آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - giga - 29-12-2013

سلام بدون داشتن gre و فقط با تافل نمی شه برای کانادا با فاند اقدام کرد؟ چون gre تا آبان سال دیگه تو ایران برگزار نمیشه. در کانادا بیشتر دانشگاهها gre نمی خواد

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Torkan - 29-12-2013

(29-12-2013, 01:39 PM)'giga' نوشته: سلام بدون داشتن gre و فقط با تافل نمی شه برای کانادا با فاند اقدام کرد؟در کانادا بیشتر دانشگاهها gre نمی خواد

چرا نمیشه؟
خیلی خوبشم میشه
فقط باید دقت کنید به دانشکده مربوطه که جی ار ای نخواد
معدل تاپ و تافل بالا و اگر شد مقاله یعنی فاند البته یکم رقابت شدت گرفته ولی باز میشه گرفت
فقط سعی کنید اگه شد به اساتید ایمیل بزنید به خصوص اگه مقاله دارین

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - مستانه پناهی - 29-12-2013

سلام،
امیدوارم سئوالم را جای مناسبی مطرح کرده باشم...من قصد ادامه تحصیل در آلمان را دارم...رشته مهندسی شیمی با معدل پایین(زیر 13) دانشگاه آزاد...مدرک زبان ،هم آلمانی دارم هم انگلیسی...میخواستم بدونم با این معدل امکان گرفتن پذیرش مشروط به این که GRE بگیرم وجود داره؟ اگر نه که کدوم کشور را پیشنهاد میکنید؟
مرسی.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - yousi - 29-12-2013

(29-12-2013, 06:24 PM)'مستانه پناهی' نوشته: سلام،
امیدوارم سئوالم را جای مناسبی مطرح کرده باشم...من قصد ادامه تحصیل در آلمان را دارم...رشته مهندسی شیمی با معدل پایین(زیر 13) دانشگاه آزاد...مدرک زبان ،هم آلمانی دارم هم انگلیسی...میخواستم بدونم با این معدل امکان گرفتن پذیرش مشروط به این که GRE بگیرم وجود داره؟ اگر نه که کدوم کشور را پیشنهاد میکنید؟
مرسی.

سلام مستانه جان
اول باید بگم آلمان نیازی به GRE نداره. GRE فقط مختص آمریکا و بعضی از دانشگاه های کانادیی است. و اینکه بخوایید GPA یا همون معدلتون رو با  GRE پوشش بدید مسئله جداییه و فک نکنم باهم ربط آنچنانی داشته باشند چون GRE General دانش شما رو در سطح زبان و ریاضی  می ازمونه رو ربطی به درسهای تخصصی نداره مگر اینکه GRE Subject Chemistry که نمیدونم چقدر با رشتتون مرتبطه. معدلتون خیلی پایینه سعی کنید قسمت های دیگه رزومه مثل مقاله رو قوی کنید که تا اونحا که میشه شانس قبولی رو بالا ببره. خیلی مقید به آلمان نشید چون تا اونحایی که شنیدم فقط دانشگاه های سراسری رو قبول داره و رو معدل حساسه اکر توان مالی شو دارید رو کشور های اسکاندیناوی هم وقت بگذارید من یکی از دوستام با معدل حدود 12 یکی از همین دانشگاه ها قبول شد و الان اونجاس فقط مسئله پولشه که خب در هر ترم 12000 یورو فقط شهریه دانشگاهشه

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - fatahhasanzadeh - 30-12-2013

من فارغ التحصیل ارشد برق-قدرتم. با 4-5تا مقاله و معدل 17.80
زبان مدرک ندارم
فقطم با فاند میخوام برم
کجا اقدام کنم؟
تا سربازی هم همش 8ماه وقت دارم Sad

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - maryam4312 - 30-12-2013

(30-12-2013, 01:37 AM)'fatahhasanzadeh' نوشته: من فارغ التحصیل ارشد برق-قدرتم. با 4-5تا مقاله و معدل 17.80
زبان مدرک ندارم
فقطم با فاند میخوام برم
کجا اقدام کنم؟
تا سربازی هم همش 8ماه وقت دارم Sad

اگه جی‌آرای  رو بگیرین آمریکا فرصت‌های بیشتری هست ، بدون اون هم اروپا . تافل/ایلتس هم که هرجا بخواید برید ضروریه .
با اساتید تماس بگیرید حتما .
هرچی‌ انتخاب‌ها بیشتر ، شانس پذیرش بیشتر !

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - rezabayat - 30-12-2013

فتاح جان
رزومتو سریع بنویس، توش قید کن مدرکت زبانتو بزودی میگیری، آمریکا جی آر ای میخواد پس بیخیالش شو
بنظرم واسه استرالیا و اروپا بفرست
کشورایی مث آلمان، سوییس، اتریش، حتی ایتالیا خوب فاند میدن
مخصوصا ایتالیا برای پذیرش زیاد رو زبان حساس نیستن
پلی تکنیک میلان، رم ، تورین حتما یه سر بزن
میشناسم که از پلی تکنیک میلان خیلی زود پذیرش با فاند گرفتن

گرفتن پذیرش در دانشگاههای خارج از کشور - armini - 31-12-2013

سلام دوستان
من 24سالمه دیپلمم ریاضیه ولی پیش دانشگاهی نگرفتم بعد کنکور فنی دادم و رشته کامپیوتر خوندم کاردانیم دولتی بودم،ولی کارشناسی غیر انتفاعی هستم،آیا میتونم واسه ارشد توی دانشگاههای خارج از کشور پذیرش بگیرم و ادامه تحصیل بدم؟؟؟؟اگه آره لطفا راهنماییم کنید چه دانشگاههایی میتونم برم و اگرم نه بگین چه راهی برای ادامه تحصیل در خارج دارم؟؟؟؟/

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - fatahhasanzadeh - 01-01-2014

(30-12-2013, 03:30 AM)'rezabayat' نوشته: فتاح جان
رزومتو سریع بنویس، توش قید کن مدرکت زبانتو بزودی میگیری، آمریکا جی آر ای میخواد پس بیخیالش شو
بنظرم واسه استرالیا و اروپا بفرست
کشورایی مث آلمان، سوییس، اتریش، حتی ایتالیا خوب فاند میدن
مخصوصا ایتالیا برای پذیرش زیاد رو زبان حساس نیستن
پلی تکنیک میلان، رم ، تورین حتما یه سر بزن
میشناسم که از پلی تکنیک میلان خیلی زود پذیرش با فاند گرفتن

مرسی رضا جان. 
حالا این دانشگاههای آلمان یا ایتالیا زبان تدریسشون عمدتا ایتالیاییه یا انگلیسی؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - rezabayat - 02-01-2014

فتاح جان، همه جورش هست
دانشگاهای انگلیسی زبانو به راحتی میتونی پیدا کنی
برای آلمان میتونی یه سر به سایت daad.de بزنی
همه جزویات اونجا ذکر شده، از زبانو دروس و...