آکادمیا کافه
گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - Babak - 18-12-2013

(17-12-2013, 02:29 AM)'nasa90' نوشته: سلام من دانشجوی ترم 5 رشته هوافضا در دانشگاه ازاد نجف اباد هستم.فعلا معدلم  14هستم. وایلتس7دارم.ایا امیدی برای فاند گرفتن هست؟

آیا منظورتون اینه که می‌خواهید انصراف بدید و در کشور دیگه‌ای دوباره لیسانس شروع کنید؟ گرفتن فاند برای دوره کارشناسی در اغلب کشورها مشکله. به طور خاص من از شرایط امریکا خبر دارم و می‌دونم که خیلی سخت می‌شه فاند کامل گرفت. ضمنا شما برای دوره کارشناسی در امریکا به امتحان SAT یا ACT هم نیاز دارید.

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - mohammadsw - 19-03-2014

سلام

من در حال حاضر دانشجوی ترم 6 مددکاری اجتماعی با معدل 17.40هستم و میخام مدرک کارشناسی خود را بگیرم و با گرفتن مدرک آیلتس حداقل نمره 6.5 دوباره یک کارشناسی بخونم ولی نه در ایران .
اما سوالات من از شما دوستان عزیزم :
از انجا معدل کتبی من در رشته علوم تجربی 11 و معدل کل دیپلمم 14.57 هست و معدل پیش دانشگاهی 15 (تجربی)
میتوانم برای رشته ی پرستاری ، حسابداری و یا مدیریت در نیوزلند و یا ژاپن و کره جنوبی اقدام کنم ؟ سن من در حال حاضر 24 سال است قطعا زمان اقدام من سن من بالاتر از 25 است آیا سن من برای کارشناسی مشکل دارد؟ من خدمت سربازی رفته ام .
یا آیا می توانم با اخذ دیپلم ریاضی با معدل خوب می توانم متقاضی مهندسی ای تی در ژاپن بشوم ؟( مشکلی با زبان ژاپنی ندارم .)
قصد گرفتن بورس ندارم و میخام با هزینه ی شخصی برم ولی میخام وارد دانشگاههای معتبر شوم .
ممنونم از شما

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - MojtabaOmid - 01-04-2014

سلام 
من دانشجوی ترم 4 مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی تبریز هستم . می خواستم برای دوره ی کارشناسی دانشگاه nsw در رشته ی مهندسی نرم افزار شاخه ی امنیت پذیرش بگیرم . لطفا در مورد کارر هایی که باید انجام بدم تا شانس پذیرش و یا حتی فایننس داشته باشم راهنمایی کنید
تا اونجایی که خودم دنبال کردم نمره آیلتس بالای 6 می خواد .
و در ضمن میشه با وجود داشتن لیسانس از ایران دوباره برای لیسانس اقدام کرد . با وجود اینکه در اونجا رشته ای بنام مهندسی فناوری اطلاعات وجود نداره
ممنون از راهنماییتون

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - yousi - 01-04-2014

(01-04-2014, 03:34 PM)'MojtabaOmid' نوشته: سلام 
من دانشجوی ترم 4 مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی تبریز هستم . می خواستم برای دوره ی کارشناسی دانشگاه nsw در رشته ی مهندسی نرم افزار شاخه ی امنیت پذیرش بگیرم . لطفا در مورد کارر هایی که باید انجام بدم تا شانس پذیرش و یا حتی فایننس داشته باشم راهنمایی کنید
تا اونجایی که خودم دنبال کردم نمره آیلتس بالای 6 می خواد .
و در ضمن میشه با وجود داشتن لیسانس از ایران دوباره برای لیسانس اقدام کرد . با وجود اینکه در اونجا رشته ای بنام مهندسی فناوری اطلاعات وجود نداره
ممنون از راهنماییتون

سلام
جزوه سایت رو اگه مطالعه کنی کارهایی که بایستی رو متوجه میشوی. اما اگر خودت ایران داری لیسانس میخونی نمیتونی دیگه برای لیسانس در خارج اقدام کنی مگر اینکه سربازی خدمت کنی یا معاف شده باشی. درضمن برای مقطع کارشناسی دنبال بورسیه نباش چون شما چیزی یا کاری بلد نیستی که بخای TA یا RA یا هرنوع بورس دیگه رو بهت بدن.

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - MojtabaOmid - 01-04-2014

(01-04-2014, 03:51 PM)'yousi' نوشته:
سلام
جزوه سایت رو اگه مطالعه کنی کارهایی که بایستی رو متوجه میشوی. اما اگر خودت ایران داری لیسانس میخونی نمیتونی دیگه برای لیسانس در خارج اقدام کنی مگر اینکه سربازی خدمت کنی یا معاف شده باشی. درضمن برای مقطع کارشناسی دنبال بورسیه نباش چون شما چیزی یا کاری بلد نیستی که بخای TA یا RA یا هرنوع بورس دیگه رو بهت بدن.

