آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 29-05-2013

(28-05-2013, 03:16 PM)'haghgooei' نوشته: با سلام
فارغ التحصیل  فوق لیسانس رشته طراحی شهری از دانشگاه تربیت مدرس بوده ام. با معدل 17.90.برای ادامه تحصیل کدام دانشگاه و کشور رو به من یشنهاد می کنید؟

سلام 
دوست عزیز شما دانشگاه مقطع لیسانس و معدل کارشناسی خودتون رو ذکر نکردین. همچنین نگفتین که مقاله دارین یا خیر؟ امتحان زبان دادین یا نه؟ 
معدل ارشد شما خوب هست ولی صرفا بر اساس معدل ارشد نمیشه نظر داد. بهتر هست رزومه خودتون کامل تر ذکر کنین تا دوستانی که با رشته شما آشنایی دارن بتونن نظر بدن. 

[برش] بهترین حالت تغییر ویزای B1 به F1 کدام است؟ - 74744472343 - 29-05-2013

سلام
لطفا به سوال من پاسخ دهید
من برای زمستان قصد گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های کانادا رو دارم و میخوام برای ادامه تحصیل به این کشور برم .
هنوز هیچ کاری انجام ندادم و بشدت اطلاعاتم کمه
فقط شرایطم طوری هست که مجبورم سالی 4-5 مرتبه بیامو برم
با این شرایط من باید برای گرفتن چه نوع ویزایی اقدام کنم و از چه طریق ؟

کمک برای گرفتن پذیرش در دکترا - vanguard - 29-05-2013

سلام به همه اینجا کسی هست کمکم کنه بتونم برای دکترا پذیرش بگیرم ممنون میشم کسی کمکم کنه

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 29-05-2013

(21-05-2013, 11:41 PM)'vanguard' نوشته: با سلام من دانشجوارشد ترم سوم رشته هوش مصنوعی هستم و در دانشگاه ازاد قزوین درس میخونم
معدل کارشناسی من 18.30 و معدل ارشد من به 18 بالا میرسه چون هنوز درس دارم 
مقاله 2 مقاله ISI با ایمپکت 3 و 1 دارم و reviewer یک جورنال معتبر هم هستم و تا پایان تابستان تعداد مقالات من افزوده میشه اخه چند مقاله در حال رویو و اماده سازی هست
زبان من خوب هست و تا تابستان ایلتس رو میگیرم و مدرک GRE هم دارم
برای دکترا می خوام اقدام میکنم برای کانادا و امریکا یا سوئیس
عضو تیم رباتیک هم بودم
در صورت نیاز رزومه خودم رو ضمیمه کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه برای گرفتن پذیرش ممنون میشم

شرایط شما خیلی خوب به نظر میاد ولی بهتره بود نمره gre خودتون رو می گفتین! این یکی از مهمترین فاکتورهاست برای پذیرش. در ضمن سعی کنید نمره خوبی در آبلتس بیارید که منظورم 7 به بالاست.اینجوری چشمگیرتر میشه تواناییتون.دانشگاه کارشناسیتونم نگفتین[img]images/smilies/rolleyes.gif[/img]

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - maryam4312 - 29-05-2013

(29-05-2013, 09:46 PM)'vanguard' نوشته: سلام به همه اینجا کسی هست کمکم کنه بتونم برای دکترا پذیرش بگیرم ممنون میشم کسی کمکم کنه

سلام
بله خیلیا هستن که اتفاقا اینجان تا کمک کنن! Smile
شما سوالتونو بپرسید راهنمایی میشید قطعا
ضمنا در اولین قدم خوندن جزوه راهنمای پذیرش فراموش نشه

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - spt - 31-05-2013

(28-05-2013, 09:15 AM)'behrangi' نوشته: با سلام و درود.
من تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت پروژه را دارم. کدام کشورها برای این رشته ایده آل تر و بهتر هستند؟ آیا انحصارا رشته هایی مانند Cost Control یا Humman Resource یا Planning in oil & gas وجود دارد؟
مشخصات:
لیسانس صنایع از دانشگاه صنعتی شریف 1383
معدل: 16.23
Ielts 7
PMP
معاونت برنامه ریزی یکی از شرکتهای زیر مجموعه نفت و گاز کشور و 9 سال سابقه کار
سابقه عضویت در تیم روباتیک دانشگاه همراه با مقام اول کشوری در مسابقات روباتیک
لطفا مرا راهنمایی کنید.
با سپاس

سلام و خیلی خوش آمدید به اینجا    Smile   امیدوارم بتونیم بهتون کمک کنیم از بهترین جا ها پذیرش بگیرین...
والا مدیریت پروژه صرفا خیلی نزدیک نیست به رشته تون اما خیلی هم دور نیست...   اینکه پی ام پی هم دارید خیلی نکته ی مثبت و خوبیه...  توی ارشد سابقه کار خیلی مهم نیست به نظر من اما بازم مطمئنا سابقه کارتون هم تاثیر مثبت خواهد گذاشت...
نمیدونم منظورتون از  Cost Control چیه اما اگه منظورتون اونیه که توی مدیریت پروژه هست نه ، خیلی تخصصیه و شاید توی دکترا یه موضوعی توش پیدا کنید اگرچه خیلی الان فک نمیکنم پر طرفدار باشه... اگه منظورتون توی فایننس هست که من خیلی اطلاعی ندارم اما فک نمیکنم توش زیاد شانسی داشته باشید...    من به شخصه همچین رشته ای تا حالا نشنیدم...
human resource خیلی خیلی کلیه و در ضمن خیلی الان مهم حساب نمیشه...  این رو به احتمال زیادی میگم که ارشد پیدا نمیشه و برای موضوع دکترا هم خیلی توصیه نمیکنم (اگر تازه پیدا بشه که این روز ها خیلی پر طرفدار نیست)
planning in oil and gas رو هم نشنیدم... توی نروژ رشته های نفتی دیدم داشته باشن اما نه این...   البته میتونید رشته هایی مثل مدیریت صنعتی یا همین مهندسی صنایع یا همین رشته های نفتی رو بخونید و توی تزتون روی این موضوع کار کنید...   به نظر موضوع جالبی میاد....

