آکادمیا کافه
تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA (/Thread-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-RA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - fatima204 - 26-09-2017

دوستان سلام من با یه استادی از کانادا مصاحبه داشتم
اول از همه که سریع گفت بک گراندتو بگو خیلی سریع
بعدانگار عجله داشت یه برگه بیار کلی سوال درسی پرسید که من فقط اولیشو ناقص نوشتم بقیش عالی بود و یکیشم تلفظشو نمیفهمیدم گفت ولش کن یکی دیگرو بنویس خیلی تلفظش بد بود ولی کلا اکثرشو جواب دادم
بعد گفت بک گراند تحقیقاتیت به من میخوره و این خوبه اما یه مشکل هست شهریه اینجا 21000 تاست و پولی که ما بهت میدیم 17000 تا
من خودم شخصا پولی ندارم که هم بهت 21000 تا رو بدم هم 17000
پس یه راه وجود داره اینکه برای اسکولارشیپ داخلی یونی ما اپلای کنی ولی من هیچ تضمینی نمیدم که بتونی بگیریش
حالا اگه بردی میتونی هم می بیای هم پاییز یا پاییز بیای یه ماه زودتر که من برای اون یه ماه بهت حقوق میدم (کلا حس کردم حسابگره )
بعد منم گفتم باشه اپلای می کنم شانسم چقدره گفت نسبت به تجارب قبل من زیاد اما من نمیدونم کی اپلای می کنه پس هیچ ضمانتی نمیدم هی هم تاکید می کرد روی عدم تضمینش
اخرش هم گفت بهترین کار اپلای کردن و اینکه ببینیم چه  اتفاقی میفته
برای ایمیل هم چندبار ریمایند زده بودم ولی حتی اول گفته بود کی اسکایپ بذاریم من جواب دادم دوباره جواب نداد و من ریماند زدم اخرش فیکس کرد
دوستان جای من بودین اپلای می کردین یا نه
کلا از استاده خوشم نیومد
تجارب مصاحبه های امریکا خیلی بهتر بود از لحاظ طرز برخورد

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - Torkan - 26-09-2017

(26-09-2017, 08:43 PM)fatima204 نوشته: دوستان سلام من با یه استادی از کانادا مصاحبه داشتم
اول از همه که سریع گفت بک گراندتو بگو خیلی سریع
بعدانگار عجله داشت یه برگه بیار کلی سوال درسی پرسید که من فقط اولیشو ناقص نوشتم بقیش عالی بود و یکیشم تلفظشو نمیفهمیدم گفت ولش کن یکی دیگرو بنویس خیلی تلفظش بد بود ولی کلا اکثرشو جواب دادم
بعد گفت بک گراند تحقیقاتیت به من میخوره و این خوبه اما یه مشکل هست شهریه اینجا 21000 تاست و پولی که ما بهت میدیم 17000 تا
من خودم شخصا پولی ندارم که هم بهت 21000 تا رو بدم هم 17000
پس یه راه وجود داره اینکه برای اسکولارشیپ داخلی یونی ما اپلای کنی ولی من هیچ تضمینی نمیدم که بتونی بگیریش
حالا اگه بردی میتونی هم می بیای هم پاییز یا پاییز بیای یه ماه زودتر که من برای اون یه ماه بهت حقوق میدم (کلا حس کردم حسابگره )
بعد منم گفتم باشه اپلای می کنم شانسم چقدره گفت نسبت به تجارب قبل من زیاد اما من نمیدونم کی اپلای می کنه پس هیچ ضمانتی نمیدم هی هم تاکید می کرد روی عدم تضمینش
اخرش هم گفت بهترین کار اپلای کردن و اینکه ببینیم چه  اتفاقی میفته
برای ایمیل هم چندبار ریمایند زده بودم ولی حتی اول گفته بود کی اسکایپ بذاریم من جواب دادم دوباره جواب نداد و من ریماند زدم اخرش فیکس کرد
دوستان جای من بودین اپلای می کردین یا نه
کلا از استاده خوشم نیومد
تجارب مصاحبه های امریکا خیلی بهتر بود از لحاظ طرز برخورد

اپلای کنین موقعیتهای اینچنینی سخت بدست میاد.  بعدا تصمیم میگیرین در موردش.
استاد کجایی بود؟

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - fatima204 - 26-09-2017

(26-09-2017, 09:19 PM)Torkan نوشته: اپلای کنین موقعیتهای اینچنینی سخت بدست میاد.  بعدا تصمیم میگیرین در موردش.
استاد کجایی بود؟

کانادایی بودن خودشون هم

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - Torkan - 26-09-2017

(26-09-2017, 09:34 PM)fatima204 نوشته: کانادایی بودن خودشون هم

اپلای کنین. حالا که حداقل تا قسمت پایانی رفتین اشکالی نداره کمی هزینه کنین و اپلای کنین. یه جوری بودنش حالا خیلی مهم نیس چون در حالت کلی هر استادی برای خودش از اون یه جوری بودن ها داره!

