آکادمیا کافه
مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+----- انجمن: مشاوره و رفع اشکال GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-GRE-General)
+----- موضوع: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-GRE-General)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: معرفی منابع جامع GRE (دربردارنده هر سه بخش آزمون) - سوالات مرتبط با آنها - blur - 11-07-2013

(11-07-2013, 12:28 AM)'sara-dz' نوشته: سلام برای کسی که حداقل وقت رو داره با توجه به انجام پایان نامه چه کتابی  رو پیشنهاد میکنید؟؟
دوم این که برای 2013 باید کتاب های revise  رو بخونیم ؟؟ مگه نه؟؟

بله باید کتاب های revised رو بخونین. البته من نمیدونم حداقل وقت یعنی چه قدر ولی یه کتاب لغت مثل 1100 رو بهتره بخونین...کتاب official guide اجباریه (برا ریاضی هم عالیه و مباحثی که در امتحان میان همین مباحث این کتابن)! و آزمون های کامل همین کتاب و دوتا پرکتیس بوک دیگه رو حتما حتما باید قبل امتحان و تو شرایط امتحان کار کنید. چون میگین حداقل وقت بهتره بیشتر رو ریاضی فوکوس کنید که زودبازده تره و یه کتابی رو کار کنید مثل نوا یا Math bible یا منهتن... برا رایتینگ هم علاوه بر نمونه های آفیشل گاید من پیشنهاد میکنم توضیحات آخر منهتن جلد 7 رو هم بخونید.
وقت بیشتر داشتین برین سراغ منابع وربال مثل مجموعه مگوش، منهتن جلد 7 برا ردینگ، پرینستون و...

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - sara-dz - 11-07-2013

(11-07-2013, 01:09 AM)'blur' نوشته:
بله باید کتاب های revised رو بخونین. البته من نمیدونم حداقل وقت یعنی چه قدر ولی یه کتاب لغت مثل 1100 رو بهتره بخونین...کتاب official guide اجباریه (برا ریاضی هم عالیه و مباحثی که در امتحان میان همین مباحث این کتابن)! و آزمون های کامل همین کتاب و دوتا پرکتیس بوک دیگه رو حتما حتما باید قبل امتحان و تو شرایط امتحان کار کنید. چون میگین حداقل وقت بهتره بیشتر رو ریاضی فوکوس کنید که زودبازده تره و یه کتابی رو کار کنید مثل نوا یا Math bible یا منهتن... برا رایتینگ هم علاوه بر نمونه های آفیشل گاید من پیشنهاد میکنم توضیحات آخر منهتن جلد 7 رو هم بخونید.
وقت بیشتر داشتین برین سراغ منابع وربال مثل مجموعه مگوش، منهتن جلد 7 برا ردینگ، پرینستون و...

سلام مجدد دوست گرامی منظورم اینه که من توی آگوست امتحان تافل دارم و تا اون زمان مجبورم روی تافل تمرکز کنم ازطرف دیگه کارای پایان نامه هم هست و تمام روز رو نمیتونم به درس خوندن اختصاص بدم متاسفانه چون کارم توی آزمایشگاه هست یک روز مثلا کامل بیکارم یک روز حتی یک دقیقه وقت هم برای خوندن ندارم  در نهایت این که من از آگوست تا اکتبر برای خوندن وقت دارم حتما کتاب های revised رو میخونم ، کتاب های pdf زیادی دارم که واقعا گیج شدم کدوم بهتره اما تصمیم دارم کتاب هاشو تهیه کنم و کتاب پرینتی بخوونم با توجه به این که امتحان هم paper based هست .ازجمله کتاب های پرینتی در بازار کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟ من قبلا هم توی یکی از پست ها گفتم با ریاضی تقریبا بیگانه ام (دانشجوی ارشد کشاورزی)، باتوجه به این شرایط اگه باز هم توضیح بدید ممنون میشم و همچنین با سیستم نمره دهی GRE هم آشنایی ندارم آیا ممکنه در مورد این که هر بخشی چه نمره ای داره و ........توضیح بدید؟؟
باتشکر قبلی

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - blur - 11-07-2013

(11-07-2013, 06:33 PM)'sara-dz' نوشته:
سلام مجدد دوست گرامی منظورم اینه که من توی آگوست امتحان تافل دارم و تا اون زمان مجبورم روی تافل تمرکز کنم ازطرف دیگه کارای پایان نامه هم هست و تمام روز رو نمیتونم به درس خوندن اختصاص بدم متاسفانه چون کارم توی آزمایشگاه هست یک روز مثلا کامل بیکارم یک روز حتی یک دقیقه وقت هم برای خوندن ندارم  در نهایت این که من از آگوست تا اکتبر برای خوندن وقت دارم حتما کتاب های revised رو میخونم ، کتاب های pdf زیادی دارم که واقعا گیج شدم کدوم بهتره اما تصمیم دارم کتاب هاشو تهیه کنم و کتاب پرینتی بخوونم با توجه به این که امتحان هم paper based هست .ازجمله کتاب های پرینتی در بازار کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟ من قبلا هم توی یکی از پست ها گفتم با ریاضی تقریبا بیگانه ام (دانشجوی ارشد کشاورزی)، باتوجه به این شرایط اگه باز هم توضیح بدید ممنون میشم و همچنین با سیستم نمره دهی GRE هم آشنایی ندارم آیا ممکنه در مورد این که هر بخشی چه نمره ای داره و ........توضیح بدید؟؟
باتشکر قبلی

