آکادمیا کافه
سابقه بیمه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اسپانیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: روادید اسپانیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: سابقه بیمه (/Thread-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87)

صفحات 1 2 3

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - farhad.h - 19-08-2014

دوستان مدرک زبان نیاز نیست. من خودم پرسیدم. لطفا اونایی که اطلاعاتی ندارن هم سعی کنن نگن چیزی رو که نمیدونن.

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - ahmadpashaei - 19-08-2014

(19-08-2014, 10:56 AM)'farhad.h' نوشته: دوستان مدرک زبان نیاز نیست. من خودم پرسیدم. لطفا اونایی که اطلاعاتی ندارن هم سعی کنن نگن چیزی رو که نمیدونن.

اول تشکر بابت اطلاع رسانی و دوم اینکه باید بدونید مدارک لازم برای ویزا در سفارت خانه ها سال به سال تغییر می کنه مثلا ایتالیا که اصلا نمونه اینکار هست[img]images/smilies/biggrin.gif[/img] قبلا مدرک زبان نمی خواست ولی پارسال می خواست(طبق گفته Mr-Voltage غیر اصلی بود البته)، این موضوع رو خانم مینا امامی در پست صفحه قبل گفتن که خودشون در سفارت دیدن. شما هم الان زحمت کشیدین و گفتین که امسال دوباره کنسل کردن. بهتر بود شمام مدارک کامل رو در یک حالت اطلاعیه ای آپدیت می کردین.
با تشکر مجدد

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - marmarjan - 16-10-2014

ببخشید اخر مدرک زبان میخواد یا نه؟خواهشا اطلاعات درست بدید تا ما سر در گم نشیم.ممنون

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - Shihan - 16-10-2014

(16-10-2014, 05:06 PM)'marmarjan' نوشته: ببخشید اخر مدرک زبان میخواد یا نه؟خواهشا اطلاعات درست بدید تا ما سر در گم نشیم.ممنون

دروود. بله الان سفارت ممکنه ازتون میخواد.

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - farhad.h - 18-10-2014

(16-10-2014, 06:24 PM)'Mr-Voltage' نوشته:
دروود. بله الان سفارت ممکنه ازتون میخواد.
فرم مدارک لازم برای تمام انواع ویزا رو از سفارت گرفتم (از اقای شاهین مسئول سفارت)، عکس ازش گرفتم و گذاشتم اینجا. مدرک زبان برای هیچ کدوم از ویزا ها لازم نیست. نمره زبان فقط تو پروسه پذیرش و به طور گسترده برای بچه هایی که ارشد میخوان برن (و نه دکترا) تاثیر داره.

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - Shihan - 18-10-2014

(18-10-2014, 01:57 PM)'farhad.h' نوشته:
فرم مدارک لازم برای تمام انواع ویزا رو از سفارت گرفتم (از اقای شاهین مسئول سفارت)، عکس ازش گرفتم و گذاشتم اینجا. مدرک زبان برای هیچ کدوم از ویزا ها لازم نیست. نمره زبان فقط تو پروسه پذیرش و به طور گسترده برای بچه هایی که ارشد میخوان برن (و نه دکترا) تاثیر داره.

دوست عزیز.
من بر حسب برخوردی که سفارت اسپانیا هر دفعه برای متقاضیان انجام میده بیان کردم. این چارچوبی که شما فرمودی درسته اما چیزی که دوستان با این موارد برخورد داشتند گاهی سفارت دیده شده که اخذ کرده شما میدونی که سفارت اسپانیا چند موارد متغییر در درخواستهاش همواره داشته به هر حال ممنون از قرار دادن این اطلاعات.