سلام مجدد
ممنون از راهنماییتون
برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های گروه هشت تا اونجایی که من فهمیدم باید پیش دانشگاهی رو هم اونجا بگذرونیم اما محدویت سنیش تا 21 سال هست . با توجه به سن کنونی من (21) و چیزایی که شما گفتین (خدمت سربازی و ...) یعنی شانسی برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه ها نیست؟

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - yousi - 01-04-2014

(01-04-2014, 08:27 PM)'MojtabaOmid' نوشته:
سلام مجدد
ممنون از راهنماییتون
برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های گروه هشت تا اونجایی که من فهمیدم باید پیش دانشگاهی رو هم اونجا بگذرونیم اما محدویت سنیش تا 21 سال هست . با توجه به سن کنونی من (21) و چیزایی که شما گفتین (خدمت سربازی و ...) یعنی شانسی برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه ها نیست؟

خواهش میکنم.
بعید میدونم که نیاز داشته باشه شما که دیپلم و پیش دانشگاهی ایران خوندی رو اونجا هم بگذرونی. حالا این لینکی که برای من پیام خصوصی فرستادی بهمراه همین سوال در قسمت استرالیا بگذار تا دوستانی که در زمینه استرالیا بیشتر اطلاع دارن کمکت کنن.
اما قضیه سربازی به قوه خودش باقیه. اگر الان داری کارشناسی میخونی نمیتونی دوباره کارشناسی شرکت کنی چه تو ایران چه خارج مگر اینکه سربازیتو خدمت کنی. بهمین دلیل اگر میخوای بری بگذار برای ارشد برو.

[برش] هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - maryamsarebanha - 05-04-2014

سلام. من لیسانس دارم از دانشگاه هنر تهران.آیا امکانش هست برای لیسانس در رشته دیگه ای پذیرش بگیرم ؟ و اگر هست , شرایط گرفتن پذیرشم مثل بچه دبیرستانی هایی هست که تازه می خوا هند پذیرش بگیرند ؟

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - 900377396 - 18-04-2014

(08-04-2012, 02:57 PM)'sepidehtarlan' نوشته: با سلام
میخواستم بدونم با داشتن مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور(رسمی) آیا احتمال پذیرش در دوره ارشد کشور آلمان رو دارم و یا باید دوباره از کارشناسی شروع کنم؟
ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی با ید دقیقا در همان رشته تحصیل شده ام باشه؟ و یا تغییر رشته هم امکانپذیره؟
با تشکر

برای ارشد می تونی اقدام کنی

[برش] نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA - عطيه - 22-04-2014

سلام،من ليسانس برق دارم ولي ميخوام رشته مد و ديزاين بخونم  براي همين بايد كارشناسي اين رشته را بخونم با توجه به اين كه اين رشته كاملاً بي ربط با رشته قبلي است،كشور ايتاليا را انتخاب كردم و پيش يه مشاور در موءسسه ... كه اعزام دانشجو بود رفتم ،خانمي كه اونجا بود گفت كه براي كارشناسي مد و ديزاين چند تا دانشگاه برام بورس ميگيره و هزينه خوابگاه شامل ميشه و سالي ٢٥٠٠يورو به من كمك هزينه ميدن مي خوام بدونم اين چه جور بورسي هست كه هم دانشگاه كامل شامل ميشه يعني ٤ سال هم خوابگاه تنها شرطي كه برام گذاشت اين بود كه به ايتاليايي بخونم درس ها و امتحان سفارتو قبول شم مي خواستم بدونم كه واقعاً مي شه هم چين چيزي اونم تو اين شرايط اقتصادي ايتاليا يا الكيه البته اينم بگم كه معدل ديپلمم ١٩/٣٤ بود.

ویرایش توسط MaMi به دلیل حذف نام موسسه اعزام دانشجو

RE: گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی با وجود داشتن مدرک کارشناسی - Babak - 22-04-2014

(22-04-2014, 01:31 AM)'عطيه' نوشته: سلام،من ليسانس برق دارم ولي ميخوام رشته مد و ديزاين بخونم  براي همين بايد كارشناسي اين رشته را بخونم با توجه به اين كه اين رشته كاملاً بي ربط با رشته قبلي است،كشور ايتاليا را انتخاب كردم و پيش يه مشاور در موءسسه ... كه اعزام دانشجو بود رفتم ،خانمي كه اونجا بود گفت كه براي كارشناسي مد و ديزاين چند تا دانشگاه برام بورس ميگيره و هزينه خوابگاه شامل ميشه و سالي ٢٥٠٠يورو به من كمك هزينه ميدن مي خوام بدونم اين چه جور بورسي هست كه هم دانشگاه كامل شامل ميشه يعني ٤ سال هم خوابگاه تنها شرطي كه برام گذاشت اين بود كه به ايتاليايي بخونم درس ها و امتحان سفارتو قبول شم مي خواستم بدونم كه واقعاً مي شه هم چين چيزي اونم تو اين شرايط اقتصادي ايتاليا يا الكيه البته اينم بگم كه معدل ديپلمم ١٩/٣٤ بود.
ویرایش توسط MaMi به دلیل حذف نام موسسه اعزام دانشجو

اطلاعاتی که دادید خیلی دقیق نیست و نمی‌شه با قطعیت گفت که ایشون وعده الکی به شما داده، اما احتمالش خیلی زیاده که خواسته باشند از شما پولی بگیرند و در نهایت نتونند به وعده‌هاشون عمل کنند. شما باید جزئیات بیشتر از جمله این که چه دانشگاهی هست، چه جور بورسی برای شما می‌گیرند و اگر ممکنه لینک مربوط به دانشگاه و بورس گفته شده رو بدند تا دقیق‌تر بشه نظر داد.