آکادمیا کافه
سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply و فرستادن مدارک با توجه به deadline - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply و فرستادن مدارک با توجه به deadline (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-apply-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%87-deadline)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - spt - 29-12-2011

(29-12-2011, 06:50 PM)amirhossein.gh نوشته: دوستان سلام
برخی دانشگاهها ددلاینشون خیلی دیره مثل 1 می یا آوریل!
حالا با توجه به اینکه نتایج پذیرش بقیه دانشگاه ها حتما تا اون موقع اومده ، میخاستم ببینم اگه رودتر مثلا تو ژانویه اقدام کنی ، تو فوریه اینا جواب پذیرش رو میدن یا میره برای 1 ماه بعد از ددلاین؟(که میشه جون Smile))
ممنون
بستگی داره اما اغلب خیلی دیر هم جواب میدن.... منظورم اینه که اگه مثلا ژانویه اقدام کنی فرقی نداره و کلا به همه دیر جواب میدن... یعنی همون جون... حتی پیش اومده که دانشگاه هایی توی جولای هم جواب بدن...
البته همونطور که گفتم اغلب اینطوریه و مورد هایی بوده که توی چند مرحله جواب بدن..

موفق باشی Smile

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - Behnoosh - 30-12-2011

(29-12-2011, 06:50 PM)amirhossein.gh نوشته: دوستان سلام
برخی دانشگاهها ددلاینشون خیلی دیره مثل 1 می یا آوریل!
حالا با توجه به اینکه نتایج پذیرش بقیه دانشگاه ها حتما تا اون موقع اومده ، میخاستم ببینم اگه رودتر مثلا تو ژانویه اقدام کنی ، تو فوریه اینا جواب پذیرش رو میدن یا میره برای 1 ماه بعد از ددلاین؟(که میشه جون Smile))
ممنون

بستگی به سیاست دانشگاه و کشور دارد و جواب واحدی برای سوالتان وجود ندارد. معمولا در سایت دانشگاه بخش FAQ ادمیشن به این سوال پاسخ داده می شود

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - smile - 01-01-2012

سلام
شاید سوالم خیلی مسخره باشه ولی وقتی dealine مثلا 1 ژانویه است یعنی روز 1 ام هم میتونیم سابمیت کنیم یا نه؟
ممنون

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - Saeid - 01-01-2012

شما تا روز آخر فرصت داری سابمیت کنی.....ولی مسله اینه بعضی دانشگاها رولینگ بیس هستن و احتمال فاند آخرای ددلاین کم میشه....در ضمن...دیر اپلای کنی.....احتمالا هم دیر جواب میگیری
(01-01-2012, 12:37 AM)smile نوشته: سلام
شاید سوالم خیلی مسخره باشه ولی وقتی dealine مثلا 1 ژانویه است یعنی روز 1 ام هم میتونیم سابمیت کنیم یا نه؟
ممنون

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - soilman - 01-01-2012

درود

جواب قطعی نمیشه داد به این سوال...

اونجور که من متوجه شدم شما منظورتون اینه روز اول ژانویه باشه ددلاین و شما همون روز سابمیت کنید...

معمولا اینجوریه که شما تا 11:59 شب 31 دسامبر مهلت دارید...
بعضی دانشگاه ها میگن حداقل یه روز یا چند ساعتی زودتر انجام بدید چون ممکنه سایت به دلیل ترافیک بالا مشکل ایجاد بشه براش و اینها...تازه احتمالش کمه اینجوری بشه...

در این صورت نمیشه به قطعیت گفت که شانس رو میاره پائین و اینها....ممکنه حتی نگاه کنند....دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه و این چیزیه که هیچکی نمی دونه Big Grin

خوش باشید
(01-01-2012, 12:37 AM)smile نوشته: سلام
ممنون
(01-01-2012, 12:53 AM)saeed_oroomy نوشته: شما تا روز آخر فرصت داری سابمیت کنی.....ولی مسله اینه بعضی دانشگاها رولینگ بیس هستن و احتمال فاند آخرای ددلاین کم میشه....در ضمن...دیر اپلای کنی.....احتمالا هم دیر جواب میگیری

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - smile - 01-01-2012

ممنون از راهنمایی هاتون
من هنوز SOP برای ددلاین اول ژانویه حاضر نکردم اگر سابمیت کنم میتونم بعدا ایمیل کنم؟ قبول میکنن؟
اتفاقی تصمیم گرفتم به این دانشگاه بفرستم و خیلی دیر شد

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - AVA - 01-01-2012

(01-01-2012, 07:37 AM)smile نوشته: ممنون از راهنمایی هاتون
من هنوز SOP برای ددلاین اول ژانویه حاضر نکردم اگر سابمیت کنم میتونم بعدا ایمیل کنم؟ قبول میکنن؟
اتفاقی تصمیم گرفتم به این دانشگاه بفرستم و خیلی دیر شد
معمولا از طریق مکاتبه دانشگاهها فبول می کنند که نمرات زبان رو دیرتر بفرستین ولی تا قبل از deadline باید بقیه مدارک رو فرستاده باشین. برای اطمینان بهتره با اونها مکاتبه کنید و بپرسید که آیا می تونید تا تاریخ معینی (که در ایمیل ذکر می کنید) به شما برای فرستادن SOP مهلت بدن یا نه.

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - ice - 01-01-2012

deadline برخی دانشگاه ها مانند Rensselaer به دلیل تقاضای زیاد تمدید شده. دوستان حتما به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - m0h3n - 10-03-2012

دوستان،

یکی از دانشگاههایی که من اپلای کردم ددلاینش اوایل ژانویه بوده. زمان اپلای من مطابق ددلاین بوده و مدارک هم ارسال شده به دانشگاه.
فقط بنا به مشکلاتی که من با سیستم پرداخت اپلیکیشن فی داشتم تا الان پرداخت نشده که قاعدتا تا پرداخت نشه اپلیکیشن به جریان نمی افته.

حالا با این تفاسیر بنظرشما هنوز هم امیدی هست که من اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم تا اپلیکیشن من بررسی بشه ؟! یا save money بکنم بهتره ؟!

این مطلب رو هم اضافه کنم که من در خصوص مشکلی که با پرداخت داشتم چندین بار با یکی از پرسنل graduate admissions مکاتبه کردم و در جریان مشکل من بودند.

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - spt - 10-03-2012

به نظر من پول ندی بهتره محسن جان چون خیلی گذشته ازش و احتمالا بررسی اپلیکنت ها وارد یه مرحله دیگه شده...
البته اگه مقدارش خیلی زیاد نیست که مشکلی نیست ریسک کن اما اگه زیاده به نظر من بیخیالش شو... یا اینکه بپرس اصلا بررسی کردن مدارکت رو تا حالا مثل بقیه یا نه؟ اگه نه که دیگه فک نکنم کمکی بکنه...