آکادمیا کافه
مشاوره برای ایجاد یک موضوع - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: مشاوره برای ایجاد یک موضوع (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: مشاوره برای ایجاد یک موضوع - Shahrouz - 06-12-2012

درود

در مورد پوزیشنهای پست دکترا، من کمتر دیدم به صورت دقیق هیچ فروم یا سایتی کلاسه بندی به این امر بپردازه. اگر مدیران گرامی یا دوستان عزیز اجازه می دهند من قصد دارم یک تاپیک با این موضوع ایجاد کنم. چون برای خود من که قصد دارم بعدها شغل آکادمیک داشته باشم [ترجیحا] آشنایی با پوزیشنهای مرتبط، میزان دریافت حقوق و مواردی از این قبیل خیلی ضروری بود. باز هم امر امر مدیران گرامی. ما تنها به یک سرخم کردن در برابر اراده والایشان بسنده می کنیم(;

RE: مشاوره برای ایجاد یک موضوع - Pejman - 06-12-2012

درود شهروز جان، در این بخش کلیه موقعیت های خالی (فوق، دکترا، و post doc) اعلام می شه. می تونید از تاپیک هاش استفاده کنید. چون دسته بندی این تاپیک ها بر اساس رشته هست فکر کنم مفیدتر باشه. اگر یک تاپیک برای همه رشته ها باشه، پیدا کردن موقعیت مربوط به یه رشته خاص سخت می شه. از طرفی چون این مورد مخاطب خیلی زیادی نداره، نمی شه براش یه انجمن جدا زد. این نظر منه.

RE: مشاوره برای ایجاد یک موضوع - Babak - 06-12-2012

من هم با نظر پژمان موافقم. به نظر من انجمن موقعیت‌های خالی بهترین جا برای مطرح کردن این موضوعاته.

RE: مشاوره برای ایجاد یک موضوع - automotive - 28-01-2016

با سلام،
من برای دو موضوع قصد ایجاد تاپیک جداگانه داشتم و گفتم که اینجا مطرح کنم، هم Live feed داشته باشه و پیدا بشه برای کاربرای جدید هم نظر شما رو بدونم

1. "معرفی نرم‌افزارهای رایگان یا با قیمت مناسب،جایگزینی برای نرم‌افزارهای گران‌قیمت معروف"

معرفی جایگزینی برای نرمافزارهای گران قیمت نرم‌افزارهای رایگان یا با قیمت مناسب،جایگزینی با همان کار آیی یا مشابه آن نرم افزارهای معروف گرانقیمت،
هستش در راستای حمایت از قانون کپی و رایت با قالب زیر
نام نرم افزار:
قابلیت:
جایگزین شده برای نرم افزار:
هزینه ی نرم افزار:
سیستم عامل:

توضیحات مفصلی رو هم نوشتم، لطفا ببینید که این تاپیک مفید هستش که ایجادش کنم و توضیحاتم رو قرار بدم، اگر در مورد نام تاپیک یا قالب آن هم نظری هستش لطفا بیان کنید( 32 یا 64 بیتی بودن بی اهمیت هستش لطفا این موضوع رو نگید، با یک جست و جوی ساده این موضوع مشخصی مشود ولو اینکه تمام سیستم های جدید 64 بیت هستند.

فکر میکنم تجربیات دوستان خیلی کمک کنه، الآن دوستان زیادی هستند و چند ماه دیگر احتما هیچ کسی نخواد بود تا کمک کنه، تا 6 ماه بعد.

2. "نحوه ی مطالعه در ماه رمضان"
این هم خیلی مهم هستش و فکر میکنم همه ی ما به اندازه ای بالغ شدیم که بدونیم چه کاری انجام بدیم و چه کاری رو نه، زیر سوال بردن این مطلب ممنوع هستش و راه حل ها رو بحث میکنیم.

نکات مهم:
1. من توضیحات مفصل نوشتم برای این دو موضوع
2. قوانین رو هم نشتم که همهمه نشه
3. خودم میتونستم موضوع رو ایجاد کنم و بعد به مدیر درخواست ویرایش بدم گفتم دوباره کاری نشه
4. در کدام انجمن این موضوعات ایجاد شود؟ دومی که د رانجمن گفت و گوی خودمانی است. آیا اولی در همین انجمن باید باشد یا در انجمن نرم افزارها؟

منتظر نظرات شما هستم.

با احترام
automotiva

RE: مشاوره برای ایجاد یک موضوع - automotive - 05-02-2016

با سلام،

بعد از گذشت 9 روز، موضوعات نه تایید و نه تکذیب شد.
با اجازه من موضوعات رو ایجاد می‌کنم، اگر نیاز به اصلاح، داشت، موضوع را پیام برای مدیر آن انجمن مطرح می‌کنم.

با احترام
automotive

RE: مشاوره برای ایجاد یک موضوع - M1KE - 05-02-2016

@automative

در مورد تاپیک دوم موضوع جالبی هست و همون انجمن گفتگوی خودمانی هم که پیشنهاد دادین به نظر من هم مکان بدی نیست. در مورد نرم افزارها، قبلا در انجمن مدیریت صحبت شده و نظر اکثریت روی این بوده که فقط نرم افزارهای تخصصی در انجمن مطرح بشن و به نرم افزارهای عمومی و غیرتخصصی پرداخته نشه چرا که تعداد اونها خیلی زیاده و فروم های کامپیوتری زیادی در این زمینه فعال هستند و پرداختن به اونها ممکنه فضای فروم رو از حالت پذیرشی و تحصیلی در بیاره. در نتیجه اگر نرم افزارهای موردنظرتون از نوع تخصصی هستند که مثل گذشته میشه برای اونها تاپیک های مستقلی رو در انجمن نرم افزارها ایجاد کرد.

موفق باشید.