آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - elahe - 09-11-2013

با سلام
لیسانس مهندسی برق گرایش مخابرات از دانشگاه بین المللی قزوین(سراسری)
معدل :15.50
نمره آیلتس 7
دو مدرک در زمینه arm و fpga  از مجتمع فنی
میتونم از همه اساتیدمون هم توصیه نامه بگیرم اگر لازم باشه
کار پژوهشی ندارم
به نظر شما شانس پذیرش با فاند برای مقطع ارشد دارم؟
اروپا یا آمریکا برام فرقی نمیکنه. زمینه ی مورد علاقه ام هم مخابرات سیستم و پردازش سیگنال هست.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mahnaz103 - 09-11-2013

(09-11-2013, 09:28 PM)'elahe' نوشته: با سلام
لیسانس مهندسی برق گرایش مخابرات از دانشگاه بین المللی قزوین(سراسری)
معدل :15.50
نمره آیلتس 7
دو مدرک در زمینه arm و fpga  از مجتمع فنی
میتونم از همه اساتیدمون هم توصیه نامه بگیرم اگر لازم باشه
کار پژوهشی ندارم
به نظر شما شانس پذیرش با فاند برای مقطع ارشد دارم؟
اروپا یا آمریکا برام فرقی نمیکنه. زمینه ی مورد علاقه ام هم مخابرات سیستم و پردازش سیگنال هست.

با سلام 
دوست عزیز چند نکته رو به صورت کلی خدمتتون عرض کنم 
1- برای ارشد معمولا فاند نمیدن یا اگرم بدن خیلی کم اتفاق میفته! اغلب فاند ها برای دوره ی دکتری هستش 
2- امریکا علاوه بر نمره زبان نمره ی GRE میخواد که جزو امتحانات خیلیییییییییییییی مهم هست برای گرفتن پذیرش و فاند 
3- معدل لیسانس هم پارامتر مهمیه که برای شما متوسطه 
4- نمره زبان مهمه که برای شما خوبه اگر بهتر از این بشه که نکته ی مثبتی میشه براتون 
5- از دانشجویان کارشناسی معمولا توقع مقاله نیست اما اگه داشته باشید حداقل یه دونه خارجی خیلیییی تاثیرگذار خواهد بود 
6- بیشتر دانشگاه های شریف و تهران شناخته شده اند و استادای خارجی از رنکینگ دانشگاه های ایران چندان خبر ندارن البته این دلیل نمیشه تفاوت خیلی زیادی بین دانشجویان این دانشگاه ها با دیگر دانشگاه ها قائل بشن 
کلا رزومه ی شما مهمه ، تک تک موارد جایگاه خودشو داره و همگی اینها درکنار هم میتونه تعیین کننده باشه 
شما شانس برای پذیرش خواهید داشت مسلما اما این نیازمند نمره جی آر ایی خوب و حداقل یه کار پژوهشیه .و همونطور که گفتم فاند گرفتن تو ارشد خیلی کم اتفاق میفته دوست عزیز 
انشالله که به نتیجه مطلوب خواهید رسید با تلاش Smile

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - sor400 - 10-11-2013

سلام من رشتم حسابداریه کارشناسی هستم باید تافل رو بالای چند بگیرم؟
همه دانشگاها یکیه؟
چقدر طول میکشه مدرک تافل بگیری از ایران؟
من تا پیش دانشگاهی نمره زبانم 20 بود...
الان هم که در حال تحصیل هستم 17-18 میگیرم زبانمو...
یه چیز دیگه من الان درحال استفاده از معافیت تحصیلی واسه سربازیم...
واسه پذیرش به مشکل برنمیخورم؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 10-11-2013

