آکادمیا کافه
ثبت نام GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: ثبت نام GRE General (/Thread-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 16-11-2012

(16-11-2012, 01:48 PM)mehdana نوشته: آخه تو سایت ثبت نام این تاریخ باز شده اما نوشته صندلی نیست یعنی اینکه پر شده!!!!!!!!!!
منظورتون سایت ETS است؟ همونطور که در اینجا هم میتونید ببینید، ثبت نام در این آزمون هنوز شروع نشده است، پس جای نگرانی نیست، فقط شما باید هر از چند گاهی به این سایت نگاهی بندازید تا بتونید به موقع، ثبت نام کنید Smile ضمن اینکه اگر میتونید در مرکز اصفهان امتحان بدید، میتونید از اینجا پیگیر خبرهای ثبت نام امتحان فوریه نیز باشید.

RE: ثبت نام GRE General - mehdana - 16-11-2012

مگه وقتی میگه آزمون 9Febهمین تاریخ که میشه 21 بهمن آزمون برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا شما میگید اردیبهشت!!!!!!!!!!!11

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 16-11-2012

(16-11-2012, 02:17 PM)mehdana نوشته: مگه وقتی میگه آزمون 9Febهمین تاریخ که میشه 21 بهمن آزمون برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا شما میگید اردیبهشت!!!!!!!!!!!11

دوست من، به هر صورت و صرف نظر از تاریخ، در مورد امتحان های GRE که توسط سنجش برگزار میشود، روال کار به این صورت است که حدود 2 الی 3 ماه قبل از هر امتحان، سایت سنجش برای ثبت نام باز خواهد شد و شما حتی اگر از طریق سایت ETS ثبت نام هم کرده باشید (یعنی وجه آزمون رو از طریق کارت اعتباری و پروفایلتون در ETS پرداخت کرده باشید) باید فرم های مربوطه رو در سایت سازمان سنجش هم پر کنید.

RE: ثبت نام GRE General - Cortex - 20-11-2012

دوستان:

من 24 ساعت قبل امتحان 4 تا کد دانشگاه رو وارد کردم تو correction Stub و ایمیل کردم. و روز امتحان تاریخ تولد و پسوند فامیلم رو اصلاح کردم ... (در صورتی که 2 ماه پیش تو همون Correction Stub) قبلی براشون فکس کرده بودم اصلاحات رو)

من 17 نوامبر امتحان دادم و امروز که به اکانتم تو ETS سر زدم امروز اکانتم آپدیت شده بود. کد رشتم (1203 برای مهندسی برق) وارد شده بود و تاریخ تولدم اصلاح شده بود اما پسوند فامیلم و کد دانشگاه هام نبود...

کسی می تونه کمکم کنه؟
مشکلی واسه پسوند فامیلم پیش میاد؟ کد دانشگاه هام کجاست پس؟

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 20-11-2012

(20-11-2012, 02:45 AM)Cortex نوشته: کسی می تونه کمکم کنه؟
مشکلی واسه پسوند فامیلم پیش میاد؟ کد دانشگاه هام کجاست پس؟
امید جان، به نظرم شما میتونی فتوکپی Admission Ticket امتحان اخیرت رو که داری، به همراه صفحه اول گذرنامه ات برای ETS ایمیل کنی. ضمن اینکه درباره موارد لازم در ایمیلی که به ETS میزنی، میتونی به این ارسال مراجعه کنی.

RE: ثبت نام GRE General - Cortex - 20-11-2012

(20-11-2012, 03:24 PM)MaMi نوشته:
امید جان، به نظرم شما میتونی فتوکپی Admission Ticket امتحان اخیرت رو که داری، به همراه صفحه اول گذرنامه ات برای ETS ایمیل کنی. ضمن اینکه درباره موارد لازم در ایمیلی که به ETS میزنی، میتونی به این ارسال مراجعه کنی.
ممنون mami جان، اما مشکل اینجاس من پاسپورت ندارم! دوم اینکه شما تو اون تاپیک گفتی نام و نام خانوادگی قابل تغییر نیست. خب حالا من باید چیکار کنم؟