منابعو که خدمتتون عرض کردم چی هستن. من نمی دونم کدوم چاپ شده ولی pdfشون معمولا هست. نهایتا می تونید خودتون پرینت بگیرید. ریاضی و وربال هرکدوم 170 (مجموعه 340) و analythical writing هم نمره ش از 6 هست.

[برش] مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - alirezazz - 13-07-2013

سلام دوستان
اميدوارم كه همگي خوب باشيد
مرسي از دوستان كه وقت مي گذارند و پاسخگوي مطالبات ما هستند
من ٢ سوال دارم:
١. ايا براي بخش رياضي ماشين حساب در اختيار ما مي گذارند؟
٢. كتاب Official Guide Book(ETS) رو بخونيم يا official guide book, second edition رو بخونيم؟

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - blur - 13-07-2013

(13-07-2013, 02:39 PM)'alirezazz' نوشته: سلام دوستان
اميدوارم كه همگي خوب باشيد
مرسي از دوستان كه وقت مي گذارند و پاسخگوي مطالبات ما هستند
من ٢ سوال دارم:
١. ايا براي بخش رياضي ماشين حساب در اختيار ما مي گذارند؟
٢. كتاب Official Guide Book(ETS) رو بخونيم يا official guide book, second edition رو بخونيم؟

بله ماشین حساب میدن
Official Guide to the GRE revised general test
که ظاهرا طبق لینک پایین ادیشن دوم تابحال آخری بوده
https://www.ets.org/gre/revised_general/prepare/

RE: مشاوره برای برنامه ریزی و آمادگی در بخش Quantitative - alirezazz - 13-07-2013

دوست عزيز مرسي از پاسخ
هم توي اين سايت و هم در كتابخانه سايت شما از همين كتاب second edition رو گذاشته، كدوم رو پيشنهاد مي كنيد؟ اصلا فرقي هم ميكنند؟

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - blur - 13-07-2013

(13-07-2013, 02:51 PM)'alirezazz' نوشته: دوست عزيز مرسي از پاسخ
هم توي اين سايت و هم در كتابخانه سايت شما از همين كتاب second edition رو گذاشته، كدوم رو پيشنهاد مي كنيد؟ اصلا فرقي هم ميكنند؟

فکر نمی کنم فرقی بکنن....شاید اولی که ذکر کردین ویرایش اوله...بهرحال آخرین ویرایشش رو بخونید.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - فرید - 13-07-2013

(13-07-2013, 02:51 PM)'alirezazz' نوشته: دوست عزيز مرسي از پاسخ

ویرایش اول دوم یکی فقط در ویرایش دوم یک ست نمونه سوال امتحانی اضافه شده

[برش] سوالات و آشنایی کلی مربوط به آزمون GRE Subject - پویاعباسی - 30-07-2013

سلام به همه ی دوستان

میخاستم بدونم،برای کسی که تجربه این امتحان رو نداشته وسطح زبانش معمولیه،چقدبایدوقت بذارم تا نیمه اول سال 94که برای امتحان اقدام کنم؟
و چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید؟
باتشکر 

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - blur - 30-07-2013

(30-07-2013, 04:11 PM)'پویاعباسی' نوشته: سلام به همه ی دوستان
میخاستم بدونم،برای کسی که تجربه این امتحان رو نداشته وسطح زبانش معمولیه،چقدبایدوقت بذارم تا نیمه اول سال 94که برای امتحان اقدام کنم؟
و چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید؟
باتشکر 

اصولا امتحان GRE هیچ حد و نهایتی نداره و هرچقدر بخونید جا داره!! منابع رو ازینجا ببنید.بقیه پست هارو هم یه نگاهی بندازین بهتره...چون وقت کافی دارین پس بهتره یه برنامه ریزی طولانی مدت بکنید و اصولی برین جلو. اگه سطح زبان عمومیتون خوب باشه و مثلا 504 رو تموم کرده باشید پیشنهاد میکنم از یه کتاب لغت شروع کنید و من برا لغت 1100 و لغات آخر کاپلان رو پیشنهاد می کنم و در کنارشون خوندن متن.