به طور کلی اگه یکم توی دانشگاه ها بگردید نوع رشته هایی که وجود داره حدودا دستتون میاد...   به نظر میاد تازه میخاید این کار رو شروع کنید برای همین جدا توصییه میکنم جزوه ی راهنمای پذیرش رو همین اول با دقت کامل بخونید.

موفق و پیروز باشید    Smile

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - spt - 31-05-2013

(28-05-2013, 04:27 PM)'kamari' نوشته: با سلام، رشته IT گرایش تجارت الکترونیکی می خونم.
معدل کل کارشناسیم 15.23(دانشگاه ایلام)
معدل دو سال آخر کارشناسی 16.27
ارشد هم بدون آزمون قبول شدم(استعداد درخشان!)
معدل ارشد(ترم دوم هستم) احتمالا بالای 17(دانشگاه قم)
امتحان تافل و GRE اخر سال امتحان میدم(سطح زبان متوسط به بالا)
به نظر شما کدوم دانشگاه ها رو بزنم؟

سلام و روز بخیر   Smile
والا دقیقا اشاره نکردید که دنبال چه رشته ای هستید...  
اگه میخاید همین رشته رو ادامه بدید به نظر من توی تاپ 100 نه ولی بعدش اپلای کنید...  البته این به میزان زیادی به نمره های جی آر ای و زبانتون بستگی داره اما رشته ی راحتی برای قبول شدن نیست....   من از نظر تجارتیش میگم!!  رشته هایی که به فایننس مربوط میشن خیلی راحت نیست قبولی توشون و زیاد هم پیدا نمیشن....   البته مطمئنا بهترین راه برای شما اینه که یه پورتفولیو درست کنید از دانشگاه های مختلف با رنک های مختلف و شانستون رو برای دانشگاه های بهتر هم امتحان کنید....   در ضمن موضوع و پروپوزال خوب هم خیلی تاثیر داره...

امیدوارم جوابتون رو داده باشم...  
موفق باشید   Smile

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - homayi - 06-06-2013

با سلام.رشته تحصیلی من نرم افزار کامپیوتر هست.معدل کارشناسی ام 13.68 و معدل کارشناسی ارشدم 17.70 است.دو مقاله کنفرانسی IEEE و دو مقاله ژورنالی دارم.ایلتس 6 هم دارم . برای دکترا با همین شرایط برای چه کشوری و چه دانشگاهی می توانم اقدام کنم .رتبه علمی و سطح دانشگاه نیز برایم زیاد اهمیت ندارد.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Pejman - 06-06-2013

(06-06-2013, 01:32 AM)'homayi' نوشته: با سلام.رشته تحصیلی من نرم افزار کامپیوتر هست.معدل کارشناسی ام 13.68 و معدل کارشناسی ارشدم 17.70 است.دو مقاله کنفرانسی IEEE و دو مقاله ژورنالی دارم.ایلتس 6 هم دارم . برای دکترا با همین شرایط برای چه کشوری و چه دانشگاهی می توانم اقدام کنم .رتبه علمی و سطح دانشگاه نیز برایم زیاد اهمیت ندارد.

سلام دوست عزیز،

البته در مورد دانشگاه های محل تحصیل تون نگفتید... به هر حال شما با همین شرایط به نظرم بهتره بیشتر به فکر اروپا باشید، چون نمره GRE ندارید و گزینه آمریکا تقریباً حذف می شه (البته تک و توک دانشگاه هایی هستند در آمریکا که بدون GRE پذیرش می دند) نمره زبان تون هم کم هستش و برای کانادا و استرالیا گزینه هاتون خیلی کم می شه... برای خیلی از کشورهای اروپایی نمره زبان بالا مورد نیاز نیست، و یه سری هم که اصلاً نمره زبان نمی خوان. غیر از اروپا می تونید به کشورهای آسیایی هم فکر کنید. اونها هم سخت گیری کمتری راجع به نمره زبان دارند عموماً...
شما سوابق تحقیقاتی خوبی دارید، و معدل ارشدتون هم خوبه. به نظرم اگر بتونید نمره زبان تون رو بالا بکشید (مثلاً 7) و یه نمره خوب تو GRE بیارید، شانس تون برای کشورهای آمریکا، کانادا و استرالیا خیلی بالا می ره. موفق باشید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mohammadalipour - 07-06-2013

سلام دوستان عزیز
من به راهنمایی شما نیازمندم. آیا با شرایط من شانس واسه گرفتن پذیرش دکتری خارج از کشور وجود داره؟
لیسانسم مهندسی شیمی پالایش و فوق لیسانسم مهندسی شیمی بیوتکنولوژی با معدل 18.84
6 تا مفاله ملی دارم 1 مقاله بین المللی. ممنون میشم راهنماییم کنید