آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Matinking - 28-01-2016

(28-01-2016, 06:20 PM)bahar456 نوشته: سلام
اینم اگه میشه یه نگاه بکنین:
I wonder if Stochastic LR is an effective method for DG generation sizing under uncertainty of DG outputs and loads. What is your suggestion method for co-optimizing wind generation with the network topology under wind and loads uncertainty?
مشکلی نداره، ببخشید دیگه من یه خرده وسواس درام. ممنون

سلام

برای ساخت صفت در این مواقع معمول ترین روش کاربرد gerund هست:
...suggesting method...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - bahar456 - 28-01-2016

بازم سلام

من امیدوارم شرایطی فراهم بشه که بتونم زیر نظرتون توی این موصوع کار کنم. این درسته؟ مشکلی که نداره اینو بگم؟ (سوالمو یه دقیقه ای جواب داده. ایمیل چهارمه که دارم میزنم بهش.)

i am hopeful that circumstances would be emerged that I can do research in these topics.
ممنون

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Matinking - 28-01-2016

(28-01-2016, 07:51 PM)bahar456 نوشته: بازم سلام

من امیدوارم شرایطی فراهم بشه که بتونم زیر نظرتون توی این موصوع کار کنم. این درسته؟ مشکلی که نداره اینو بگم؟ (سوالمو یه دقیقه ای جواب داده. ایمیل چهارمه که دارم میزنم بهش.)

i am hopeful that circumstances would be emerged that I can do research in these topics.
ممنون

سلام

I am eager to work on this topic under your supervision, will which be realized,hopefully

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - nasim1234 - 01-02-2016

(17-12-2015, 12:06 AM)bahar456 نوشته: سلام دوستان یه استادی به من گفته بود که من الان فاند ندارم اما شاید برسه. میخواستم ببینم که الان چطوری این رو ازش بپرسم که خیلی مستقیم نباشه؟ اگه میشه جمله انگیسیشم اگه بگین خیلی ممنون میشم

یه ایمیل بزنین بگین که من قبلا هم ایمیل زده بودم. بگین همچنان interested هستین و در مورد پول هم بگین
I was wondering whether I can get any financial support
 یه همچین چیزی. مستقیم هم بپرسین هیچ اشکالی نداره. حق شماست که بخواین بدونین پول میدن یا نه Smile

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - bahar456 - 01-02-2016

سلام

میخواستم ببینم برای استادی که قبلا گفته که شاید در آینده فاند داشته باشم و الان من میدونم که نداره، این ایمیل رو بزنم خوبه:

I am applying to XXX. I wanted to inform you that another paper from my master thesis was publisehd me published (link). In addition, another paper which I worked on it for translation and some other works was accepted in Frontiers Energy Journal. I think considering my high grade in speaking skill of toefl and my 7-8 courses teaching at and out of university and my TA expericence, I may be offered a TA position by your department for which I will contact Dr. YYY. I wanted to have you permission to write your name in my SOP.

البته بگم که خود استاده در مورد اینکه فاند TA هم هست قبلا بهم گفته بود. بعلاوه من میدونم که فاندهای TA تو اون دانشگاهو Dr. YYY تعیین میکنه. در مورد اجازش برای sop هم نظرتونو میخواستم.
اگه میشه لطف کنین اگه جمله ای بهتر هم میشه revise کنین. 

ممنون بازم از راهنمایی های قبلیتون که خیلی بهم کممک کرد تو فرآیند اپلای

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Matinking - 01-02-2016

(01-02-2016, 12:47 PM)bahar456 نوشته: سلام

میخواستم ببینم برای استادی که قبلا گفته که شاید در آینده فاند داشته باشم و الان من میدونم که نداره، این ایمیل رو بزنم خوبه:

I am applying to XXX. I wanted to inform you that another paper from my master thesis was publisehd me published (link). In addition, another paper which I worked on it for translation and some other works was accepted in Frontiers Energy Journal. I think considering my high grade in speaking skill of toefl and my 7-8 courses teaching at and out of university and my TA expericence, I may be offered a TA position by your department for which I will contact Dr. YYY. I wanted to have you permission to write your name in my SOP.

البته بگم که خود استاده در مورد اینکه فاند TA هم هست قبلا بهم گفته بود. بعلاوه من میدونم که فاندهای TA تو اون دانشگاهو Dr. YYY تعیین میکنه. در مورد اجازش برای sop هم نظرتونو میخواستم.
اگه میشه لطف کنین اگه جمله ای بهتر هم میشه revise کنین. 

ممنون بازم از راهنمایی های قبلیتون که خیلی بهم کممک کرد تو فرآیند اپلای

سلام

تفکرات شما در مورد اینکه نمرات بالاتون به چه جیزی منجر میشه برای استاد و دیگران خیلی اهمیتی نخواهد داشت...
جملاتتون رو باید طوری بنویسید که برداشت obligation یا arrogance از اون نشه...