RE: ثبت نام GRE General - MaMi - 20-11-2012

(20-11-2012, 06:04 PM)Cortex نوشته:
ممنون mami جان، اما مشکل اینجاس من پاسپورت ندارم! دوم اینکه شما تو اون تاپیک گفتی نام و نام خانوادگی قابل تغییر نیست. خب حالا من باید چیکار کنم؟
درست است، قابل تغییر نیست ولی قابل اصلاح که هست. اگر شما نام یا نام خانوادگی تون رو در Admission Ticket اصلاح کرده باشی، بعد از اینکه ایمیل درخواست اصلاح فرستادی برای ETS، حدود 5 الی 7 روز کاری طول میکشه تا جواب بدهند. ضمن اینکه بنظرم چون شما به تازگی امتحان دادید، یک چند روزی طول خواهد کشید تا اطلاعات مربوط به Admission Ticket های این امتحان، به روز بشود.

RE: ثبت نام GRE General - Cortex - 30-11-2012

دوستان،

ایمیل ETS برای ثبت دانشگاه ها دیروز به من رسید. اما خبری از اصلاح ادامه فامیل من نبود. با اینکه من 2 ماه قبل از امتحان اصلاحیه رو فکس کرده بودم و روز امتحانم دوباره اصلاح کرده بودم اما هنوز همون فامیل هست. در ضمن من پاسپورت ندارم برای اسکن کردن و ایمیل کردن. ممنون میشم یه نفر یه راهی به من بگه...

ارادت

[جداشده] ثبت نام GRE General, Subject سازمان سنجش باز شد - nhn - 05-12-2012

سلام
من دیروز به سایت سازمان سنجش مراجعه کردم و می خواستم ثبت نام کنم که دو بار پول از حسابم خارج شد ولی ثبت نام انجام نشد
امروز هم سعی کردم از طریق ETS ثبت نام کنم که برای مراکز ایران نوشته بودند No Seats available
نمی دونم چه کنم Sad
در ضمن دیروز چون عکس 200*250 نداشتم یک عکس با حجم بیشتر آپلود کردم و حالا به شدت نگرانم
و اینکه فامیلیم هم در سایت سازمان سنجش دو قسمتی نوشتم و در ETS یک سره، امکان اصلاح وجود دارد؟

RE: [جداشده] ثبت نام GRE General, Subject سازمان سنجش باز شد - MaMi - 05-12-2012

(05-12-2012, 04:18 PM)nhn نوشته:
سلام. من دیروز به سایت سازمان سنجش مراجعه کردم و می خواستم ثبت نام کنم که دو بار پول از حسابم خارج شد ولی ثبت نام انجام نشد. امروز هم سعی کردم از طریق ETS ثبت نام کنم که برای مراکز ایران نوشته بودند No Seats available
نمی دونم چه کنم در ضمن دیروز چون عکس 200*250 نداشتم یک عکس با حجم بیشتر آپلود کردم و حالا به شدت نگرانم
و اینکه فامیلیم هم در سایت سازمان سنجش دو قسمتی نوشتم و در ETS یک سره، امکان اصلاح وجود دارد؟

درود دوست من و خوشامد جهت پیوستن به فروم Smile
- دیروز دوستان دیگه ای هم مشکل شما رو داشتند که ظاهرا به این دلیل بود که سنجش در صدد افزایش هزینه آزمون بود (از 550 تومان به 620 تومان). از بابت خروج پول از حسابتون نگران نباشید، معمولا بعد از چند ساعت (حداکثر 24 ساعت)، پول به حساب شما برخواهد گشت (در صورتی که خرید ناموفق باشد)
- همین که سیستم عکس آپلود شده شما رو پذیرفت و برای تائید، به شما نمایش داد، کافی است. در مورد اصلاح (و نه تغییر) اسم و مشخصات هم، همون طور که در این ارسال و این ارسال اشاره شده است، میتونید اقدام کنید و مشکلی نخواهد بود
- درباره چرایی اینکه در سایت ETS این آزمون نشان داده نمیشود ولی سنجش و مرکز زبان دانشگاه اصفهان در حال ثبت نام هستند، هیچ کس نمیتونه نظر قطعی بده بنظرم، پیشنهاد من به شما این است که در یکی از مراکز برگزاری نام برده شده، ثبت نام کنید و فکر خودتون رو فقط معطوف به آمادگی برای امتحان کنید (اگر چه میدونم یکم سخته اینکار Wink )