آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ERVIE - 30-11-2013

سلام،
[align=right][align=right]دانشجوی ترم سوم کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد هستم
[align=right]میخواستم بدونم با شرایطی که من دارم امکان اخذ پذیزش در مقطع کارشناسی همین رشته در دانشگاههای آلمان یا هر کشور دیگه هست یا نه!؟ کجارو توصیه میکنید و چرا؟!!
[align=right]معدل دیپلم و پیش دانشگاهی 12 و 13،5
[align=right]ایلتس: 7
[align=right]معدل کل دانشگاه: 13،7
[align=right]سابقه کار به عنوان مدیر فروش 1 سال (در حال حاضر شاغل هستم)
[align=right]سطح زبان آلمانی: B1

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - giga - 03-12-2013

سلام من می خواستم بپرسم که برای اپلای کردن اول باید استاد پیدا کنم بعد برای دانشگاه مدارکم رو ارسال کنم بهتره یا بدون یافتن استاد مستقیم برای دانشگاه مدارکم را ارسال کنم . آیا دانشگاههایی هستند که آنلاین مدارک را بگیرند؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - ice - 03-12-2013

(03-12-2013, 05:45 PM)'giga' نوشته: سلام من می خواستم بپرسم که برای اپلای کردن اول باید استاد پیدا کنم بعد برای دانشگاه مدارکم رو ارسال کنم بهتره یا بدون یافتن استاد مستقیم برای دانشگاه مدارکم را ارسال کنم . آیا دانشگاههایی هستند که آنلاین مدارک را بگیرند؟

خیلی به رشته بستگی داره. در مجموع بهتره با اساتید تماس بگیرید چون ممکنه اتفاقا در سالی که می خواهید اقدام کنید هیچ استادی در رشته شما دانشجو نپذیره و هزینه و وقتتون هدر بره. در مورد سوال دومتون بله، دانشگاه هایی هستند که مدارک رو آنلاین می گیرند. البته بعضی هم هستند که علاوه بر آنلاین ازتون می خوان پست هم بکنید.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Torkan - 03-12-2013

(03-12-2013, 05:45 PM)'giga' نوشته: سلام من می خواستم بپرسم که برای اپلای کردن اول باید استاد پیدا کنم بعد برای دانشگاه مدارکم رو ارسال کنم بهتره یا بدون یافتن استاد مستقیم برای دانشگاه مدارکم را ارسال کنم . آیا دانشگاههایی هستند که آنلاین مدارک را بگیرند؟

با تکمیل کردن صحبت های دوستمون بله شما میتونید بدون استاد هم پذیرش و حتی فاند بگیرید
ببنیید به خصوص امریکا رو میگم بحث استاد جدای از پذیرش هستید...
استاد به عنوان یه جور سرپناه واسه شما عمل میکنه...و خود بخوان حدیث محمل را...!

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Simon2007 - 04-12-2013

سياست دانشگاه ها متفاوته. دانشگاه اكلاهما استيت ميگه تا اتاد پيدا نكردي اپلاي نكن چون بررسي نميشي. دانشگاه مثلا دالاس بدون استادم اپلاي كني تا 1 ترم فرصت داري استاد پيدا كني بعد از پذيرش. هر دانشگاه و ايالت ممكنه نسخ ي خاصي بپيچه و همه چيز فرموله و يك شكل نيست. بهترين حالت اينه كه استادي باشه و هماهنگي از قبل. اما اگر نبود معنيش نا اميدي نيست و خيلي از دوستانم  بدون استاد هم پذيرش گرفتند و  بعد از رفتن تونستند استاد پيدا كنند. اما در خصوص دانشگاه هايي مثل اكلاهما كه صراحتا ميگه اپلاي كردن دور ريختن كلي هزينه و تلاش از جمع آوري مدارك تا ترجمه تاييد ارسال و غيره است. حتما مطمئن باشيد قبل اقدام. اكثرا آنلاين شده ولي برخي قبل پذيرش برخي بعد از پذيرش شما رو موشف ميكنند مدارك آفيشيالي از طريق دانشگاه براشون ارسال شه. شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

(28-11-2013, 10:28 PM)'KMP' نوشته:  تو دپارتمان دانشگاه مورد نظرم، نوشته که اگه مدرک مستر ندارید و می خواید برای مستر و دکتری ، با هم، اقدام کنید... موقع اپلای گزینه دکتری رو انتخاب کنید و اکه واسه مستر می خواید گزینه مستر.....
من مستر ندارم و سوالم اینه که... اگه تو اپلیکیشنم دکتری رو انتخاب کنم، و از نظرشون مناسب نباشم واسه مقطع دکتری،   ممکنه که واسه مستر هم ارزیابیم نکنن؟؟؟
پذیرش تو این دانشگاه واسم خیلی مهمه...

