آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - spt - 13-05-2013

(11-05-2013, 02:23 PM)'marjansally' نوشته: با سلام
من دانشجوی مترجمی انگلیسی‌ از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم، مقطع لیسانس . ریزنمرات و مدرک فوق دیپلمم در دستن اما مدرک لیسانس ندارم. معدل فوق دیپلمم ۱۸.۳۰ِ و نمرهٔ آیلتس هم ۷.۵. ۱ سال مترجم رسمی یه شرکت صنعتی بودم و می‌تونم یک پروفشنال ریکامندیشن لتر بگیرم(البته فکر نمی کنم برای پذیرش در مقطع لیسانس به اون احتیاج باشه). رشتهٔ دورهٔ دبیرستانم تجربی‌، معدل دیپلمم ۱۸ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۹.۴۰ بود. قصد تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان در مقطع لیسانس و در یک دانشگاه تویشین فری دارم. لطفا کمی‌ راهنمایی‌ کنید. رشته ی تحصیل فرقی نمی کنه فقط گرفتن پذیرش در اون با شرایطم مطابقت داشته باشه.

سلام و خیلی خوش آمدید   Smile
والا من دقیقا نمیدونم چرا شما که علامه میخونید میخاید دوباره لیسانس بخونید....
اینکه رشته هم فرقی نمیکنه براتون هم خوب شانستون رو زیاد میکنه!!!
توی اسکاندیناوی دانشگاه های توییشن فری پیدا میکنید و به راحتی میتونید براشون اپلای کنید...
اگه رشته هم براتون فرق نداره به نظر من پرستاری بخونید که کار براش خیلی زیاده توی کشور های اروپایی و کانادا...
موفق باشید   Smile

[برش] شانس گرفتن پذیرش و کمک هزینه از دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری تخصصی Ph.D - vanguard - 21-05-2013

با سلام من دانشجوارشد ترم سوم رشته هوش مصنوعی هستم و در دانشگاه ازاد قزوین درس میخونم
معدل کارشناسی من 18.30 و معدل ارشد من به 18 بالا میرسه چون هنوز درس دارم 
مقاله 2 مقاله ISI با ایمپکت 3 و 1 دارم و reviewer یک جورنال معتبر هم هستم و تا پایان تابستان تعداد مقالات من افزوده میشه اخه چند مقاله در حال رویو و اماده سازی هست
زبان من خوب هست و تا تابستان ایلتس رو میگیرم و مدرک GRE هم دارم
برای دکترا می خوام اقدام میکنم برای کانادا و امریکا یا سوئیس
عضو تیم رباتیک هم بودم
در صورت نیاز رزومه خودم رو ضمیمه کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه برای گرفتن پذیرش ممنون میشم

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - mona - 24-05-2013

(11-05-2013, 02:23 PM)'marjansally' نوشته: با سلام
من دانشجوی مترجمی انگلیسی‌ از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم، مقطع لیسانس . ریزنمرات و مدرک فوق دیپلمم در دستن اما مدرک لیسانس ندارم. معدل فوق دیپلمم ۱۸.۳۰ِ و نمرهٔ آیلتس هم ۷.۵. ۱ سال مترجم رسمی یه شرکت صنعتی بودم و می‌تونم یک پروفشنال ریکامندیشن لتر بگیرم(البته فکر نمی کنم برای پذیرش در مقطع لیسانس به اون احتیاج باشه). رشتهٔ دورهٔ دبیرستانم تجربی‌، معدل دیپلمم ۱۸ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۹.۴۰ بود. قصد تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان در مقطع لیسانس و در یک دانشگاه تویشین فری دارم. لطفا کمی‌ راهنمایی‌ کنید. رشته ی تحصیل فرقی نمی کنه فقط گرفتن پذیرش در اون با شرایطم مطابقت داشته باشه.

همان طور که دوست عزیز spt  گفتند دانشگاه های اسکاندیناوی برای شما مناسب است . البته دانشگاه های آلمان هم با شرایط شما سازگار است . در مورد رشته هم الان در کانادا رشته های معماری و طراحی داخلی و کلا رشته های هنری خیلی خوبه البته اگر کمی پشتوانه ی مالی برای راه اندازی یک کسب و کار در این رشته ها هم داشته باشید خب خیلی بهتره.... پرستاری هم همونجور که دوستمون گفت خیلی براش کار هست .... پولشم خوبه

[برش] شانس گرفتن پذیرش و کمک هزینه (فاند) از دانشگاه های آمریکا - namavar7858 - 24-05-2013

سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی بهداشت حرفه ای هستم معدل در کاردانی 13.5 و در مقطع کارشناسی 15.05 از دانشگاه ایران کلیه مدارکم را ترجمه کردم ولی می خواستم راهنمایی در مورد اینکه چطور به دانشگاه استرالیا یا کانادا درخواست بفرستم می شه راهنمایی کنید

