آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Bahram - 01-02-2011

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع « ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه » بررسی خواهند شد. اگر چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، در این تاپیک آن را مطرح فرمایید.
How Send Emails to Prfos, Effectively

این فایل رو یکی از دوستان در اختیار من قرار داد، با تشکر از ایشون برای در اختیار قرار دادن این فایل. در این ویدئو، درباره نکاتی در مورد ایمیل زدن به استاد، صحبت شده. 

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - imankian - 22-02-2011

سلام خسته نباشید !! لطفا کسی به من بگه که توی ایمیلی که به استاد میزنم چی باید بنویسم. پیشاپیش ممنونم.

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - Babak - 23-02-2011

در موضوع نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش و RA گفته شده که در ایمیل به استادها چه مطالبی رو باید بنویسید.

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - ice - 30-08-2011

درود
استادی در جواب ایمیل من علاوه بر فرستادن کارهای جدیدش و ... مطلب زیر را هم گذاشته. من که خودم فاند ندرام در جواب به این مسئله چه باید بگم؟
One big question I have regards funding. There are a few fellowships for which international students are eligible but not all that many. Are you eligible to receive scholarships from the Iranian government? Is this a realistic possibility?
سپاس

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - Babak - 30-08-2011

من نمی‌دونم این استاد در کدوم کشور هستند، اما از دولت ایران که بطور کلی نمی‌شه برای کشور امریکا بورسیه گرفت، برای سایر کشورها هم بخاطر تعهد سنگینی که باید بدید، حتی اگر بتونید توصیه نمی‌شه که بورس دولتی بگیرید. در نتیجه شاید جوبی مشابه این خوب باشه:

Iranian government provides very limited number of scholarships per year and those who receive one must go back to Iran immediately after finishing their studies and work for the government for twice as long as the length of their studies. Therefore, I am not willing to apply for government sponsorship.

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - Pejman - 13-10-2011

من به یه استادی تو دانشگاهی که اپلای کردم ایمیل زده بودم یک ماه و نیم پیش. بعد از 11 روز جواب داد و در مورد پروژه اش توضیح داد و یکی دو تا سوال از من پرسید. من هم روز بعد جواب ایشون رو دادم. دیگه خبری از ایشون نشد تا همین امروز (یعنی بعد از 28 روز!) که ایمیل زد و گفت که تمایل دارم باهات مصاحبه داشته باشم راجع به بکگراندت و کارهای تحقیقاتی و اینهات...

حالا من دو تا سوال دارم:

1- اینکه ایشون اینقدر دیر به دیر جواب می ده دلیلش چی می تونه باشه؟ اصلاً امیدی بهش هست؟

2- از من خواسته مقالات فعلی ام و اونهایی که قبلاً تو رزومه ام نوشته بودم در حال آماده سازی، رو بفرستم. راستش من یکی از مقالات در حال آماده سازیم به فارسی هست، اون یکی هم متنش آماده نشده. در واقع مقالاتم هیچ کدوم تکمیل نشده. به نظر شما چه جوابی بدم در مورد این دو تا مقاله که فکر نکنه الکی نوشته بودم در حال آماده سازی؟

ممنون.

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - Karim - 13-10-2011

(13-10-2011, 02:21 AM)Pejman نوشته: من به یه استادی تو دانشگاهی که اپلای کردم ایمیل زده بودم یک ماه و نیم پیش. بعد از 11 روز جواب داد و در مورد پروژه اش توضیح داد و یکی دو تا سوال از من پرسید. من هم روز بعد جواب ایشون رو دادم. دیگه خبری از ایشون نشد تا همین امروز (یعنی بعد از 28 روز!) که ایمیل زد و گفت که تمایل دارم باهات مصاحبه داشته باشم راجع به بکگراندت و کارهای تحقیقاتی و اینهات...

حالا من دو تا سوال دارم:

1- اینکه ایشون اینقدر دیر به دیر جواب می ده دلیلش چی می تونه باشه؟ اصلاً امیدی بهش هست؟

2- از من خواسته مقالات فعلی ام و اونهایی که قبلاً تو رزومه ام نوشته بودم در حال آماده سازی، رو بفرستم. راستش من یکی از مقالات در حال آماده سازیم به فارسی هست، اون یکی هم متنش آماده نشده. در واقع مقالاتم هیچ کدوم تکمیل نشده. به نظر شما چه جوابی بدم در مورد این دو تا مقاله که فکر نکنه الکی نوشته بودم در حال آماده سازی؟

ممنون.