سلام 

عموما وقتي همچين چيزي مينويسند اتومات شما براي هر دو بررسي ميشيد ولي رد شدن در يكي روي ديگري اثر نداره و دو پروسه ي جداگانه در نظر گرفته ميشه. اما مطمئن شيد كه اين دانشگاه اينكار رو اتومات انجام ميده چون اگر اينطور نباشه بايد 2 بار اپلاي كنيد يكبار براي مستر و يكبار براي دكتري. 
ممكنه دو ست مدارك بخوان اما اكثرا با همون يك ست هر دو پروفايل رو آپديت مي كنند و فقط اپليكيشن في دو بار بايد پرداخت شه.
شادزي[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - hamidi1001 - 05-12-2013

سلام جواب بدین لطفا
بنده رشته مدیریت صنعتی می خونم از دانشگاه پیام نور با معدل ارشد 18.93. 1-آیا امکانش هست برای مهندسی صنایع اقدام کنم.2- دانشگاه پیام نور شانس منو پایین نمیاره. من چندتا مقاله ISI که عموما مربوط به صنایع است

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - fahime92 - 05-12-2013

سلام خسته نباشید ممنون میشم درزمینه تحصیل و اقامت با شرایط زیر ما رو راهنمایی کنید: چه کشورهایی رو پیشنهاد میدین چون میخوایم بعد از تحصیل در رشته دکترا در آنجا اقامت دائم بگیریم از طرفی دنبال فاند هم هستیم که کجا راحتر میدن ممنون میشم کمک کنید
مشخصات من:
-معدل کار شناسی: 16.83  ، معدل ارشد:17
2-دانشگاه و رشته: رشته لیسانس مهندسی شهرسازی از ازاد مشهد، رشته فوق لیسانس: طراحی شهری ازاد مشهد
3-نمره زبان: سعی می کنم حداکثر نمره رو بگیرم
4-تعداد مقالات: ندارم
5-مقطع پذیرش: دکترا رشته طراحی شهری یا برنامه ریزی شهری
مشخصات همسرم:
-معدل:14.51
2-دانشگاه و رشته:دکترای دامپزشکی دانشگاه ازاد تهران
3-نمره زبان:سعی میکنه حداکثر نمره رو بگیره
4-تعداد مقالات:1 مقاله در یک ژورنال خارجی
5-مقطع پذیرش: تخصص در رشته های علوم پایه
لطفا راهنماییمون کنید

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - علی زهره روژان - 07-12-2013

سلام.من کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه اراک با معدل 17.36 و ارشد از دانشگاه لرستان با معدل 18.56 دارم.یک مقاله هم دارم.نمرع دفاعم 20 بوده.سابقه 11 ساله تدریس زبان عمومی در آموزشگاههای معتبر ایران و خصوصی دارم.با این شرایط شانس پذیرش در مقطع دکترا در کدام دانشگاهها را دارم؟در ضمن آیا میتوانم به رشته سینما یا ادبیات نمایشی تغییر رشته بدهم؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ایدین - 09-12-2013

با سلام و تشکر از زحمات شما و دوستان گرامی
میخاستم در باره میزان شانس برای دکتری حقوق از امریکا یا کانادا بدونم
لیسانس حقوق دانشگاه همدان با معدل 17/8
کارشناسی ارشد حقوق تجارا بین الملل از دانشگاه تایلند (Assumption university of Thailand) معدل 3.75 از 4 راستش نمیدونم از 20 چقدر میشه.
تافل IBT 110
یک مقاله در جریان چاپ در جرنال خارجی.
با تشکر از شما دوستان

پذیرش - nooshin.bu - 10-12-2013

با سلام
من فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی شهری در مقطع فوق لیسانس هستم.
می خواستم بدونم مقطع دکتری رشته خودم کدوم کشورها راحت تر می توانم پذیرش بگیرم؟یا اینکه اگر دوباره بخوانم رشته دیگر مقطع فوق البته رشته دیگر MBA راحت تر میتونم پذیرش بگیرم؟