آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Simon2007 - 02-08-2013

(02-08-2013, 01:28 PM)'davood_bm90' نوشته: سلام
من لیسانس عمران دارم با معدل 14.5 از علوم و تحقیقات فارس
فوق عمران از دانشگاه سراسری شیراز با معدل 17
و مدرک ایلتس 6.5
یه مقاله هم دارم
شانسی دارم برای گرفتن بورس کامل؟
ترجیحا کانادا یا استرالیا باشه 

راستش در مورد كانادا به نظرم با اين معدل بورس كامل شايد نتوني بگيري. كانادا كمي روي معدل حساس ترند. تو سايت دانشگا ههاي خوبش مثلا معدل رو براي ايران زده 16 براي ليسانس البته ممكنه كمتر هم پيدا شه ولي مشكل رقباي شما هتسند . صرف داشتن مينيمم ها دليل بر گرفتن حتي پذيرش نيست چه برسه به بورس. اگر خواستيد اقدام كنيد حتما چك كنيد كه مينيمم معدلشون رو داريد يا خير و  بدون بررسي مدرك نفرستيد. استاد ها هم زياد به ايميل پاسخگو نيستند ولي من بازم ميگم شانستون رو امتحان كنيد  شايد در راستاي اون مقاله اتون بتونيد نظر كسي رو جلب كنيد. 
در مورد نمره ي زبانتونم من حداقل 7 رو توصيه ميكنم. كانادا GRE نياز نيست اما ميگن براي كسي كه رزومه اش متوسطه داشتنش ميتونه نكته ي مثبت در نظر گرفته شه. بازم ميتونيد در بررسي دانشگاه ها اين نكته رو هم از دانشگاه جويا باشيد. 
شادزي
[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Alireza.91 - 03-08-2013

سلام
رشته من مهندسى نفت با معدل 15.34 تازه فارغ التحصيل شدم قصد خروج از كشور و درخواست پناهندگى رو دارم
قصد من رفتن به المان ولى ميخوام از شما كمك بگيرم و راهنماييم كنيد كه با وضعيتى كه دارم چيكار كنم؟؟
كدام كشور برم و به چه عنوان برم بهتره؟؟؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - bita2013 - 04-08-2013

با شرایطی که من دارم میشه امیدوار بود که پذیرش بگیرم
کاردانیم از دانشگاه آزاد بوده و کارشناسیم از دانشگاه مدیریت صنعتی با معدل 15:80
دوره های MBA برای پذیرش ارشد ترجیح میدم البته 8 سال سابقه مدیریت دارم با کلی مدرک بین المللی مدیریت و icdl و ....
در حال گذروندن ایلس هستم هنوز مدرکشو نگرفتم

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - spt - 05-08-2013

(03-08-2013, 07:24 PM)'Alireza.91' نوشته: سلام
رشته من مهندسى نفت با معدل 15.34 تازه فارغ التحصيل شدم قصد خروج از كشور و درخواست پناهندگى رو دارم
قصد من رفتن به المان ولى ميخوام از شما كمك بگيرم و راهنماييم كنيد كه با وضعيتى كه دارم چيكار كنم؟؟
كدام كشور برم و به چه عنوان برم بهتره؟؟؟

سلام و خوش آمدید..
والا شما نسبتا معدل مناسبی دارید و میتونید تلاش کنید که پذیرش بگیرید...  به نظر من کشور های دیگه ی اروپا رو هم تلاش کنید مثل فرانسه و فنلاند و نروژ رو...   مطمئنا شانس دارید برای پذیرش گرفتن و امیدوارم که مدارک مورد نیاز رو به خوبی جور کنید و کارهای مرتبط رو انجام بدید...
در مورد پناهندگی فک نمیکنم اینجا بتونیم بهتون کمک کنیم چون این سایت راجع به موارد تحصیلی هست...   
موفق باشید  Smile