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - marmarjan - 28-10-2014

سلام همسر من رشته اش مهندسی هسته ای بوده در فوق لیسانس و الان واسه دکترای برق پذیرش گرفته چون لیسانسش هم برق بوده...ایا در گرفتن ویزاش مشکلی بوجود میاد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - Shihan - 01-11-2014

(28-10-2014, 09:28 PM)'marmarjan' نوشته: سلام همسر من رشته اش مهندسی هسته ای بوده در فوق لیسانس و الان واسه دکترای برق پذیرش گرفته چون لیسانسش هم برق بوده...ایا در گرفتن ویزاش مشکلی بوجود میاد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید

دروود بر شما.
من تا اونجا که میدونم اسپانیا هم روی این موارد حساس هست اما اگر بتونید تو رزومه و پایان نامه و پروپزال تغییراتی بدهید که دقیق اشاره نشه ممکنه مفید باشه هر چند که همواره مثبت بیاندیشید. 

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - mobin180 - 16-11-2014

سلام.
مقاله من برای کشور اسپانیا و هلند در ماه فوریه پذیرفته شده و قصد دارم برای گردش در ایام عید به اروپا برم.
از طریق کدوم کشور اقدام کنم راحتتر ویزای شنگن را میدهند؟ آیا این تصور من درسته که میشه اظهار کرد برای کنفرانس در اواخر بهمن قصد سفر دارم و درخواست ویزای شنگن کنم و بعد که ویزا گرفتم یکماه بعد از تاریخی که اظهار کردم برم به کشور مورد نظر و بعد یکی دوت کشور شنگن رو گشت و بعد دوباره از همون کشور اولیه به ایران بازگشت؟
من فقط دو هفته قصد سفر دارم نه بیشتر ، آیا شدنی هست؟ مدت ویزایی که برای کنفرانس ها داده میشه معمولا، تاریخ انقضا داره و علاوه بر اون محدودیت زمانی ، درسته؟
ممکنه که ویزای 90 روزه بدن با توجه به اینکه کنفرانس 3-4 روز هست؟

RE: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا - ForeverBlue - 17-11-2014

(16-11-2014, 04:22 PM)'mobin180' نوشته: سلام.
مقاله من برای کشور اسپانیا و هلند در ماه فوریه پذیرفته شده و قصد دارم برای گردش در ایام عید به اروپا برم.
از طریق کدوم کشور اقدام کنم راحتتر ویزای شنگن را میدهند؟ آیا این تصور من درسته که میشه اظهار کرد برای کنفرانس در اواخر بهمن قصد سفر دارم و درخواست ویزای شنگن کنم و بعد که ویزا گرفتم یکماه بعد از تاریخی که اظهار کردم برم به کشور مورد نظر و بعد یکی دوت کشور شنگن رو گشت و بعد دوباره از همون کشور اولیه به ایران بازگشت؟
من فقط دو هفته قصد سفر دارم نه بیشتر ، آیا شدنی هست؟ مدت ویزایی که برای کنفرانس ها داده میشه معمولا، تاریخ انقضا داره و علاوه بر اون محدودیت زمانی ، درسته؟
ممکنه که ویزای 90 روزه بدن با توجه به اینکه کنفرانس 3-4 روز هست؟

درود بر شما
اگر مدارکتان مکفی و قانع کننده باشد تفاوتی نمیکند که از کدام یک درخواست کنید.
در فرم درخواست شنگن شما یک بازه تاریخی مشخص میکنید که باید با تاریخ کنفرانس تان همخوانی داشته باشد. مثلا یک هفته قبل و بعد از کنفرانس. در صورت موافقت و اعطای ویزا، شما در این بازه مشخص شده میتوانید سفر کنید.

معمولا برای کنفرانس و ... ویزای کشور مقصد را میدهند و نه کل شنگن. در فرم درخواست میتوانید کل شنگن را درخواست کنید و اگر با درخواست شما موافقت شود میتواند کل شنگن را سفر کنید وگرنه محدود به همان کشور خواهید شد.
معمولا ویزای یک ماهه میدهند که در این یک ماه شما حداکثر 11 روز اجازه دارید در محدوده شنگن بمانید.
اطلاعات بیشتر در جزوه سایت، قسمت ویزای شنگن