آکادمیا کافه
خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: سفر به آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- موضوع: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا (/Thread-%D8%AE%D8%B7%D9%88%D8%B7-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - mahyarelc - 11-05-2012

(11-05-2012, 09:14 AM)Babak نوشته: محمد جان
معمولا شما باید قیمت‌های خیلی بهتری برای پرواز از لندن یا آمستردام به امریکا پیدا کنی. اون‌ها رو چک کردی؟ رفتن از آلمان به هلند و یا انگلستان باید کار نسبتا ساده‌ای باشه و شاید خیلی مقرون به صرفه‌تر در بیاد.
بابک جان فکر کنم پروازی که میشد از تهران به امریکا بیای از طریق لندن برداشته شده..قبلا تا اونجا که میدونم با BMI از تهران به heathrow میرفتی و بقیه سفر با British Airways بود...فکر کنم BMI پروازشو برداشته

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Babak - 11-05-2012

ممنون مهیار جان از این که اطلاع دادی. البته منظور من پرواز از ایران نبود، چون ظاهرا محمد به دنبال پرواز از اروپا به امریکا بود گفتم که شاید از لندن بتونه قیمت مناسب‌تری پیدا کنه که خوب ظاهرا به خاطر مشکلات ویزا لندن برای ایشون گزینه مناسبی نیست.

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Saeid - 11-05-2012

(10-05-2012, 01:03 PM)Behnoush نوشته: منم هفته پیش برای لوفتانزا مسیر تهران - فرانکفورت - بوستون رزرو کردم برای آخر جولای شد یک میلیون و ششصد. چقدر این قیمتی که به شما گفتن زیاده . من که نرخ ها رو پرسیدم دیگه گرونترین پروازشون برای بوستون قطر ایرویز بود که میشد سه میلیون تومن اونم نه 3000 یورو . همش هم یک طرفه بود.
من برای لوفتانزا خواستم بگیرم گفتن که مسیر فرانکفورت به آمریکا رو us air ways هستش و این شرکت اجازه نمیده تا زمانی که تو آمریکا نیستین بلیط رو رزرو کنید. پرواز دوم شما با کدوم شرکته؟؟؟ از کدوم آژانس بلیط رو تهیه کردین؟؟

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Behnoush - 12-05-2012

(11-05-2012, 05:19 PM)Saeid نوشته: من برای لوفتانزا خواستم بگیرم گفتن که مسیر فرانکفورت به آمریکا رو us air ways هستش و این شرکت اجازه نمیده تا زمانی که تو آمریکا نیستین بلیط رو رزرو کنید. پرواز دوم شما با کدوم شرکته؟؟؟ از کدوم آژانس بلیط رو تهیه کردین؟؟
من خیلی در مورد خطوط و شرایطشون اطلاعی ندارم فقط رفتم یه آژانس مسافرتی شناخته شده در همین اصفهان و مقصدمو گفتم و اوان هم چندتا خط پیشنهاد کردن و من در نهایت لوفتانزا رو انتخاب کردم . گفتن یه توقف 5 ساعته توی فرانکفورت و بعد بوستون. قاعدتا پرواز دوم هم باید همون لوفتانزا باشه. بلیط رو هنوز اوکی نکردم منتظرم تکلیف ویزا معلوم بشه اگه اطلاعات بیشتری تونستم بگیرم ازشون می نویسم براتون

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - mohamad0014 - 12-05-2012

(11-05-2012, 10:22 AM)mahyarelc نوشته: بابک جان فکر کنم پروازی که میشد از تهران به امریکا بیای از طریق لندن برداشته شده..قبلا تا اونجا که میدونم با BMI از تهران به heathrow میرفتی و بقیه سفر با British Airways بود...فکر کنم BMI پروازشو برداشته
من از آژانس پرسیدم british داره

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Saeid - 10-06-2012

دوستان عزیز اگر از محدودیت بار دلتا و آلیتالیا و bmi اگر اطلاعاتی دارید مرقوم بفرومایید. جریمه به چه شکلیه؟؟

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Behnoush - 16-06-2012

اگه کسی مقصدش بوستونه الان قیمت های BMI خوبه. من برای 8 آگست پرسیدم تهران -لندن - بوستون 912 هزار تومان.

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Behnoush - 16-06-2012

(10-06-2012, 07:38 PM)Saeid نوشته: دوستان عزیز اگر از محدودیت بار دلتا و آلیتالیا و bmi اگر اطلاعاتی دارید مرقوم بفرومایید. جریمه به چه شکلیه؟؟
تا جایی که من میدونم الیتالیا و bmi همون 23 کیلو + 7 کیلو carry on هست. بیشتر بشه جریمه داره که فکر میکنم حدود 100 دلار باشه.

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - Pejman - 23-07-2012

(11-09-2011, 12:36 AM)golden_boy نوشته: با توجه به همه شرايط تصميم گرفتم با QATAR برم
امّا يه مشکلی هست لطفاً من راهنمايی کنين
QATAR ميگه يه فرم بايد امضاء کنی و تعهد بدی که اگر security check ايراد گرفت که :شما که يک ساله است ويزاتون،اما بليت يک طرف رو فقط دارين، اگر نتونی جواب قانع کننده بدی

5000 دلار شرکت ما رو جريمه ميکنن که شما بايد اون رو پرداخت کنی
ضمن اينکه خودت را هم اجازه ورود نميدن.
در مورد این مساله ای که دوستمون اینجا نوشتند کسی اطلاعی داره که چجوریه؟ من الان یه دونه رزرو کردم با همین قطر که مسیرش اینطوره: تهران - دوحه - واشنگتن - تولسا

یعنی واقعاً هیچ دانشجویی با هواپیمایی قطر نمی ره آمریکا؟! عجیبه...

مورد بعدی هم اینه که فاصله بین پروازها در قطر 1 ساعت و 45 دقیقه هست. مسئول آژانس بهم گفت مشکلی نیست و همه از قطر با همین فاصله زمانی می رن. اگر کسی اطلاع یا تجربه ای داره ممنون می شم بهم بگه در این مورد هم.

مرسی.

RE: خطوط هواپیمایی برای سفر به امریکا - mahyarelc - 23-07-2012

من که با امارات بودم و همچین چیزی از من نخواستن
ولی احتمال میدم در موارد نادر شاید این سوالا رو از کساییکه ویزای دیگه ای دارن میپرسن...نه دانشجوها
برحال جواب قانع کننده دانشجو همون مدت تحصیلشه که تو I-20 نشون داده میشه...فکر نکنم انتظار داشته باشن بلیط برای 4-5سال دیگه رو بخرید!

قاعدتا اگه این مورد مربوط به security check باشه، برای همه هست؛ نه فقط برای Qatar...که حداقل من نشنیدم کسی از دوستان دانشجو به این مشکل بر بخوره

در مورد توقف در قطر؛ من تو دبی 2 ساعت توقف داشتم...برای اینکه سوار هواپیمایی که میاد امریکا بشید یکم مراحل کار طولانی تره (چک کردن ویزا قبل سوار شدن به هواپیما)...برای همین هواپیمایی که من اومدم دچار تاخیر شد چون ثبت اطلاعات مسافران طول کشیده بود...خلبان گفت صبر میکنیم تا همه سوار شن
فکر میکنم خوبی اینکه از یه شرکت هوایی بگیری شاید بوده..شایدم کلی بوده
البته هواپیما با اینکه حدود 30-45 دقیقه تاخیر بلند شدن داشت، به موقع تو امریکا نشست!
فکر نمیکنم در کل مشکل زیادی باشه