آکادمیا کافه
بررسی تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: بررسی تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند (/Thread-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%A8%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - elenazinat - 18-01-2015

سلام من ارشد زیست شناسی گیاهی هستم .28 سالمه متاهل و یک بچه دارم
میخواهم از دانشگاههای امریکا یا کانادا پذیرش بگیرم
لطفا راهنماییم کنید چه قدر شانس دارم و چه کارهای باید انجام بدم.ممنون

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - Solaris - 18-01-2015

(18-01-2015, 01:11 AM)'elenazinat' نوشته: سلام من ارشد زیست شناسی گیاهی هستم .28 سالمه متاهل و یک بچه دارم

دوست عزیز میزان شانس شما در گرفتن پذیرش بستگی به رزومه شما داره ...بدون اطلاع از چگونگی رزومه شما نمیشه سوالتون رو پاسخ داد. 
برای آنا شدن با نحوه اپلای شما میتونید از جزوه ای که دوستان عزیز تهیه دیدن و در سایت وجود داره استفاده کنید.
برای دونستن اینکه چه دانشگاههایی رشته شما رو در دپارتمان زیستشون دارا میباشند باید به سایت دانشگاه مراجعه کرده به وب پیج دپارتمان زیستشناسی برید و حوزه کاری اساتید رو مورد بررسی قرار بدید و ببینید آیا زمینه تحقیقی هیچکدوم از اساتید مورد علاقه و نیاز شما هست یا نه. 
بعد از این مرحله و در صورت مناسب بودن رزومه میتونید ایمیل بزنید به اساتید و منتظر جواب باشید.
نمرات تافل و جی آر ای هم باید مناسب باشه. 

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - oliver - 20-01-2015

سلام دوستان میخوام بدونم آیا شراط لازم رو دارم برای پذیرش از آمریکا و یا کانادا یا دانمارک

​ممنون خیلی مهمه کمکم کنید
دانشجوی نرم افزار  
۱ - من لیسانس رو خراب کردم حالا اگر در ارشد خوب بخونم و معدل خوبی وکسب کنم حلا دانشگاه آزاد باشه و همینطور بار زومه تسلط بر CCNA , MCSA و GNS3 و packet tracer و زبان های طراحی وب PHP,CSS3,JS,node.js آشنایی با C# , c++ و سابغه تدریس برای پلیس فتا ... و مقالات داخلی و ایلتس ۷ و همینوطور تسلط به برنامه ها گرافیکی مثل فتوشاپ و تعمیرات کامپیوتر و ... برنامه نویسی ربات و همینطور داشتن یک صفحه شخصی که نمونه پروژه های انجام داده شده من درآن باشد که استاد بتونه از کارای من سردربیاره و ... راستی من در زبان Speaking من خلیلی خوب هست میتونم دوباره برای ارشد پذیرش بگیرم که بورس کامل شم چون از پس هزینه ها بر نمیام و یا چه پیشنهادی دارین برای من که بتونم اقدام کنم و بورس بشم البته روی پروژه مهمی پزشکی هم کار میکنم برای خوارزمی

کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ دوستان چه چیزی کم دارم که باید روش کار کنم ؟ 

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - m.r 1992 - 22-01-2015

سلام
من الان دانشجو کارشناسی هستم تصمیم دارم واسه دکترا خارج تحصیل کنم
حالا چنتا سوال داشتم
من معدلم پایینه 14 میخواستم ببینم چقدر تاثیر داره
من تقریبا 3 سال وقت دارم هم واسه تکمیل زبان هم واسه GRE
میخواستم ببینم میشه امید وار باشم یا بیخیال بشم بهتره
شیمی میخونم توو کارشناسی یه مقاله نوشتم و از یکی از بهترین استاد ها هم تو رشته خودم یه توصیه نامه خیلی خوب هم میتونم بگیرم ودر آخر اینکه قضیه فاند چی میشه
کشور هم اصلا مهم نیست
ممنون
شرمنده اگه طولانی شد...

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - Mehran28 - 22-01-2015

(22-01-2015, 12:12 AM)'m.r 1992' نوشته: سلام
حالا چنتا سوال داشتم
شیمی میخونم توو کارشناسی یه مقاله نوشتم و از یکی از بهترین استاد ها هم تو رشته خودم یه توصیه نامه خیلی خوب هم میتونم بگیرم ودر آخر اینکه قضیه فاند چی میشه
کشور هم اصلا مهم نیست
ممنون
شرمنده اگه طولانی شد...

معدل فوق خودت رو بالا نگه دار(بالای 17) و سعی کن بخونی و نمره زبان و GRE بالا بگیری(زبان بالای 100,GREبالای 320) سعی کن مقاله بنویسی دوباره و موضوع پایان نامه خودت رو یه موضوع تاپ و بروز انتخاب کن و کار پروهشی هم انجام بده تو این 3 سال.
اگه مواردی که گفتم رو بتونی برآورده کنی شانس فاند هم برای دکتری می تونی داشته باشی، موارد بالا می تونه تا حدی معدل پایینت رو کم رنگ کنه.
موفق باشی

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - Mehran28 - 22-01-2015

(20-01-2015, 10:21 PM)'oliver' نوشته:
سلام دوستان میخوام بدونم آیا شراط لازم رو دارم برای پذیرش از آمریکا و یا کانادا یا دانمارک

