به دانشجویان برای گرفتن پذیرش و ادامه تحصیل در خارج از کشوره و به همه کاربران اطمینان می‌ده که از زحماتشون هیچ استفاده مالی‌ای نخواهد شد. آکادمیا کافه یک وب‌سایت کاملا رایگانه که بر اساس فعالیت‌های خیرخواهانه کاربرانش اداره می‌شه و امیدواره که بتونه یک قدم در راه اعتلای فرهنگ و دانش کشورمون برداره.

زادروز آکادمیا کافه رو به همه کاربران و به خصوص کاربران فعال و مدیران سایت شاد باش می‌گم.

RE: زادروز آکادمیا کافه - mohamad0014 - 01-01-2012

خوب من از این فضا استفاده می کنم و پیشنهادی می دهم که البته خدشه ای بر غیر انتفاعی بودن سایت وارد نخواهد کرد و نظر دوستان را خواستارم:
تا انجایی که من می دام کتابی برای راهنمایی دانشجویان برای اپلای وجود ندارد. به نظرم اگر با همکاری هم همین مطالب فروم را به شکل مرتب و منسجم برای کشور های مختلف بیاوریم منبع بسیار ارزشمندی می شود که همه می توانند به شکل خیلی سریع اصلاعات را کسب کنند و اگر سوالی داشتند یا ابهامی در همین فروم مطرح کنند به این کار به چند هدف خواهیم رسید. 1- ایجاد اولین مرجع کامل راهمنمای پذیرش برای همه علاقمندان2- از سود حاصله می توان صندوقی به نام صنوق اکادمی کافه ایحاد کرد که کمک هزینه ای برای دانشجویان که به خاطر شرایط خانوادشون نمی توانند همه هزینه ها را متحمل شود البته بر تقدم رزمه. می دانم که چاپ و انتشار همیچین کتابی و حتی اجازه نشر کاره ساده ای نیست و نیاز به افراد داوطلبی هست که به شکل جدی از ایران پیگیر باشند ولی اگر به موفقیت برسد منبعی فراتر از یه منبع اینترنتی هست و واقعا کمک بسیار بزرگی به جامعه اکادمیک است.

RE: زادروز آکادمیا کافه - m0h3n - 01-01-2012

من هم زادروز آکادمیا کافه رو به تمامی کاربران و تیم مدیریت بخصوص کاربرانی که تلاش در ارتقای مطالب فروم دارند تبریک می گم.

یکسال از تاسیس فروم می گذره و نظر شخصی بنده این هست که در طی این یکسال شاهد پیشرفت های بسیار خوبی بودیم.
چه به لحاظ تعداد کاربران و چه به لحاظ غنای مطالب فروم.
فراموش نکنید که یکسال پیش کل فروم تنها عناوین تاپیک های مختلف بود و بس !

از زحمات بابک عزیز در طی این مدت واقعا ممنونم و امیدوارم همانطور که خالصانه برای نگهداری فروم خدمت می کنه، شاهد پیشرفت روزافزون فروم باشیم و بهترین آرزوها رو هم برای خودش دارم.

اعتقاد دارم و تجربه کردم که کار خوب همیشه خودش رو نشون میده و نیازی نیست که در بوق و کرنا باشه.
پس منتظر آینده ای روشن برای فروم باشید.

شاد باشید و شادی آور

RE: زادروز آکادمیا کافه - Saeid - 01-01-2012

دوستان زادروز آکادمیا رو من هم به نوبه خودم تبریک میگم و از تماس مدیران و کاربران فعال بالاخص بابک عزیز تشکر میکنم...آکادمیا در مدت کوتاهی پیشرفت زیادی کرده و تعداد کاربرای اون نشون از اینه که سریعا جای خودش رو در فضای مجازی باز کرده.....امیدوارم که شاهد این باشیم که روز به روز فروم پیشرفتش روز افزون بشه

RE: زادروز آکادمیا کافه - Cortex - 01-01-2012

جا داره تشکر کنم از همه دوستانی که ساعت ها پای این سایت زحمت کشیدن؛ وقت گذاشتن و دلسوزانه به فکر ارتقاء هرچه بیشتر این محیط مجازی بودند. اونقدر تعداد دوستان زیاده که نمی تونم تک تک اسم ببرم. از همه به شدت تشکر می کنم که به فکر پیشرفت سایت خودشون هستند.

توی این یک سال خیلی چیزها یادگرفتم؛ خیلی تجربیات عایدم شد و خیلی مسیر زندگیم تغییر کرد. دوستان خوبی پیدا کردم و قدرشون رو می دونم...

حضور شما در سایت بهترین هدیه برای ماست. سالم و سرزنده باشید

Stay Hungry
Stay Foolish

ارادتمند تک تک اعضای سایت

امید

RE: زادروز آکادمیا کافه - Mike - 01-01-2012

دست دست دست دست حالا همه با هم تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک کککککککککککککک

به امید بهتر شدن روز افزونه این وب سایت.

RE: زادروز آکادمیا کافه - Pink Floyd - 01-01-2012

درود
اول از همه اولین تولد فروم رو به همه ی دوستان تبریک میگم. همه ی دوستان.
بابک عزیز، فراز و پژمان و بهرام، زری عزیز، بروی عزیز محسن، امید که واقعاً خیلی زحمت کشید، الهام و شهداد و رفیق عزیزم شاهین و امیرحسین و مارال و نسیم و آرش و حمیدرضای گل و....
پ.ن. محمد جان خوشحالم بازم آن میبینمت

RE: زادروز آکادمیا کافه - soilman - 01-01-2012

تفلتت مبارک ای نوگل شکفته Smile)