(10-11-2013, 10:34 AM)'sor400' نوشته: سلام من رشتم حسابداریه کارشناسی هستم باید تافل رو بالای چند بگیرم؟
همه دانشگاها یکیه؟
چقدر طول میکشه مدرک تافل بگیری از ایران؟
من تا پیش دانشگاهی نمره زبانم 20 بود...
الان هم که در حال تحصیل هستم 17-18 میگیرم زبانمو...
یه چیز دیگه من الان درحال استفاده از معافیت تحصیلی واسه سربازیم...
واسه پذیرش به مشکل برنمیخورم؟

دوست گرامی بیشتر دانشگاه های اروپا و استرالیا و نیوزلند برای مستر نمره تافلی بین 80 تا 92 می خواهند ولی شما اگر 92 بگیری دیگه خیالت راحت میشه
شما اول پذیرش بگیر بعد فکر بقیه مسائل باش حسابداری رشته ای هست که بسیار سخت میشه اونور اب پذیرش شد رزومه چشمگیر میخواد

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - sor400 - 10-11-2013

(10-11-2013, 10:42 AM)'saaaaam' نوشته:
دوست گرامی بیشتر دانشگاه های اروپا و استرالیا و نیوزلند برای مستر نمره تافلی بین 80 تا 92 می خواهند ولی شما اگر 92 بگیری دیگه خیالت راحت میشه
شما اول پذیرش بگیر بعد فکر بقیه مسائل باش حسابداری رشته ای هست که بسیار سخت میشه اونور اب پذیرش شد رزومه چشمگیر میخواد

خوب از الان باید به فکر باشم دیگه وقتی حالاگیریم پذیرش گرفتم نتونم برم چه فایده؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - M1KE - 11-11-2013

تا جایی که اطلاع دارم در صورتی که برای مقطع بالاتر پذیرش گرفته باشید خواهید تونست با گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشوید. جزپیات مربوط به معافیت تحصیلی رو می تونید اینجا بخونید:

معافیت تحصیلی

در مورد آزمون هایی مثل تافل یا آیلتس هم به نظرم بد نیست اینجا رو یک نگاهی بیاندازید تا یک ذهنتیتی در مورد سطح زبانتون به دست بیارید.

آزمون‌ها

همین طور جزوه هم اطلاعات خوبی به شما در این زمینه خواهد داد.

(10-11-2013, 11:12 PM)'sor400' نوشته:
خوب از الان باید به فکر باشم دیگه وقتی حالاگیریم پذیرش گرفتم نتونم برم چه فایده؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - tiger - 11-11-2013

سلام دوستان
سوالی داشتم.من می خواستم برای پذیرش کانادا اقدام کنم. ایا IELTS و
GRE SHUBJECT
بتنهایی کافییه یا

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Torkan - 11-11-2013

(11-11-2013, 12:16 PM)'tiger' نوشته: سلام دوستان
سوالی داشتم.من می خواستم برای پذیرش کانادا اقدام کنم. ایا IELTS و
GRE SHUBJECT
بتنهایی کافییه یا

دوست عزیز gre subject؟!
این امتحان واسه بعضی رشته ها اونم تو امریکا نیازه و کلا gre general لازمه واسه امریکا ( خیلی از رشته ها)
در کشور کانادا تعداد محدودی از دانشگاهها یا دانشکده ها جی ار ای میخوان و خیلی هاشون اصلا نمیخوان...
ایلتس یا تافل کافیه
قطعا به سایت دانشگاه مربوطه برید و چک کنید

[برش] سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - sssss - 12-11-2013

سلام . من ارشد شیمی معدنی دانشگاه علم و صنت میخونم. زبانم هم خوبه ولی هیچ اطلالعاتی راجب گرفتن پذیرش برای دکتری ندارم. میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟

RE: سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - Unbroken - 12-11-2013

(12-11-2013, 03:11 PM)'sssss' نوشته: سلام . من ارشد شیمی معدنی دانشگاه علم و صنت میخونم. زبانم هم خوبه ولی هیچ اطلالعاتی راجب گرفتن پذیرش برای دکتری ندارم. میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟

سلام،
دوست عزیز جهت آشنایی با فرآیند پذیرش به اینجا مراجعه کنید.