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - spt - 05-08-2013

(04-08-2013, 08:36 PM)'bita2013' نوشته: با شرایطی که من دارم میشه امیدوار بود که پذیرش بگیرم
کاردانیم از دانشگاه آزاد بوده و کارشناسیم از دانشگاه مدیریت صنعتی با معدل 15:80
دوره های MBA برای پذیرش ارشد ترجیح میدم البته 8 سال سابقه مدیریت دارم با کلی مدرک بین المللی مدیریت و icdl و ....
در حال گذروندن ایلس هستم هنوز مدرکشو نگرفتم

سلام و خوش آمدید   Smile
کارشناسیتون از دانشگاه مدیریت صنعتی بوده؟!!  
دوره های ام بی ای خیلی فک نمیکنم به دردتون بخوره چون خیلی علمی حساب نمیشه و معمولا اینطوری نیست که توش پذیرش بگیرید مگه اینکه شهریه های زیاد بپردازید...   البته بعدش هم برای ادامه تحصیل توش دچار مشکل خواهید شد..
به نظر من همون مدیریت صنعتی رو بخونید که هم بهتره و هم شانس فاند و قبولی و پروژه گرفتنش از ام بی ای خیلی بیشتره...
و بله حتما شانس دارید برای گرفتن پذیرش...   اگه تلاش کنید و به خوبی اپلای کنید مطمئن باشید که میتونید پذیرش بگیرید....پ
موفق باشید   Smile

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - bita2013 - 05-08-2013

سلام من بیتا هستم منظورم سازمان مدیریت صنعتیه  با این لیسانس میشه پذیرش گرفت و تا چه سنی برای ارشد پذیرش میدن؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 05-08-2013

(05-08-2013, 05:59 PM)'bita2013' نوشته: سلام من بیتا هستم منظورم سازمان مدیریت صنعتیه  با این لیسانس میشه پذیرش گرفت و تا چه سنی برای ارشد پذیرش میدن؟

سلام
آها من تازه متوجه شدم دانشگاه شما کدومه! آخه دانشگاه های دولتی ایران چیزی نیستن که کسی بگه اسمشو نشنیدم!! خوب این دانشگاه هم مورد تایید وزارت علوم هست و مدرکش هیچ مشکلی برای اپلای نداره. برای ادامه تحصیل که شرط سنی وجود نداره فقط باید دلیلی برای گپ فارغ التحصیلی و اقدام برای ارشد داشته باشید. مثلا نشون بدین کار می کردین یا پژوهشی داشتین(مقاله)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mahdi_miri - 05-08-2013

سلام
من ارشد ریاضی محض از علم و صنعت هستم  با معدل17.21 و دو ترم ممتازی  و تالیف یک کتاب و 3سال سابقه تدریس دانشگاه....امتحان زبان ندادم هنوز ولی فکر میکنم 6.5 ایلتس را بگیرم
به نظر شما من میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 06-08-2013

(05-08-2013, 11:43 PM)'mahdi_miri' نوشته: سلام
من ارشد ریاضی محض از علم و صنعت هستم  با معدل17.21 و دو ترم ممتازی  و تالیف یک کتاب و 3سال سابقه تدریس دانشگاه....امتحان زبان ندادم هنوز ولی فکر میکنم 6.5 ایلتس را بگیرم
به نظر شما من میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟

سلام دوست عزیز

معدل ارشد شما خوبه، ولی معدل کارشناسیتون رو ذکر نکردین. تا اونجا که من اطلاع دارم مقاله دادن در ریاضی سخته و بنابراین نداشتنش خیلی غیر طبیعی نیست. شما تالیف کتاب و سابقه تدریستون رو حتما در رزومتون ذکر کنین. اگر معدل کارشناسیتون هم خوب باشه شانس خوبی دارین برای دانشگاه های آمریکا و کانادا. سعی کنید آیلتس حداقل 7 بگیرین. 
میتونین رنک خوب و بعد متوسط دانشگاه ها رو در نظر داشته باشین. 

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - bita2013 - 07-08-2013

برای  لیسانس عمران از دانشگاه آزاد با معدل 13 و ارشد MBA با معدل 16 از مدیریت صنعتی  بدون مدرک زبان میشه پذیرش برای ارشد معماری گرفت از آمریکا یا کشورای اروپایی ؟