آکادمیا کافه
دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - faribass - 31-01-2015

سلام من دیپلم میکروکنترلر دارم میخوام تو دانشگاه ملی سئول برای بورس کارشناسی رشته هنر اقدام کنم امکانش هست؟
یه سوال دیگه اینکه میشه مستقیم مدارک رو به خود دانشگاه فرستاد؟؟ اخه میگن سفارت کاراش رو برنامه ریزی نیس 
ممنون میشم پاسخ بدین 

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Mehran28 - 31-01-2015

(31-01-2015, 09:58 PM)'faribass' نوشته: سلام من دیپلم میکروکنترلر دارم میخوام تو دانشگاه ملی سئول برای بورس کارشناسی رشته هنر اقدام کنم امکانش هست؟
یه سوال دیگه اینکه میشه مستقیم مدارک رو به خود دانشگاه فرستاد؟؟ اخه میگن سفارت کاراش رو برنامه ریزی نیس 
ممنون میشم پاسخ بدین 

سلام
به احتمال اینکه پذیرش بگیری برای لیسانس اصلا کاری نداریم، بورس یا فاند در این مقطع خیلی غیر محتمل به نظر می رسه و حتی اگه پذیرش هم بگیری احتمال اینکه سفارت بهت ویزا نده کم نیست! تحصیل درمقطع فوق لیسانس و دکتری در خارج از کشور محتمل تر به نظر می رسه.و این رو هم باید بدونید در اکثر کشورهای غیر انگلیسی زبان تدریس در مقطع لیسانس به زبان همون کشور هست یعنی شما باید زبان کره ای رو مسلط باشی.
درباره سوال دومت منظورت رو نفهمیدم! خوب همه ی کار مربوط به ارسال مدارک  و آماده سازی توسط خود شما و مکاتباتی که با دانشگاه مورد نظر دارید انجام میشه! فقط بعضی از مدارک نیاز به مهر سفارت داره که اونم دارالترجمه واستون میتونه انجام بده! 
موفق باشی

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - faribass - 01-02-2015

مرسی از این که توضیح دادین اما اکثر دانشجو هایی که در کره تحصیل میکنند میگن ارزش امتحان کردنش رو داره و به نظر من هم زیاد هزینه بر نیس و به امتحانش میارزه و یه تجربه به حساب میاد
منظورم از سوال دومم این بود که مدارک رو تحویل سفارت ندیم و مستقیم برای دانشگاه پست کنیم و اینکه شما گفتین مهر رو خود دارالترجمه میزنه پس میشه مستقیم و بدون واسطه فرستاد؟!

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 09-02-2015

(01-02-2015, 11:46 AM)'faribass' نوشته: مرسی از این که توضیح دادین اما اکثر دانشجو هایی که در کره تحصیل میکنند میگن ارزش امتحان کردنش رو داره و به نظر من هم زیاد هزینه بر نیس و به امتحانش میارزه و یه تجربه به حساب میاد
منظورم از سوال دومم این بود که مدارک رو تحویل سفارت ندیم و مستقیم برای دانشگاه پست کنیم و اینکه شما گفتین مهر رو خود دارالترجمه میزنه پس میشه مستقیم و بدون واسطه فرستاد؟!

سلام خدمت شماواسه مقطع لیسانس تنها باید مدارک تحویل سفارت بشه 

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - saharjooon - 21-04-2015

سلام ...مستر ولتاژ من نمیدونم چرا درمورد پذیرش دانشگاه های کره از هرکسی یه حرف ناامیدکننده میشنوم!فقط شمایی که امیدوارم میکنی و بهم انگیزه میدی.یه آقایی که خودش کره درس خونده و زندگی میکنه خیلی با اطمینان بهم گفت اساتید دانشگاههای کره برای رشته های انسانی هیچ هزینه ای نمیکنن چون احتیاجی ندارن و به من گفت تو همون ایران درستو بخون.میگفت کره فقط به رشته های مهندسی بها میده و بورسیه و فاندها فقط به دانشجوهای مهندسی تعلق میگیره.کاش میشد با دانشجوهایی که تو گروههای انسانی پذیرش گرفتن آشنا شد یا میومدن اینجا از خودشون میگفتن یا حداقل کسایی که اطرافشون دوستان و آشنایانی دارن که تو این رشته ها پذیرش گرفتن بیان و برامون از جزییات کار بگن.اما روند پاسخگویی تو این نوع سایتها خیلی کند پیش میره....
حالا شما که بیشتر در این زمینه فعالیت دارید و تجربه بیشتری دارید یکم برام بگید.واقعا اگه این حرفا صحیحه خیلی امید نبندم و تلاش الکی نکنم!!!

