رتبه موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی
31-07-2012, 11:52 AM
ارسال: #111
RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی
(31-07-2012 11:16 AM)maryam4312 نوشته:  منم الان همین مشکل و همین سوالو دارم!

این شماره که همش اشغاله : 82233077
اینا هم کسی برنمیداره :82234060-82231000
خیلی امتحان کردم .چجوری میشه اطلاع گرفت ؟! شماره دیگه ای نیست ؟
اگه به این طریق (نگیم ارشد خوندیم) آزاد کنیم بعد که میریم ارشد رو بگیریم متوجه نمیشن؟!

من فکر نمی کنم شما مشکلی داشته باشید. چون یک سال از فارغ التحصیلیتون گذشته بوده آزاد کردین لیسانس رو. حتی اون خانم مسئول تو شریف به من گفت اگر تو بعد از 30 شهریور بیای که یه سال تموم شده باشه، به لیسانست گیر نمیدیم.

ولی کلا دوستایی که مهر زدن مدارکشون رو تو وزارت علوم اگه تجربشون رو بگن که چجوریه، فقط مهر میکنن یا پرونده ای هست بررسی میشه یا تو سیستم چک میکنن یا از روی نامه لغو تعهد بررسی میکنن، ممنون میشم. درضمن با تشکر از سعید.
31-07-2012, 08:40 PM
ارسال: #112
سلام دوستان. اصلاً مردک لیسانس رو نگیریم مگه اشکال داره. توی دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم نوشته ریز نمرات و مدرک دانشگاهی. خب نمیشه فقط مدارک و ریز نمرات ارشد رو بفرستیم؟
31-07-2012, 09:54 PM
ارسال: #113
(31-07-2012 08:40 PM)reza523573 نوشته:  سلام دوستان. اصلاً مردک لیسانس رو نگیریم مگه اشکال داره. توی دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم نوشته ریز نمرات و مدرک دانشگاهی. خب نمیشه فقط مدارک و ریز نمرات ارشد رو بفرستیم؟
تا لیسانس رو نگیرید(خرید-عدم کاریابی) ،ارشد رو نمیدن بهتون

به   راه  بادیه   رفتن   به   از  نشستن   باطل
که   گـر  مـراد  نیابم   به  قـدر  وسع  بکـوشم
11-08-2012, 01:28 PM
ارسال: #114
با سلام
من دانشجوی ارشد عمران هستم. یه سوالی برام پیش اومده اینکه اگه پروانه اشتغال داشته باشم ولی شاغل نباشم میتونم از طریق عدم کاریابی بعد از فارغ التحصیلی مدرک ام رو آزاد کنم؟!! این پروانه اشتغال مربوط به نظام مهندسی ساختمان هست که از طریق آزمون اعطا میشه.
یه سوال دیگه ای که دارم اینکه اگه سابقه بیمه نداشته باشیم از نظر وزارت کار، بیکار محسوب میشیم و میتونیم مدرک آزاد کنیم؟!!
خواهش میکنم راهنماییم کنید.
ممنون!
11-08-2012, 01:48 PM
ارسال: #115
(11-08-2012 01:28 PM)ghasedak84 نوشته:  من دانشجوی ارشد عمران هستم. یه سوالی برام پیش اومده اینکه اگه پروانه اشتغال داشته باشم ولی شاغل نباشم میتونم از طریق عدم کاریابی بعد از فارغ التحصیلی مدرک ام رو آزاد کنم؟!! این پروانه اشتغال مربوط به نظام مهندسی ساختمان هست که از طریق آزمون اعطا میشه.
یه سوال دیگه ای که دارم اینکه اگه سابقه بیمه نداشته باشیم از نظر وزارت کار، بیکار محسوب میشیم و میتونیم مدرک آزاد کنیم؟!!
دوست من در مورد سوال اولتون من زیاد اطلاعات ندارم، پس فکر کنم سایر دوستان بتونند بهتر راهنمایی کنند ولی در مورد سوال دومتون؛ بله شما اگر بیمه براتون رد نشده باشه، از نظر وزارت کار بیکار محسوب شده و میتونید با استفاده از عدم کاریابی، مدرکتون رو آزاد کنید. مراحل آزاد کردن مدارک از طریق عدم کاریابی رو هم میتونید در این ارسال مشاهده کنید.

