آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - A.reza - 13-08-2013

از پاسختون ممنون
اما می خواستم باز بپرسم که معدل خوبی که گفتین حول و حوش چنده
از اینکه بهم روحیه دادین تشکر می کنم امیدوارم بتونم کارایی که گفتینو انجام بدم
ریگارد[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - ahmadpashaei - 13-08-2013

(13-08-2013, 04:43 AM)'A.reza' نوشته: از پاسختون ممنون
اما می خواستم باز بپرسم که معدل خوبی که گفتین حول و حوش چنده
از اینکه بهم روحیه دادین تشکر می کنم امیدوارم بتونم کارایی که گفتینو انجام بدم
ریگارد[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

اگر مکانیک امیرکبیر قبول بشین خیلی خوبه چون اکثر دانشگاه های آمریکا و کانادا و حتی اروپا میشناسنش. زبان متوسط شما فرق داره با واقعیتی که وجود داره. پایه شما متوسط باشه خوبه ولی باید برید کلاس تا سطحتون در هر 4 مهارت بالا بره. فعلا فقط 3 سال برید کلاس مکالمه عمومی تا سطح advanced. بعد خودتون میشین راهنما و نیاز به راهنمایی نداشته و میدونید چجوری باید برای آیلتس یا تافل آماده بشین. المپیادی شدن خوبه ولی در سطح امیرکبیر معمولا عملی نیست (البته من فقط یکبار در سطح دکترا دیدم) و اصلا هم نگرانی نداره. فعلا تو لیسانس فقط معدل و مفاهیم عمیق. بعدا میتونید برید [عکس: www_MyEmoticons_com__fishing.gif]. از سال 4 میتونید تحقیقاتی برای مقاله رو شروع  کنید. موفق باشید. البته نتایج ده روز آخر شهریور میاد.
راستی معدل بالا یعنی بالای 17.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - فرهاد خان - 16-08-2013

سلام
من فرهاد هستم /من در زمينه جواهر سازي وجواهرشناسي فعاليت دارم /داراي مدرك درجه 3 هنر /مدرك زبان انگليسي / تاليف كتاب جواهرسازي /مربي دانشگاه هنر /پيام نور/ علمي كاربردي / صنايع دستي/شركت در نمايشگاه /داراي تاييده از اتحاديه /داراي مدرك مرصع كاري از صنايع دستي/
لطفا در مورد مهاجرت كمكم كنيد لطفااااا از طريق [email]ايميلfarhadmilany@yahoo.com[/email] 

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - blur - 17-08-2013

(16-08-2013, 10:02 PM)'فرهاد خان' نوشته: سلام
من فرهاد هستم /من در زمينه جواهر سازي وجواهرشناسي فعاليت دارم /داراي مدرك درجه 3 هنر /مدرك زبان انگليسي / تاليف كتاب جواهرسازي /مربي دانشگاه هنر /پيام نور/ علمي كاربردي / صنايع دستي/شركت در نمايشگاه /داراي تاييده از اتحاديه /داراي مدرك مرصع كاري از صنايع دستي/
لطفا در مورد مهاجرت كمكم كنيد لطفااااا از طريق [email]ايميلfarhadmilany@yahoo.com[/email] 

شما نگفتید کجا....بهتره یه نگاهی هم به بخش مهاجرت تاپیک کشورهای مهاجرپذیر بندازید و با شرایطشون آشنا شین. احتمالا خودتون جوابتون رو بگیرید مثل کانادا و استرالیا و نیوزیلند

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - mona - 18-08-2013

(16-08-2013, 10:02 PM)'فرهاد خان' نوشته: سلام

اگر از لحاظ مالی قدرت اشتغال زایی و کارآفرینی را دارید احتمالا میتوانید از طریق اقامت خوداشتغالی کانادا اقدام کنید ولی همان طور که دوستمون گفتند اول باید تعیین کنید که علاقه دارید در چه کشوری زندگی کنید
موفق باشید

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد - shermin - 24-08-2013

با سلام:

من دانشجو ترم 5 رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد تهران واحد تهران جنوب در مقطع کارشناسی هستم.
کاردانی مترجمی از علمی کاربردی هم دارم با معدل 19.46
میخواستم ببینم من میتونم واسه سال 2015 در چه دانشگاه و رشته ای برای گرفتن بورسیه اقدام کنم.
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Pejman - 26-08-2013

(24-08-2013, 08:00 PM)'shermin' نوشته: با سلام:
من دانشجو ترم 5 رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد تهران واحد تهران جنوب در مقطع کارشناسی هستم.
میخواستم ببینم من میتونم واسه سال 2015 در چه دانشگاه و رشته ای برای گرفتن بورسیه اقدام کنم.

سلام دوست عزیز، به فروم آکادمیا کافه خوش اومدید. سوال شما خیلی کلی هست. بهتون پیشنهاد می کنم جزوه راهنمای پذیرش رو دانلود و مطالعه کنید. بعد اگر سوالی داشتید در تاپیک مرتبط مطرح کنید. در ضمن با دونستن یک معدل هیچ کس نمی تونه بهتون دانشگاه پیشنهاد کنه. فاکتورهای دیگه ای مثل نمرات آزمون های زبان، مقاله، توصیه نامه و غیره هم در شانس پذیرش دخیل هستند. موفق باشید.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - ali pharma - 29-08-2013

با سلام خدمت همه ی دوستانم.
من فارغ التحصیل رشته ی دکتری داروسازی هستم.خواستم بدونم اپلای کردن برای این رشته چه مواردی لازمه؟قصدم آمریکاس.معدلم 17.5 است.دو تا مقاله دارم.زبانم در حد متوسطه!

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - mona - 01-09-2013

(24-08-2013, 08:00 PM)'shermin' نوشته: با سلام:

با سلام -
پیشنهاد میکنم ابتدا بگردید در اینترنت و ببینید که پذیرش برای رشته ی شما  در مقطع ارشد در کدام کشور بیشتره .... سپس تصمیم بگیرید که آیا برای ارشد همین رشته میخواهید اقدام کنید یا میخواهید برای لیسانس یک رشته ی دیگر اقدام کنید ؟ یا حتی برای ارشد رشته های تقریبا مرتبط با رشته ی شما ؟ اما اگر ارشد را در این رشته در ایران داشتید مسلما پذیرش راحت تری دانشگاه ها برای مقطع دکتری با بورس میدهند .
موفق باشید

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Torkan - 01-09-2013

(29-08-2013, 06:53 PM)'ali pharma' نوشته: با سلام خدمت همه ی دوستانم.
من فارغ التحصیل رشته ی دکتری داروسازی هستم.خواستم بدونم اپلای کردن برای این رشته چه مواردی لازمه؟قصدم آمریکاس.معدلم 17.5 است.دو تا مقاله دارم.زبانم در حد متوسطه!

دوست من اکثر دوستان رشته های غیر پزشکی میخونن و اپلای میکنن..
البته بد برداشت نشه شما هم میتونین اپلای کنین و پذیرش هم بگیرین ولی درصد کمی از افراد قسمتهای پزشکی اپلای کردن
بهترین کار رجوع به دانشگاههای مختلف و بررسی قسمت پزشکی اون ها هستش
موارد لازم رو همشون نوشتن و به راحتی قابل دسترسی هستش
احتمالا بعضی امتحان ها رو هم لازم باشه بگذرونید
در هر حال نمره زبان هم تعیین کنندس
شما بگردید تمام اطلاعات در سایت دانشگاهها موجود هستش
با احترام