رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشته های هنری ایتالیا
29-07-2012, 12:53 AM (آخرین ویرایش در 28-02-2014 10:02 PM توسط ForeverBlue.)
ارسال: #1
رشته های هنری ایتالیا
سلام
راستش عاجزانه! خواهان اینم ک بدونم چطور میشه از میزان اعتبار رشته های هنری در کالج های ایتالیایی باخبرشد..؟
یعنی در حال حاضر ک من این کشور رو برای ادامه تحصیل _ چه برای تحصیل از ابتدا یعنی از لیسانس،چه فوق_ انتخاب کردم ،هیچ اطلاع دقیقی ندارم از دانشگاه مشخصی ک حائز رتبه ی خوبی هم ب لحاظ کیفی باشه...
اگه بتونید راهش رو بهم بگید ممنون میشم..
29-07-2012, 02:48 PM (آخرین ویرایش در 29-07-2012 02:50 PM توسط Mr-Voltage.)
ارسال: #2
RE: رشته های هنری
(29-07-2012 12:53 AM)shiivaa نوشته:  سلام
راستش عاجزانه! خواهان اینم ک بدونم چطور میشه از میزان اعتبار رشته های هنری در کالج های ایتالیایی باخبرشد..؟
یعنی در حال حاضر ک من این کشور رو برای ادامه تحصیل _ چه برای تحصیل از ابتدا یعنی از لیسانس،چه فوق_ انتخاب کردم ،هیچ اطلاع دقیقی ندارم از دانشگاه مشخصی ک حائز رتبه ی خوبی هم ب لحاظ کیفی باشه...
اگه بتونید راهش رو بهم بگید ممنون میشم..
دروود بر shiva گرامی. وروودت را به اکادمیا خیر مقدم میگم.
راستش شاید بدون شک بیان کرد که هنر و معماری در ایتالیا پیاده شده، در خصوص رشته های هنر در اکادمی ها شاید وزارت علوم خیلی روی اونها نظارت نداشته باشد و تایید نمیکنه اما میشه به بهترینها همچون academia italiana , academia riaci milano , naba in milano اشاره کرد البته این اکادمی ها از هزینه های بالایی برخوردار هستند که لینک(اینجا) را می تونی یه نگاه بندازی.
در ضمن شهرهای فلورانس، میلان، تورین و ونیز از بهترین های رشته گرایشهای هنری هستند. اما وزارت علوم تنها 3 تا از این اکادمی ها را صرفاً تا مقطع ارشد تایید میکنه که به ترتیب:
Academie di Velle Arti و Accademia di Belle Arti di Firenze و Accademia di Belle Arti di Brera می باشد.

If life hands you lemons, make lemonade and sell it for a profit
24-12-2013, 12:19 AM
ارسال: #3
RE: رشته های هنری
سلام
ليسانس گرافيك دارم، خواهان تحصيل در رشته مجسمه سازي در مقطع فوق ليسانس هستم...
اطلاعاتي در مورد دانشگاه هاي ايتاليا در خصوص اين رشته و همچنين زبان مورد نظر مي خواستم.