سلام پژمان جان،
بنظر من خيلي محترمانه بهشون بگوييد كه زودتر از اينها منتظر جوابشون بوده ايد و در ايميلي هم كه الان بهش مي نويسيد بگوييد كه منتظر جوابشون در اسرع وقت هستيد. اينكه بعد از 28 روز به شما جواب داده نشون ميده كه شما در ذهنشون هستيد و يه جورايي روي شما حساب باز كرده كه از شما خواسته مقالاتتون واسش بفرستيد.
در مورد مقالاتتون، سعي كنيد خيلي سريع دو خلاصه انگليسي تهيه كنيد واسشون بفرستيد. اگه بعدا خواست كه فول تكستشو بفرستيد ،بگوييد كه چون جايي چاپ نشده ديگر نويسندگان احتمالا(يا اصلا) اجازه نخواهند داد كه قبل از چاپ به كسي بدهيد.

مرسي

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - Babak - 14-10-2011

(13-10-2011, 02:21 AM)Pejman نوشته: من به یه استادی تو دانشگاهی که اپلای کردم ایمیل زده بودم یک ماه و نیم پیش. بعد از 11 روز جواب داد و در مورد پروژه اش توضیح داد و یکی دو تا سوال از من پرسید. من هم روز بعد جواب ایشون رو دادم. دیگه خبری از ایشون نشد تا همین امروز (یعنی بعد از 28 روز!) که ایمیل زد و گفت که تمایل دارم باهات مصاحبه داشته باشم راجع به بکگراندت و کارهای تحقیقاتی و اینهات...

حالا من دو تا سوال دارم:

ممنون.
۱. به نظر من کاملا امید هست و کاملا طبیعیه که استادها انتخاب‌های دیگه و دانشجوهای دیگه رو بررسی کنند و بعد به شما جواب بدن.
۲. همون طور که کریم هم گفت، خوبه که یک خلاصه انگلیسی براشون بفرستید و به نظرم بهشون بگید که اصل مقاله به فارسی بوده و متن انگلیسیش هنوز کامل نشده و به محض آماده شدن براشون ارسال خواهید کرد.

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - Saeid - 15-03-2012

دوستان عزیز همونطور که قبلا گفتم یه استادی به من گفته که دو هفته ای جوابت رو میدم وضعیت فاند چطوره و اینو گفته
Thanks for your news. Let me get back to you in two weeks with financial info
الان من نمیدونم چه ایمیلی بزنم و وضعیت تصمیمشو بپرسم. نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟؟
I have a situation an I would be really grateful if it is possible to find out
about your decision sooner.
اگر ایمیلی مد نظرتون هست بنویسید
یا این متن
I am stilling waiting to hear your decision as soon as possible
با ایمیل اول استاد احتمالا حدس میزنه من پذیرشی دارم....آیا اصولا باید بهش بگم؟؟ نگم؟؟ خودش قبلا یه بار پرسیده بود و اون موقع گفته بودم نه(اون موقع نداشتم).......نظرتون چیه؟؟؟

RE: ارسال اي ميل به استادان در مورد دريافت كمك هزينه - amirhossein.gh - 15-03-2012

(15-03-2012, 04:03 PM)Saeid نوشته: دوستان عزیز همونطور که قبلا گفتم یه استادی به من گفته که دو هفته ای جوابت رو میدم وضعیت فاند چطوره و اینو گفته
Thanks for your news. Let me get back to you in two weeks with financial info
الان من نمیدونم چه ایمیلی بزنم و وضعیت تصمیمشو بپرسم. نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟؟
I have a situation an I would be really grateful if it is possible to find out
about your decision sooner.
اگر ایمیلی مد نظرتون هست بنویسید
یا این متن
I am stilling waiting to hear your decision as soon as possible
با ایمیل اول استاد احتمالا حدس میزنه من پذیرشی دارم....آیا اصولا باید بهش بگم؟؟ نگم؟؟ خودش قبلا یه بار پرسیده بود و اون موقع گفته بودم نه(اون موقع نداشتم).......نظرتون چیه؟؟؟

اگه همین دانشگاه خودش پذیرش گرفتی بهش بگو
ولی اگه جای دیگه ای گرفتی چیزی نگو
چند وقته گذشته ؟ اگه بیش از ده روزه ، همین میل رو بهش بده Smile