RE: بررسی تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند - sattares - 15-11-2017

سلام

دوستان عزیز من از یه دانشگاه خوب تو بریتانیا پذیرش گرفتم ولی خیلی گرونه.الان میخام در مورد بورس با اعضای دپارتمان مکاتبه کنم که خیلیاشون ایرانی هستن. فارسی ایمیل بزنم تاثیر بهتری داره یا انگلیسی؟؟

با تشکر

RE: بررسی تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند - Torkan - 15-11-2017

(15-11-2017, 09:21 AM)sattares نوشته: سلام

دوستان عزیز من از یه دانشگاه خوب تو بریتانیا پذیرش گرفتم ولی خیلی گرونه.الان میخام در مورد بورس با اعضای دپارتمان مکاتبه کنم که خیلیاشون ایرانی هستن. فارسی ایمیل بزنم تاثیر بهتری داره یا انگلیسی؟؟

با تشکر

اولا معلومه انگلیسی باید بزنید
دوما ایرانی بودن یا نبودن اساتید روی بورس گرفتن شما تاثیری نخواهد داشت. روی همه ملیت ها زوم کنید.

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - abed rezvani - 19-11-2017

سلام 
میخواستم بپرسم برای دانشگاه های هلند هم باید قبل از اپلای استاد پیدا کنیم مثل کانادا؟

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - retro44 - 20-11-2017

(19-11-2017, 01:58 PM)abed rezvani نوشته: سلام 
میخواستم بپرسم برای دانشگاه های هلند هم باید قبل از اپلای استاد پیدا کنیم مثل کانادا؟

اگه مستر اقدام می کنی نه ولی اگه دکترا اقدام می کنی باید تو سایت دانشگاه ها و استادا بگردی هرکی پوزیشن داشت موردی اپلای کنی

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - تامینا - 03-04-2018

سلام دوستان
سال نو مبارک
لطفا منو راهنمایی بفرمایید. یک ماه به ددلاین دانشگاه مورد نظرم مونده و من مدرک زبان ندارم همچنین کارهایی که برای مرحله اول اپلای دانشگاهها لازمه انجام ندادم فقط به استادی از اون دانشگاه ایمیل زدم که علاقمندم برای  phd با ایشون کار کنم ایشون پرسیدند که مدرک زبان دارم؟چرا میخوام دکترا بخونم؟ بعد از دکترا برنامم چیه؟ و در مورد حمایت مالی نظرم چیه؟ نظراتمو گفتم مثلا در بخش زبان گفتم که تیر امتحان تافل دارم. ایشون جواب دادند که:
You can apply for the PhD program... In case, I would like to interveiw you
متوجه نشدم یعنی ایشون منو بعنوان دانشجوی خودشون پذیرفتن؟ منظورشون از مصاحبه تو همین چند روز آیندست؟ و سوال آخر امیدی است که در این یک ماه باقی مانده مدارک رو آماده و ارسال کنم یا...؟

RE: تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA - automotive - 03-04-2018

(03-04-2018, 09:36 PM)تامینا نوشته: سلام دوستان
سال نو مبارک
لطفا منو راهنمایی بفرمایید. یک ماه به ددلاین دانشگاه مورد نظرم مونده و من مدرک زبان ندارم همچنین کارهایی که برای مرحله اول اپلای دانشگاهها لازمه انجام ندادم فقط به استادی از اون دانشگاه ایمیل زدم که علاقمندم برای  phd با ایشون کار کنم ایشون پرسیدند که مدرک زبان دارم؟چرا میخوام دکترا بخونم؟ بعد از دکترا برنامم چیه؟ و در مورد حمایت مالی نظرم چیه؟ نظراتمو گفتم مثلا در بخش زبان گفتم که تیر امتحان تافل دارم. ایشون جواب دادند که:
You can apply for the PhD program... In case, I would like to interveiw you
متوجه نشدم یعنی ایشون منو بعنوان دانشجوی خودشون پذیرفتن؟ منظورشون از مصاحبه تو همین چند روز آیندست؟ و سوال آخر امیدی است که در این یک ماه باقی مانده مدارک رو آماده و ارسال کنم یا...؟

سلام
زمانی که ایمیل ارسال میکنید باید رزومه و CV را پیوست کنید که ایشان بتوانند نظر خود را اعلام کنند، در آن شرایط نیز معمولا نظر قطعی نخواهند داد.
پاسخی که برای شما ارسال کرده اند جدی نیست، اگر میخواهید امتحان کنید، از ایشان درخواست کنید که آماده مصاحبه هستید.

آزمون تافل 10 روز زمان نیاز دارد که تصحیح شود و سپس برای ارسال نمره نیز به چند روز زمان نیاز دارد، سایر مدارک معمولا تا یک هفته زمان نیاز دارند.
به نحوی برنامه ریزی کنید که دیر نشود.