پیشنهاد من چنین بیانی هست:

I am just realizing the application for PPP program at UUU university. I would like to inform you about my most-recent published paper, stemmed from my M.Sc. thesis (heyperlink). Moreover, I need to mention another paper,accepted in Frontiers Energy Journal. With due attention to my intense need to financial support, considering both my high speaking skill score and my experiences to handle 8 TA classes at my former university, would you please, kindly, assess my chance to be elected for a TA position in the target program?
Furthermore, I am going to cite your name within my SoP, by your permision  

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - kiannn - 11-02-2016

با سلام

من فعلا مدرک زبان ندارم ولی تا 3 4 ماه دیگه میگیرم.
ولی چند تا مقاله چاپ شده دارم.
واسه ارشد کامپیوتر می خوام واسه آلمان اپلای بکنم. 
از الان با استادا مکاتبه بکنم؟ (و چی بگم بهشون)

ممنون

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - bahar456 - 24-02-2016

سلام ببخشید این ایمیل خوبه برای پیکیری application از یک استاد که قبلا 5-6 تا ایمیل بهم داده بودیم (بعد از ددلاین گفت اپلای کن). از graduate coordinator که خودش استاد نیست قبلا پرسیده بودم گفته بود حداکثر تا 15 مارچ نتیجه رو تو پروفایلتون میزنیم. hello خوب هست؟
   Dear Professor Baldick
Hello,

I am very interested in your research topics and really wish to be lucky enough and can use your valuable experiences in my PhD program; therefore, I am enthusiastically waiting to receive the result of my application. If It can be possible for you I would like to know whether you have any news about my application or not.

خیلی خیلی ممنون

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - nasim1234 - 25-02-2016

(24-02-2016, 09:07 PM)bahar456 نوشته: سلام ببخشید این ایمیل خوبه برای پیکیری application از یک استاد که قبلا 5-6 تا ایمیل بهم داده بودیم (بعد از ددلاین گفت اپلای کن). از graduate coordinator که خودش استاد نیست قبلا پرسیده بودم گفته بود حداکثر تا 15 مارچ نتیجه رو تو پروفایلتون میزنیم. hello خوب هست؟
   Dear Professor Baldick
Hello,

I am very interested in your research topics and really wish to be lucky enough and can use your valuable experiences in my PhD program; therefore, I am enthusiastically waiting to receive the result of my application. If It can be possible for you I would like to know whether you have any news about my application or not.

خیلی خیلی ممنون

hello رو میتونید حذف کنید همون dear prof baldick‌ خوب و کافی هستش. اگر دوست دارید قبل شروع حرفی بزنید میتونید بعد از dear prof‌خط بعدی بنویسید I hope you are well هرچند من کمتر دیدم کسی استفاده کنه در ایمیل به اساتید.

هنوز که ۱۵ مارچ نشده؟ بعید میدونم خبر جدیدی هم اگه شده باشه بهتون بگن. معمولا اجازه ندارن به اپلیکنت ها بگن پرونده در چه حالی هستش تا نتیجه ها اعلام شه. 
ولی پیشنهاد من اینه که به ایمیل های قبلی هم یه اشاره بکنید مثلا همون طور که یک ماه پیش صحبت کردیم من همچنان خیلی علاقه مندم و در این مدت هم این مقاله یا کتاب مرتبط رو خوندم Smile
منظور اینکه ایمیلی که صرفا بگین چه خبر؟ یکم یجوریه. یه چیزی اضافه کنید بهتره Smile

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - bahar456 - 26-02-2016

(25-02-2016, 12:45 AM)nasim1234 نوشته: hello رو میتونید حذف کنید همون dear prof baldick‌ خوب و کافی هستش. اگر دوست دارید قبل شروع حرفی بزنید میتونید بعد از dear prof‌خط بعدی بنویسید I hope you are well هرچند من کمتر دیدم کسی استفاده کنه در ایمیل به اساتید.

هنوز که ۱۵ مارچ نشده؟ بعید میدونم خبر جدیدی هم اگه شده باشه بهتون بگن. معمولا اجازه ندارن به اپلیکنت ها بگن پرونده در چه حالی هستش تا نتیجه ها اعلام شه. 
ولی پیشنهاد من اینه که به ایمیل های قبلی هم یه اشاره بکنید مثلا همون طور که یک ماه پیش صحبت کردیم من همچنان خیلی علاقه مندم و در این مدت هم این مقاله یا کتاب مرتبط رو خوندم Smile
منظور اینکه ایمیلی که صرفا بگین چه خبر؟ یکم یجوریه. یه چیزی اضافه کنید بهتره Smile

سلام
ممنون از جوابتون. من ایمیلو فرستادم قبل از ج شما و استاد گفت که تا اخر مارچ جوابو میدیم. فکر نمیکنم بشه هیچ نظری در مورد نظر استاد در مورد اپلیکشنم داد. میشه؟

اگه دوستان حرفه ای یه لینک یا یه توصیحات کوچیکی در مورد نحوه ارتباط با اساتید بعد از اپلای و قبل از اعلام نتایج بدن. خیلی ممنون میشم. چون احتمالا درخواست خیلی از دوستان هست.

ممنون