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - parsa1 - 27-05-2013

سلام.من لیسانس شیمی دانشگاه دولتی شیراز با معدل 14.5 هستم دانشجوی ارشد شیمی فیزیک  دانشگاه اصفهان هستم.احتمالا با معدل 16-17 با 3-4 مقاله ISI فارق التحصیل خواهم شد.زبانم متوسط به بالاست احتمالا اگر بخونم 80 به بالا IBT تافل رو بیارم.با توجه به این شرایط کودوم دانشگاهها رو پیشنهاد میدید؟فاند برام مهمه.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - فرید - 27-05-2013

(27-05-2013, 04:51 PM)'parsa1' نوشته: سلام.من لیسانس شیمی دانشگاه دولتی شیراز با معدل 14.5 هستم دانشجوی ارشد شیمی فیزیک  دانشگاه اصفهان هستم.احتمالا با معدل 16-17 با 3-4 مقاله ISI فارق التحصیل خواهم شد.زبانم متوسط به بالاست احتمالا اگر بخونم 80 به بالا IBT تافل رو بیارم.با توجه به این شرایط کودوم دانشگاهها رو پیشنهاد میدید؟فاند برام مهمه.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

اگر جی ار ای ندارید آمریکا و یه تعداد از دانشگاهای کانادا و سوئد از دست میدید. در مجموع معدلتون هم پایین. با قاطعیت نمیشه گفت که کجا شانس پذیرش بالایی دارید و کجا کمتر. استرالیا کار تحقیقاتی مهم تر از معدل یا هلند خیلی از استادا براشون مقاله خیلی مهم تر شما با مقاله در کل توی این کشورها شانستون بالاتر. استرالیا البته به دانشجویان امیر کبیر و تهران بهتر فاند میده. در کل شانستون برای هلند و سوئد بیشتر از کشورهایی مثل دانمارک و نروژ و فنلاند  

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - behrangi - 28-05-2013

با سلام و درود.
من تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت پروژه را دارم. کدام کشورها برای این رشته ایده آل تر و بهتر هستند؟ آیا انحصارا رشته هایی مانند Cost Control یا Humman Resource یا Planning in oil & gas وجود دارد؟
مشخصات:
لیسانس صنایع از دانشگاه صنعتی شریف 1383
معدل: 16.23
Ielts 7
PMP
معاونت برنامه ریزی یکی از شرکتهای زیر مجموعه نفت و گاز کشور و 9 سال سابقه کار
سابقه عضویت در تیم روباتیک دانشگاه همراه با مقام اول کشوری در مسابقات روباتیک
لطفا مرا راهنمایی کنید.
با سپاس

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - haghgooei - 28-05-2013

با سلام
فارغ التحصیل  فوق لیسانس رشته طراحی شهری از دانشگاه تربیت مدرس بوده ام. با معدل 17.90.برای ادامه تحصیل کدام دانشگاه و کشور رو به من یشنهاد می کنید؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - kamari - 28-05-2013

با سلام، رشته IT گرایش تجارت الکترونیکی می خونم.
معدل کل کارشناسیم 15.23(دانشگاه ایلام)
معدل دو سال آخر کارشناسی 16.27
ارشد هم بدون آزمون قبول شدم(استعداد درخشان!)
معدل ارشد(ترم دوم هستم) احتمالا بالای 17(دانشگاه قم)
امتحان تافل و GRE اخر سال امتحان میدم(سطح زبان متوسط به بالا)
به نظر شما کدوم دانشگاه ها رو بزنم؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 29-05-2013

(21-05-2013, 11:41 PM)'vanguard' نوشته: با سلام من دانشجوارشد ترم سوم رشته هوش مصنوعی هستم و در دانشگاه ازاد قزوین درس میخونم
معدل کارشناسی من 18.30 و معدل ارشد من به 18 بالا میرسه چون هنوز درس دارم 
مقاله 2 مقاله ISI با ایمپکت 3 و 1 دارم و reviewer یک جورنال معتبر هم هستم و تا پایان تابستان تعداد مقالات من افزوده میشه اخه چند مقاله در حال رویو و اماده سازی هست
زبان من خوب هست و تا تابستان ایلتس رو میگیرم و مدرک GRE هم دارم
برای دکترا می خوام اقدام میکنم برای کانادا و امریکا یا سوئیس
عضو تیم رباتیک هم بودم
در صورت نیاز رزومه خودم رو ضمیمه کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه برای گرفتن پذیرش ممنون میشم

سلام دوست عزیز
شما از نظر معدل و مقاله شرایط خوبی دارین. دانشگاه شما البته جز دانشگاه های مطرح نیست. ولی سایر شرایط رزومتون خوبه. بنابراین الان باید روی امتحان زبان کار کنین. اگر میخواید برای آمریکا اپلای کنید نیاز به امتحان GRE دارین و یک نمره خوب در این امتحان بسیار شانس پذیرش شما رو بالا میبره. با توجه به رزومتون شانس خوبی دارین. حتما باید با اساتید مکاتبه کنید و جاهایی که جواب خوب از استاد گرفتین اپلای کنین.