آکادمیا کافه
تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید (/Thread-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - Pejman - 11-05-2012

سازمان وظیفه عمومی به اطلاع آن دسته از افرادی که تاکنون موفق نشده‌اند تا در خواست خود در این زمینه را به دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) ارائه کند، می‌رساند که اجرای این طرح تا تاریخ اول تیرماه تمدید شد.

توضیحات بیشتر در این خبر.

تعویض کارت معافیت - ahmadpashaei - 18-06-2012

با عرض سلام
چرا از کارت معافیت من هیچی خبری نشده ؟!!! من چند روز قبل عید دادم به پلیس+10 ولی هنوز هیچ خبری نشده!!!!! مال شما چقدر طول کشید؟

RE: تعویض کارت معافیت - MaMi - 21-06-2012

(18-06-2012, 08:44 PM)ahmadpashaei نوشته: با عرض سلام
چرا از کارت معافیت من هیچی خبری نشده ؟!!! من چند روز قبل عید دادم به پلیس+10 ولی هنوز هیچ خبری نشده!!!!! مال شما چقدر طول کشید؟
من در این زمینه، تجربه یا تخصصی ندارم، ولی با توجه به اینکه مدارکتون رو اسفند 90 به پلیس+10 دادی و هنوز خبری نشده، فکر کنم بد نباشه که با برگه رسیدی که پلیس+10 داده به شما، یک پیگیری انجام بدی احمد جان Smile

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - soilman - 11-11-2012

و همچنان این داستان ادامه دارد...الان تاریخ شده 85 به بعد!
====================================
سردار صدرالسادات خبر داد:
مهلت تعويض كارت پايان خدمت تا پايان امسال مي باشد
گروه ناجا - رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا با اشاره به اينكه از 22 مهرماه امسال‏، تعويض كارت پايان خدمت در كشور آغاز شده است، تصريح كرد: مقتضي خدمت هاي سال 85 به بعد، تا پايان سال مهلت دارند تا نسبت به تعويض كارت پايان خدمت خود اقدام كنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا سردار” سيد حميد صدرالسادات“ در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار با اشاره به اينكه از 22 مهرماه امسال‏، تعويض كارت پايان خدمت در كشور آغاز شده است، تصريح كرد: كساني كه از تاريخ 1/1/85 به بعد خدمتشان به اتمام رسيده بايد براي تعويض كارت پايان خدمت با در دست داشتن مدارك لازم به دفاتر پليس + 10 مراجعه كنند.
وي يادآور شد: مقتضي خدمت هاي سال 85 به بعد، تا پايان سال مهلت دارند تا نسبت به تعويض كارت پايان خدمت خود اقدام كنند.
رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا، با اعلام اينكه استقبال مردم براي تعويض كارت هاي معافيت بسيار خوب بوده است، خاطرنشان كرد: تا كنون بيش از يك ميليون و 300 نفر اقدام به تعويض كارت معافيت خود كرده اند.
سردار صدرالسادات در خصوص افرادي كه براساس زمان بندي هاي اعلام شده، موفق به تعويض كارت معافيت خود نشدند، به خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اينكه كارت هاي معافيت قديمي فاقد اعتبار مي باشند، لذا اين افراد هرچه سريع تر براي تعويض كارت هاي معافيت، اقدام كنند.
گفتني است، متقاضيان براي اطلاع از مدارك لازم براي تعويض كارت معافيت و پايان خدمت مي توانند به سايت سازمان وظيفه عمومي در سايت پليس به نشاني www.police.ir مراجعه كنند.

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - ehsan1 - 09-03-2013

کسی‌ میدونه اونایی که تا آخر امسال نتونن عوض کنن، تو سال جدید برن ایران چطوری باید عوض کنن؟ مشکلی‌ پیش میاد؟چی‌ کار باید باید بکنیم که کارت جدید بگیریم؟

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - MaMi - 09-03-2013

(09-03-2013, 06:21 PM)'ehsan1' نوشته: کسی‌ میدونه اونایی که تا آخر امسال نتونن عوض کنن، تو سال جدید برن ایران چطوری باید عوض کنن؟ مشکلی‌ پیش میاد؟چی‌ کار باید باید بکنیم که کارت جدید بگیریم؟

در خارج از ایران از طریق سفارت ایران و در داخل با مراجعه به پلیس +10 و ارائه مدارک لازم، کارت پایان خدمت هوشمند دریافت خواهید کرد. ضمن اینکه شما سربازی رفتی، دیگه شما رو دوباره نمیفرستند سربازی که Wink مشکلی نیست، نگران نباشد Smile

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - ehsan1 - 09-03-2013

سلام، مرسی‌ دوست عزیز!سفارت ایران تو کانادا که بسته شده، تو این جایی هم که الان هستم هم گفتند به ساکنین دائم اینجا سرویس میدهند و من بهتره برم ایران عوض کنم. فکر کنم چون مهلت تعویض کارتها تموم شده، باید درخواست المثنّی بدهم؟! شاید هم بگن از اول برو معافیت بگیر! خدا بیخیر کنه !

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - MaMi - 09-03-2013

(09-03-2013, 09:20 PM)'ehsan1' نوشته: سلام، مرسی‌ دوست عزیز!سفارت ایران تو کانادا که بسته شده، تو این جایی هم که الان هستم هم گفتند به ساکنین دائم اینجا سرویس میدهند و من بهتره برم ایران عوض کنم. فکر کنم چون مهلت تعویض کارتها تموم شده، باید درخواست المثنّی بدهم؟! شاید هم بگن از اول برو معافیت بگیر! خدا بیخیر کنه !

نه دوست من، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، یعنی نه شما باید درخواست المثنی بدی نه دوباره برای معافیت اقدام کنی! همونطور که در ارسال پیشین هم اشاره کردم، با مدارک لازم به پلیس +10 مراجعه کرده و درخواست تعویض کارت معافیت خودتون رو میدهید. موفق باشید Smile

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - Kouki - 09-03-2014

ببخشيد دوستان من به فرم درخواست تعويض کارت پايان خدمت با کارت هوشمند احتياج دارم. لطفا راهنمائي کنيد که اين فرم رو از کجا ميشه دنلود کرد؟ فرمهائي که من پيدا کردم همگي مربوط به تعويض کارت معافيت هستند.

RE: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید - Shihan - 09-03-2014

(09-03-2014, 06:11 PM)'Kouki' نوشته: ببخشيد دوستان من به فرم درخواست تعويض کارت پايان خدمت با کارت هوشمند احتياج دارم. لطفا راهنمائي کنيد که اين فرم رو از کجا ميشه دنلود کرد؟ فرمهائي که من پيدا کردم همگي مربوط به تعويض کارت معافيت هستند.

من چون این مسیر رو سال قبل به اجبار انجام دادم به این شرح است که باید کلیه مدارک تحصیلی و شناسایی خودت رو به همراه چند قطعه عکس و کپی و اصل کارت قدیم خدمت سربازی رو به نزدیک ترین شعبه پلیس +10 ببری و تحویل بدی یه پولی هم به حساب ناجا پرداخت کنی. بعد هم فرمهاش رو که خودشون دارن تکمیل کنی کارت الکترونیکی جدید هم بعد از 1 ماه به منزل شما ارسال میشه. 
چون این روال اداری جدیده من هنوز فرمی رو در وب سایتی ندیدم گذاشته باشن. باید به همون مرکز پلیس +10 مراجعه کنی.