The golden opportunity you're seeking is in Yourself. It's not in your environment, in luck, in chance, or the help of other; it is in yourself Alone
تنها زمانی موانع را می بینیم که چشم از هدف برداشته ایم
راه های دریافت رایگان مقالات و کتاب ها

اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک
لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید
26-08-2012, 05:51 PM (آخرین ویرایش در 26-08-2012 05:52 PM توسط maryam4312.)
ارسال: #116
درود
لیسانس من بدون مشکل تایید شد ، برای تایید مدارک که رفتم وزارت علوم فقط نامه عدم کاریابی رو که از دانشگاه گرفته بودم همراه با گواهی لیسانس دادم (به اضافه ریز نمرات ) و فقط پرسید کی از مقطع بالاتر فارغ التحصیل شدی و ایا الان دانشجو هستی.میباید یکسال هم از فارغ التحصیلی اخرین مقطع گذشته باشه.

به   راه  بادیه   رفتن   به   از  نشستن   باطل
که   گـر  مـراد  نیابم   به  قـدر  وسع  بکـوشم
27-08-2012, 07:24 PM
ارسال: #117
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

بعد از خوندن تک تک تاپیکها این سوال جدیدو مطرح میکنم: من الان هر دو تا مدرکم تو مرکز کاریابیه و باید تا آخر بهمن 91 هم اونجا بمونه تا آزاد بشه. حالا من واسه بهبود رزومه تحصیلی به عنوان داشتن سابقه تدریس تو ی دانشگاه، چند وقت پیش رفتم مصاحبه پیام نور و آزاد و چند جای دیگه، اونام قبولم کردند و چند روز پیشم از ی دانشگاه پیام نور بهم زنگ زدن که بیا واسه انتخاب دروس واسه تدریس ( البته استخدام که نمیکنن، همون حق التدریسی). اما از یکی از دوستام شنیدم که اگه برم درس بدم، بعدا اون دانشگاهی که دارم توش تدریس میکنم به دانشگاهی که توش تحصیل می کردم خبر میده که من در حال تدریس هستم ، اونوقت دیگه شاغل محسوب می شم و مدرک رو از طریق عدم کاریابی نمی تونم آزاد کنم. حالا سوالم اینه که 1. آیا واقعا اینجوریه؟ که اگه اینطور باشه دیگه نمیرم واسه تدریس. 2. اونوقت که نرفتم، ممکنه از این دانشگاهه خبر بدن به سازمان کار که واسه این یارو کار پیدا شد ولی نیومد درس بده؟ اونوقت بازم مدرکم آزاد نمیشه دیگه.

دوستان اگه در این زمینه اطلاعاتی دارن یا تجربه مشابهی دارن و لطف کنن توضیح بدن ممنون میشم.
27-08-2012, 08:41 PM
ارسال: #118
(27-08-2012 07:24 PM)Solaris نوشته:  ...از یکی از دوستام شنیدم که اگه برم درس بدم، بعدا اون دانشگاهی که دارم توش تدریس میکنم به دانشگاهی که توش تحصیل می کردم خبر میده که من در حال تدریس هستم، اونوقت دیگه شاغل محسوب می شم و مدرک رو از طریق عدم کاریابی نمی تونم آزاد کنم. حالا سوالم اینه که 1. آیا واقعا اینجوریه؟ که اگه اینطور باشه دیگه نمیرم واسه تدریس. 2. اونوقت که نرفتم، ممکنه از این دانشگاهه خبر بدن به سازمان کار که واسه این یارو کار پیدا شد ولی نیومد درس بده؟ اونوقت بازم مدرکم آزاد نمیشه دیگه...
دوست من، تا جایی که من اطلاع دارم، اگر برای شما بیمه رد نشود (یعنی در لیست بیمه اسم شما به سازمان تامین اجتماعی اعلام نشود) شما از لحاظ قانونی، بیکار محسوب میشوید.
در مورد سوال دوم، نه چنین اتفاقی نخواهد افتاد (که دانشگاه به وزارت کار اطلاع بده که ما برای ایشون کار پیدا کردیم و ایشون نرفت)

The golden opportunity you're seeking is in Yourself. It's not in your environment, in luck, in chance, or the help of other; it is in yourself Alone
تنها زمانی موانع را می بینیم که چشم از هدف برداشته ایم
راه های دریافت رایگان مقالات و کتاب ها

اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک
لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید
28-09-2012, 05:14 PM
ارسال: #119
با سلام من چند ساله که در دانشگاه به صورت حق التدریس درس می دم و هر ترم یک ماهش برای ما بیمه رد میشه یعنی بیمه کامل نیستیم آیا می نونیم از طریق عدم کاریابی مدرکمون را آزاد کنیم؟
28-09-2012, 06:13 PM
ارسال: #120
درود
اینی که دانشگاه واسه شما بیمه ساعتی رد میکنه اختیاری هست میتونید بگید دانشگاه واستون رد نکنه. چون به هیچ دردی نمی خوره حتا باهاش دفترچه هم نمیشه نگرفت. بیمه رد نشه میتونید بگید بیکارید.

:Thomas Hobbes
lupus est homo homini