آکادمیا کافه
مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro (/Thread-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-Euro)

صفحات 1 2 3

مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro - m0h3n - 07-02-2011

مباحث مربوط به انواع بیمه های مسافرتی برای اخذ ویزا و سفر به آلمان و همچنین پیگیری تغییرات Euro و اطلاعات مفید در خصوص خرید Euro منظور این تاپیک می باشد....

RE: مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro - Mahsa - 10-04-2012

سلام، میخواستم ببینم امکانش هست که بجای یورو معادل آن (یا بیشتر) دلار همراه داشت؟ برای این مساله که ممکنه توی فرودگاه پول رو چک کنند مشکلی ایجاد نمیکنه؟
ممنون

RE: مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro - m0h3n - 10-04-2012

اینکه موقع ورود چک بشه یا نه بستگی به افسر پلیس آلمان داره.
ولی میتونم بپرسم چرا میخواید دلار بیارید ؟ بهرحال اگر وارد آلمان بشید باید یورو خرج کنید!

در نهایت، با توجه به اینکه خیلی تفاوتی نداره که شما دلار داشته باشید یا یورو، توصیه می کنم روزه ی شک دار نگیرید و یورو همراه داشته باشید.

RE: مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro - Mahsa - 12-04-2012

البته. من از همون ابتدا دلار داشتم، تصمیم داشتم از طریق صرافی به یورو تبدیل کنم. منتها فکر کردم اگر میشد این کار رو توی خود آلمان انجام داد خیلی بهتر بود چون دیگه مشکلات و درگیری با صرافی های ایران رو نداشت. بعلاوه اینکه اینجا نرخ تبدیل رو بیشتر از 1.31 در نظر می گیرند.

RE: مباحث مربوط به تهیه بیمه مسافرتی جهت اخذ ویزا و خرید Euro - Benyamin - 05-05-2012

با درود

براي گرفتن ويزاي دانشجويي PhD بايد بيمه مسافرتي را در زمان مصاحبه ارايه كرد. دو سوال داشتم:
1- آيا مي توان بعد از گرفتن ويزا اقدام به گرفتن بيمه كرد؟ در سايت سفارت نوشته است كه " بيمه را مي توان هنگام دريافت ويزا نيز ارائه دهيد" اما من شك دارم.
2- چه موسسه هايي براي اين كار مناسبند و چه شرايط مهمي دارند؟

با سپاس

خرید بلیط و ایرلاین مناسب برای سفر به آلمان - Shihan - 04-07-2012

در این بخش راجع به مقصد تحصیلی متقاضیان در کشور المان اعم از فرودگاه، هزینه بلیط و خطوط هوایی می پردازیم.

از خطوط فعال ایرلاین ایرانی میشه به ماهان و ایران ایر اشاره کرد ماهان و ایران ایر 30 کیلو بار مجاز دارند. در ضمن بلیط قطار هم ایران ایر تنها مجانی میدن. اما ماهان فقط دوسلدورف میره. ایران ایر فقط فرانکفورت، کلن و هامبورگ می رود. البته ایران ایر بار 40 کیلو را هم جدیداً راه اندازی کرده که به مبلغ 657500 تومان و non stop هم می باشد. هزینه ماهان هم برای بار 30 کیلو تقریباً 560000 تومان آب میخوره البته برای ایران ایر تخفیف دانشجویی روی بلیط می خوره که تشریف بردید المان با تشکیل پرونده در سفارت ایران نامه را دریافت می کنید. همچنین اگر ویزا زیر 1 سال باشه، بلیت یک طرفه صادر نمیشه و باشد دو سره بگیریم. اگر refundable باشه، توی دفتر هواپیمایی توی آلمان میشه رفت بقیّه پول رو گرفت. اوّل این که گفت قیمت ها از 15 جون تغییر می کنه و بیشتر میشه پس قیمتها را قبلاً سوال بفرمایید.

برای خطوط دیگر در روزهای دیگه مطلب اضافه خواهم کرد.

RE: خرید بلیط و ایرلاین مناسب برای سفر به آلمان - m0h3n - 05-07-2012

این شرکت هواپیمایی ترکیه هم بلیط های مناسبی برای مسیر دوسلدورف - استانبول - امام خمینی (پرواز کانکشن) داره.

RE: خرید بلیط و ایرلاین مناسب برای سفر به آلمان - Shihan - 05-07-2012

(05-07-2012, 12:59 AM)m0h3n نوشته: این شرکت هواپیمایی ترکیه هم بلیط های مناسبی برای مسیر دوسلدورف - استانبول - امام خمینی (پرواز کانکشن) داره.
دروود بر محسن عزیز.
بله کلاً پگاسوس خیلی مقرون به صرفه است. اما من چند روز پیش با فرودگاه امام تماس داشتم شماره ای از این شرکت بهم نداد که بشه از ایران واسش بلیط جور کرد. شما نماینده این شرکت تو ایران رو میدونید کجاست؟ یا حداقل آژانسی که با این ایرلاین کار کنه؟

با سپاس

RE: خرید بلیط و ایرلاین مناسب برای سفر به آلمان - m0h3n - 05-07-2012

سلام،

با توجه به این لینک ، "ظاهرا" کال سنتری در ایران نیست. البته من کلا بلیط ام رو آنلاین و بصورت دوطرفه گرفته بودم و مسئله ی دفتر این شرکت در ایران برام بوجود نیومده بود. شما هم میتونید بصورت آنلاین خریداری کنید (اگه مشکل پرداخت آنلاین ندارید).

در ضمن، ما بین ماهان و ایران ایر، پیشنهاد می کنم هواپیمایی ماهان رو انتخاب کنید. سیستم خدماتی ماهان و از همه مهمتر "مشتری مداری" اونها بسیار بهتر هست از ایران ایر (بنظر من و خیلی از دوستان دیگه)

RE: خرید بلیط و ایرلاین مناسب برای سفر به آلمان - Shihan - 06-07-2012

(05-07-2012, 05:57 PM)ehsana نوشته: سلام
بعد از خرید انلاین کافی است به فرودگاه بریم و هیچ کار اضافه ای لازم نیست؟ و اینکه برای تهران- اشتوتگارت هم این شرکت رو پیشنهاد میدید؟
با تشکر
دروود.
بله می تونید بصورت انلاین بلیط را با credit card بخرید. اما از طرفی برای اشتوتگارت با ترکیش ایرلاین و قطرایرویز و پگاسوس هم میتوانید اقدام کنید من پیشنهادم ترکیش هست چون آژانس برج سایه در خیابان ولیعصر نماینده رسمی این ایرلاین هست. و دسترسی بهتری دارید. چون پگاسوس نماینده ای در تهران نداره و تنها باید انلاین بلیط رو book کنید. اما هزینه یه طرفش 350 یورو هست کلا پرواز بدی نیست. البته اگه انتظاراتتون رو در حد خاورمیانه نگه دارید. اما درکل یادتون نره که دانشجو هستید و کلی می تونید با این پرواز صرفه جویی کنید.