ابزار کاربر

ابزار سایت


کشورها:روادید_دانشجویی_استرالیا

روادید تحصیلی استرالیا

انواع متنوعی از روادید وجود دارد که شما می‌توانید درخواست دهید تا برای ادامه تحصیل به استرالیا بروید و این کاملا وابسته به نوع مقطع تحصیلی شماست. برای اطلاع بیشتر بهبررسی برنامه ویزای دانشجویی مراجعه کنید.

آموزش عالی

اگر شما علاقه مند هستید به تحصیل در استرالیا در یک دانشگاه یا سطح سوم بعد شما می‌توانید واجد شرایط شوید برای Higher Education Sector Visa (subclass 573) یا Postgraduate Research Sector Visa (subclass 574 مراجعه کنید. اگر قصد شما تحصیل در بنیاد آموزش بدون پاداش(non-award foundation studies course) است یا قسمتی از یک دوره(به غیر از به غیر از دوره‌های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی) که منجر به یک پاداش(award) نمی‌شود Non Award Sector visa (subclass 575) ممکن است احتیاجات شما را برآورده کند. برای افرادی که به قصد شرکت در دوره‌های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی دوره‌های زبان انگلیسی (ELICOS) به استرالیا می‌آیند به Independent ELICOS Sector visa (subclass 570). در بعضی شرایط، این ممکن است که تحصیل خود را بسته بندی(package) کنید به یک زیرکلاس، برای اطلاعات بیشتر بهCourse packaging. متقاضیان واجد شرایط ویزای دانشجویی از شرکت ارائه دهنده ی تحصیلات همچنین می تواند تا درخواست کند برای Streamlined student visa processing. اگر شما تحصیلاتتان را به اتمام رسانده‌اید و آرزوی کار دراسترالیا را به صورت دائم دارید لطفا ببینیدPost-study work arrangements و Working visas.

مدارس ابتدایی و متوسطه

برای روادید که به دانش آموزان اجازه‌ی تحصیل در دوره‌های ابتدایی و متوسطه را می‌دهد یا اجازه‌ی مشارکت در تعاملات مدرسه را می‌دهد به School Sector visa (subclass 571) ممکن است مناسب باشد.قیم (Guardians) یک دانش آموز بین‌ المللی جوان‌تر از 18 سال می‌تواند درخواست دهد به Student Guardian Visa (subclass 580) برای ماندن با دانش آموز خود در کشور درخواست دهد.

تحصیلات، آموزش و حمایت برای مطالعه(sponsorship)

دانش‌آموزانی که علاقه‌مند هستند به آموزش حرفه‌ای و دوره‌های آموزشی می‌توانند درخواست خود را به Training and Research visa (subclass 402) بدهند. برای آموزش و فرصت‌های مطالعاتی که به شما اجازه می‌دهد به شما برای شرکت در آموزش مبتنی بر محیط کار و دوره‌های آموزشی درخواست بدهند برای Training and Research visa (subclass 402. در برخی موارد، وزارت امور خارجه و تجارت یا وزارت دفاع دانش آموز را حمایط مالی می‌کنند برای تحصیل در استرالیا. دانش آموزان شرکت کننده در این آرایش ممکن است واجد شرایط برای روادید Foreign Affairs or Defence Sector visa (subclass 576) باشند.

بازدید و تحصیل

اگر شما تمایل دارید به استرالیا بیایید تا هم بازدید کنید و هم یک دوره‌ی کوتاه آموزشی را ببینید، شما می‌توانید واجد شرایط دریافت روادید بازدید کنندگان شوید. برای اطلاعات بیشتر و یادگیری این موضوع به Visiting Australia. مراجعه کنید.

سطح ارزیابی

سطح ارزیابی ضروری است برای فهمیدن پروسه روادید تحصیلی استرالیا. آن می‌تواند برطبق کشوری که پاسپورت آن را دارید و حیطه تحصیلی و دوره‌ی اصلی تحصیلی تغییر کند. اگر شما قصد دارید تا بیشتر با موضوع سطح ارزیابی آشنا شوید به Student visa assessment levels مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر برای دانش آموزان

در بعضی موارد، ممکن است برای اعضای خانواده یک داشن آموزان دارنده‌ی روادید دانش آموزی که همراه او در استرالیا اقامت کنند. اگر تمایل به اطلاعات بیشتر برای این موضوع دارید به Bringing your family with you مراجعه کنید. برای اطلاعات مفید برای دریافت روادید دانش آموزی به More information for students مراجعه کنید. به عنوان یک دانش آموز، مهم است که بررسی کنید که قبل از ورود چه چیزهایی را با خود بیاورید. مطمئن شوید که راهنمای Can I bring it back? را مطالعه می‌کنید قبل از آنکه نصمیم بگیرید هر چیزی را به استرالیا بیاورید. اگر شما ارائه دهنده‌ی تحصیلات هستید و آرزوی دارید که اطلاعات بیشتری را در این مورد بدست آورید به Educationproviders مراجعه کنید.

کشورها/روادید_دانشجویی_استرالیا.txt · آخرین ویرایش: 2016/02/19 16:56 توسط automotive