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 22-04-2015

(21-04-2015, 10:17 PM)'saharjooon' نوشته: سلام ...مستر ولتاژ من نمیدونم چرا درمورد پذیرش دانشگاه های کره از هرکسی یه حرف ناامیدکننده میشنوم!فقط شمایی که امیدوارم میکنی و بهم انگیزه میدی.یه آقایی که خودش کره درس خونده و زندگی میکنه خیلی با اطمینان بهم گفت اساتید دانشگاههای کره برای رشته های انسانی هیچ هزینه ای نمیکنن چون احتیاجی ندارن و به من گفت تو همون ایران درستو بخون.میگفت کره فقط به رشته های مهندسی بها میده و بورسیه و فاندها فقط به دانشجوهای مهندسی تعلق میگیره.کاش میشد با دانشجوهایی که تو گروههای انسانی پذیرش گرفتن آشنا شد یا میومدن اینجا از خودشون میگفتن یا حداقل کسایی که اطرافشون دوستان و آشنایانی دارن که تو این رشته ها پذیرش گرفتن بیان و برامون از جزییات کار بگن.اما روند پاسخگویی تو این نوع سایتها خیلی کند پیش میره....
حالا شما که بیشتر در این زمینه فعالیت دارید و تجربه بیشتری دارید یکم برام بگید.واقعا اگه این حرفا صحیحه خیلی امید نبندم و تلاش الکی نکنم!!!

بحث دلخوش کردن یا امید دادن نیست. اینکه شما رزومه خوبی داشته باشی برای رشته های مختلف میتونی اماده بشی و بورس بشی. این درسته که در رشته های انسانی بدلیل کمبود بورس و رقابت بالای متقاضی در دسترس نیست. اما حداقل در اسیا این مورد کمتره. شما بهتره ابتدا اقدام کنید. و سپس برای بورس دانشگاه خودتون رو اماده کنید. ضمن اینکه یک کشور رو هم تنها مد نظر قرار ندید.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Hyojoo - 06-05-2015

سلام و خسته نباشید 
من لیسانس حقوق دارم با معدل 17.93. علاقه مند به  تحصیل در مقطع دکتری در کره جنوبی . اما برای ارشد نمی دونم چه گرایشی رو انتخاب کنم که امکان پذیرش گرفتن یا حتی بورسیه بیشتر باشه. به نظر شما از ببین این گرایش ها کدوم بهترو مناسب تره؟
حقوق ارتباطات ، تجارت بین الملل ، مالکیت فکری ، بشر ، بین الملل یا حقوق محیط زیست؟

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 06-05-2015

(06-05-2015, 02:24 PM)'Hyojoo' نوشته: سلام و خسته نباشید 
من لیسانس حقوق دارم با معدل 17.93. علاقه مند به  تحصیل در مقطع دکتری در کره جنوبی . اما برای ارشد نمی دونم چه گرایشی رو انتخاب کنم که امکان پذیرش گرفتن یا حتی بورسیه بیشتر باشه. به نظر شما از ببین این گرایش ها کدوم بهترو مناسب تره؟
حقوق ارتباطات ، تجارت بین الملل ، مالکیت فکری ، بشر ، بین الملل یا حقوق محیط زیست؟

شانس که خب با  این معدل و اگر نمره خوبی در زبان بالای 7 و بالای 90 بگیرید وجود داره. در کل در بخش رشته های انسانی کمی باید دقت کنید و داشتن استاد کمک مهمی برای شما هست زیرا بورس در این رشته ها هم محدوده و هم بسیار رقابتیه.
در خصوص گرایشهای متنوع که ارائه کردید اطلاعی ندام.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - مهمان - 30-10-2015

سلام
ببخشید.. چه دانشگاه هایی در کره جنوبی رشته برنامه ریزی شهری رو دارند...در مقطع دکترا.....؟
دانشگاه هانیانگ داره این رشته رو..
ممنونم

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 30-10-2015

(30-10-2015, 12:55 PM)مهمان نوشته: سلام
ببخشید.. چه دانشگاه هایی در کره جنوبی رشته برنامه ریزی شهری رو دارند...در مقطع دکترا.....؟
دانشگاه هانیانگ داره این رشته رو..
ممنونم

شما براحتی میتونی رشته و دانشگاههای خودتون رو از اینجا پیدا کنید.