ابزار کاربر

ابزار سایت


برنامه_ریزی_برای_پذیرش

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخهٔ متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

نگارش قبل در دو طرف نگارش قبل
نگارش بعد
نگارش قبل
برنامه_ریزی_برای_پذیرش [2013/09/11 06:08]
babak
برنامه_ریزی_برای_پذیرش [2019/08/17 19:52] (فعلی)
خط 25: خط 25:
 برای صرفه جویی در وقت برای هر دانشگاهی که انتخاب می‌نمایید یک پوشه(Folder) درست کرده و اطلاعات مربوط به دانشگاه مانند صفحات مهم حاوی اطلاعاتی مانند ددلاین‌ها، Admission requirements ،Faculty Research Areas و ... را ذخیره نمایید تا بعدا سر فرصت به مطالعه آنها بپردازید. برای صرفه جویی در وقت برای هر دانشگاهی که انتخاب می‌نمایید یک پوشه(Folder) درست کرده و اطلاعات مربوط به دانشگاه مانند صفحات مهم حاوی اطلاعاتی مانند ددلاین‌ها، Admission requirements ،Faculty Research Areas و ... را ذخیره نمایید تا بعدا سر فرصت به مطالعه آنها بپردازید.
  
-[[http://​www.academiacafe.com/​admission/​|دیتابیس ​سایت آکادمیاکافه]] امکانات خوبی به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید دانشگاه‌های مورد نظر خود و آدرس وب‌سایت این دانشگاه‌ها را راحت‌تر بیابید. همچنین اطلاعات پذیرش، از جمله [[http://​www.academiacafe.com/​admission/​index.php?​r=applicationInfo/​index|ملزومات پذیرش (minimum requirements)]] برای گرفتن پذیرش از بعضی از دانشگاه‌ها در دیتابیس وارد شده است. دیتابیس به شما امکان دسترسی ساده و جستجو و مرتب‌سازی این اطلاعات را می‌دهد و از این نظر در وقت شما صرفه‌جویی خواهد شد.+[[http://​www.academiacafe.com/​admission/​index.php?​r=university/​index|دیتابیس ​دانشگاه‌های آکادمیاکافه]] امکانات خوبی به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید دانشگاه‌های مورد نظر خود و آدرس وب‌سایت این دانشگاه‌ها را راحت‌تر بیابید. همچنین اطلاعات پذیرش، از جمله [[http://​www.academiacafe.com/​admission/​index.php?​r=applicationInfo/​index|ملزومات پذیرش (minimum requirements)]] برای گرفتن پذیرش از بعضی از دانشگاه‌ها در دیتابیس وارد شده است. دیتابیس به شما امکان دسترسی ساده و جستجو و مرتب‌سازی این اطلاعات را می‌دهد و از این نظر در وقت شما صرفه‌جویی خواهد شد.
  
 //سایر نکاتی که می‌توانید در انتخاب دانشگاه مد نظر داشته باشید://​ //سایر نکاتی که می‌توانید در انتخاب دانشگاه مد نظر داشته باشید://​
خط 37: خط 37:
 برای اطلاع بیشتر در مورد گرفتن پذیرش به [[http://​www.academiacafe.com/​pf/​Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4|انجمن راهنمای گرفتن پذیرش]] مراجعه کنید. برای اطلاع بیشتر در مورد گرفتن پذیرش به [[http://​www.academiacafe.com/​pf/​Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4|انجمن راهنمای گرفتن پذیرش]] مراجعه کنید.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
- 
 =====پذیرش در مقاطع تحصیلی مختلف===== =====پذیرش در مقاطع تحصیلی مختلف=====
 با توجه به اینکه اقدام برای مقاطع مختلف تحصیلی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد در زیر نکات مربوط به گرفتن پذیرش در مقاطع کارشناسی، ارشد، و دکترا به صورت جداگانه آورده می‌شود. با توجه به اینکه اقدام برای مقاطع مختلف تحصیلی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد در زیر نکات مربوط به گرفتن پذیرش در مقاطع کارشناسی، ارشد، و دکترا به صورت جداگانه آورده می‌شود.
برنامه_ریزی_برای_پذیرش.txt · آخرین ویرایش: 2019/08/17 19:52 (ویرایش خارجی)