​ممنون خیلی مهمه کمکم کنید
دانشجوی نرم افزار  
۱ - من لیسانس رو خراب کردم حالا اگر در ارشد خوب بخونم و معدل خوبی وکسب کنم حلا دانشگاه آزاد باشه و همینطور بار زومه تسلط بر CCNA , MCSA و GNS3 و packet tracer و زبان های طراحی وب PHP,CSS3,JS,node.js آشنایی با C# , c++ و سابغه تدریس برای پلیس فتا ... و مقالات داخلی و ایلتس ۷ و همینوطور تسلط به برنامه ها گرافیکی مثل فتوشاپ و تعمیرات کامپیوتر و ... برنامه نویسی ربات و همینطور داشتن یک صفحه شخصی که نمونه پروژه های انجام داده شده من درآن باشد که استاد بتونه از کارای من سردربیاره و ... راستی من در زبان Speaking من خلیلی خوب هست میتونم دوباره برای ارشد پذیرش بگیرم که بورس کامل شم چون از پس هزینه ها بر نمیام و یا چه پیشنهادی دارین برای من که بتونم اقدام کنم و بورس بشم البته روی پروژه مهمی پزشکی هم کار میکنم برای خوارزمی

کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ دوستان چه چیزی کم دارم که باید روش کار کنم ؟ 

سلام
معدلتون رو ذکر نکردید برای ارشد امکان گرفتن فاند برای کسایی که معدل خوب و رزومه خوبی هم که دارند خیلی پایین هست.اگه معدلتون زیر 15 هست امکان پذیرش گرفتن کمه چه برسه به فاند!
توصیه من به شما اینه که بین این همه مهارتهایی که ذکر کردید 1 یا 2 تا از مهارت های بروز رو انتخاب کنید و بهش کاملا مسلط بشید طوری که تخصص اصلیتون بشه و در اون زمینه خبره باشید. و اینکه برای ارشد ایران اقدام کنید و سعی کنید معدل بالایی رو کسب کنید و در طول دوره ارشد کار پژوهشی انجام بدید مقاله بنویسید و برای GRE و تافل خودتون رو اماده کنید.
و بعد برای دکتری اقدام کنید، اینجوری هم شانستون بالا میره و هم زمان دارید!
موفق باشید

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - Simon2007 - 23-01-2015

(18-01-2015, 01:11 AM)'elenazinat' نوشته: سلام من ارشد زیست شناسی گیاهی هستم .28 سالمه متاهل و یک بچه دارم

سلام
شما بیشتر از اینکه از رزومه بگید از شرایط خانوادگیتون گفتید. رشته شما کمی برای پیدا کردن پوزیشن خاصه اما شدنیه. بدون اینکه بدونم رزومه اتون چیه شما دو تا نمره زبان لازم دارید آیا با داشتن فرزند کوچک چقدر فرصت دارید در طول روز که مطالعه کنید. TOEFL رو برای اول راه شروع کنید. در پذیرش همیشه ریسک وجود داره. پس کسی نمیتونه به شما اطمینان قلبی بده که حتما موفق میشید. دوست بنده پارسال بچه و همسرش رو نبرد و رفت به اون دو تا ویزا ندادند و فاند و بخشید و رفت ایران. پس خیلی آینده مبهمه .

ارادت 

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - Simon2007 - 23-01-2015

(22-01-2015, 12:12 AM)'m.r 1992' نوشته: سلام
حالا چنتا سوال داشتم
کشور هم اصلا مهم نیست
ممنون
شرمنده اگه طولانی شد...

سلام 
معدلتون کمه و باید تلاش کنید و استاد پیدا کنید. با توجه به اینکه منابع فاند دنیا برای دانشجویان تاپ ارشد هم ناچیزه توصیه میکنم ارشد رو در ایران بگیرید و رزومه رو قوی کنید. اگرم پول دارید که برید و ارشد رو از یک کشور دیگه بگیرید و برای دکتری رزومه قوی کنید تا بتونید برای ادامه فاند بگیرید. توجه داشته باشید صحبت های من در حالت کلیه. شما میتوندی برای فاند تلاش کنید اما چون احتمالش کمه بنده توصیه کردم که فرصت کنکور داخل رو هم از دست ندید که عقب بیوفتید. ضمنا زبان رو شروع کنید. 
ارادت 

RE: بررسی تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند - saaaaam - 25-01-2015

سلام
دوستان امروز مطلب مهمی مشاهده کردم گفتم بد نیست برای شما هم بگذارم
I have read your CV and I can see that you have completed many studies and that you have many publications. However, the scholarship competition ranks international peer reviewed research papers higher than regional peer reviewed journals. It values most highly first authorship in high impact internationally recognised journals. For papers with multiple authors it is also difficult to evaluate the intellectual contribution of the applicant

Graduate Research Coordinator,
[align=right]School of Medicine and Pharmacology,
[align=right]University of Western Australia
حتما حتما اسم خود را نفر اول مقالات بنویسید

RE: بررسی تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند - sepinaz - 25-01-2015

(25-01-2015, 07:52 PM)'saaaaam' نوشته: سلام
دوستان امروز مطلب مهمی مشاهده کردم گفتم بد نیست برای شما هم بگذارم

I have read your CV and I can see that you have completed many studies and that you have many publications. However, the scholarship competition ranks international peer reviewed research papers higher than regional peer reviewed journals. It values most highly first authorship in high impact internationally recognised journals. For papers with multiple authors it is also difficult to evaluate the intellectual contribution of the applicant

Graduate Research Coordinator,

School of Medicine and Pharmacology,

University of Western Australia
حتما حتما اسم خود را نفر اول مقالات بنویسید

ولی تو ایران کسانی که تعداد publication بالا اونم تو سن کم دارند از همین روش استفاده می کنند که با کمک به دیگران بتونن اسم خودشون رو نفر چندم تو مقاله ی طرف بنویسن؟
والا از تز مگه چه تعداد مقاله میشه در آورد؟