آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Babak - 03-05-2013

(30-04-2013, 03:46 PM)'saghy' نوشته: سلام
من ارشد صنايع دارم با معدل 16.44
تافل 94 و جي ار اي  145و158و  3
دو تا مقاله داخلي دارم يه مقاله IEEE كنفرانس چين و يه مقاله سابميت شده
كجا بايد اقدام كنم؟ شانسم چطوره؟
آمريكا اولويتم هست

دانشگاهی که ازش مدرک رو گرفته‌اید هم در شانس پذیرش شما تاثیر داره. اگر فرض رو بر این بذاریم که شما از دانشگاه‌ نسبتا خوبی در ایران فارغ‌التحصیل شده‌اید به نظر من شما شانس پذیرش از دانشگاه‌های متوسط تا خوب امریکا رو دارید، اما با نمره فعلی GRE شانس فاندتون کمه. 

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saghy - 04-05-2013

ممنون بابت جوابتون
من امسال براي چند دانشگاه آمريكا اپلاي كردم اما پذيرش نگرفتم
به نظر شما چه جوري مي تونم براي سال آينده مطمئن بشم ؟
نمره GRE خوب كافي هست؟ و اينكه چه نمره اي براي من خوبه؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - jafariro - 04-05-2013

سلام به اساتید فنSmile
من لیسانس کامپیوترم معدلم هم 16.01 از دانشگاه آزاد رودهن ،فوق هم هنوز ندارم ولی شر کت کردم مدارک زبان هم هنوز ندارم ولی دارم کلاس میرم ،کلا می خواستم بپرسم دنبال چه چیزهایی باشم که برای دانشگاههای امریکا مثل mit ، point حساب بشه؟؟؟
ممنون

[جداشده] با شرایط من چه کشورهایی را برای گرفتن کمک هزینه (فاند) پیشنهاد می‌کنید؟ - ttannaz - 05-05-2013

با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت این سایت مفید
من تازه عضو شدم و اطلاعتم خیلی کمه
تازه تصمیم گرفتم برای دکترا خارج از کشور برم.... ازتون راهنمایی میخوام که بتونم از یه دانشگاه خوب پذیرش با فاند بگیرم
من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی محض دانشگاه تربیت مدرس ام. معدل فوقم 17.06 و معدل لیسانسم 14.07 هستش
4 تا مقاله دارم که سه تاش آی اس آی هست و با ایمپکتهای خوب دو تاش حدود 3 و یکیش الزویره با ایمپکت حدود 1.5 و یه مقاله هم تیلور اند فرنسیس هستش
زمینه ای که کار کردم biomathematics  هست. پایان نامه ام هم پایان نامه برتر سال دانشجویی شده. در ضمن هنوز هم آیلتس امتحان ندادم
ممنون میشم راهنماییم کنید.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - m.ost - 05-05-2013

(05-05-2013, 07:58 PM)'ttannaz' نوشته: با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت این سایت مفید
من تازه عضو شدم و اطلاعتم خیلی کمه
تازه تصمیم گرفتم برای دکترا خارج از کشور برم.... ازتون راهنمایی میخوام که بتونم از یه دانشگاه خوب پذیرش با فاند بگیرم
من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی محض دانشگاه تربیت مدرس ام. معدل فوقم 17.06 و معدل لیسانسم 14.07 هستش
4 تا مقاله دارم که سه تاش آی اس آی هست و با ایمپکتهای خوب دو تاش حدود 3 و یکیش الزویره با ایمپکت حدود 1.5 و یه مقاله هم تیلور اند فرنسیس هستش
زمینه ای که کار کردم biomathematics  هست. پایان نامه ام هم پایان نامه برتر سال دانشجویی شده. در ضمن هنوز هم آیلتس امتحان ندادم
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز 
از نظر مقاله و معدل ارشد وضعیت شما خیلی خوبه. دانشگاه کارشناسیتون رو نگفتید البته. در ضمن معدل کارشناسی شما پایین هست. برای شروع جزوه راهنمای پذیرش رو مطالعه بفرمایید. اگر بخواید برای آمریکا اقدام کنید یک نمره بالا در امتحان GRE معدل پایین کارشناسی شما رو تا حدی پوشش میده. برای کانادا روی معدل تا حدی حساس تر هستند. (شرط معدل در کانادا) در ضمن همونطور که خودتون گفتین امتحان آیلتس/تافل هم باید بدید. بعد از این مراحل و با در دسترس بودن نمرات این آزمون ها میتونین برای پذیرش اقدام بفرمایید. 

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - ttannaz - 06-05-2013

ممنونم از راهنماییتون.
من کارشناسی دانشگاه الزهرا بودم
آیا میشه برای پذیرش اقدام کنم و بعد به شرط این که در مدت زمان معینی مدرک آیلتس رو ارائه بدم>؟
و اینکه میتونم فاند بگیرم؟ و یه سوال دیگه برای biomathematics چه دانشگاه هایی خوبه؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - m.ost - 06-05-2013

(06-05-2013, 12:02 AM)'ttannaz' نوشته: ممنونم از راهنماییتون.
من کارشناسی دانشگاه الزهرا بودم
آیا میشه برای پذیرش اقدام کنم و بعد به شرط این که در مدت زمان معینی مدرک آیلتس رو ارائه بدم>؟
و اینکه میتونم فاند بگیرم؟ و یه سوال دیگه برای biomathematics چه دانشگاه هایی خوبه؟

در مورد شانس گرفتن فاند میتونین به این تاپیک مراجعه کنید. معمولا دانشگاه ها قبول نمیکنن. البته شرایطی هست که شما نمره ربان مثلا پایین باشه پذیرش مشروط بدن ولی بدون مدرک زبان... به نظرم شما باید دانشگاه های موردنظرتون رو مشخص کنید و از اونها بپرسین چون ممکنه شرایط هرکدوم متفاوت باشه. در مورد رشته شما من اطلاعی ندارم ولی متونید اسم رشتتون رو با عباراتی مثل: Biomathematic PhD Program جستجو کنید. 

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - مروارید - 08-05-2013

سلام
ببخشین میشه لطفا بفرمایید برای اینکه متوجه شم چه دانشگاه هایی در ایالت کالیفرنیا ،رشته محیط زیست دارند با چه عنوانی سرچ کنم ؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - soilman - 08-05-2013

روش های مختلفی هست

مثلا می توانید در گوگل سرچ کنید : california X edu حالا X می تونه environmental باشه یا environment یا environmental engineering بسته به سلیقه ی شما

راه دیگر هم رجوع به ویکی پدیاست که لیست دانشگاه های موجود رو در ایالت کالیفرنیا رو اورده و خوب در وب سایت هر دانشگاه میرید و می بینید آیا رشته ی دلخواه شما رو داره یا نه

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_colleges_and_universities_in_California

برای شروع به عنوان مثال می توانید از دانشگاه های University of California شروع کنید که 9 کمپ داره

'مروارید' pid='36023' dateline='1368039762'
نقل قول:سلام
ببخشین میشه لطفا بفرمایید برای اینکه متوجه شم چه دانشگاه هایی در ایالت کالیفرنیا ،رشته محیط زیست دارند با چه عنوانی سرچ کنم ؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - marjansally - 11-05-2013

با سلام
من دانشجوی مترجمی انگلیسی‌ از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم، مقطع لیسانس . ریزنمرات و مدرک فوق دیپلمم در دستن اما مدرک لیسانس ندارم. معدل فوق دیپلمم ۱۸.۳۰ِ و نمرهٔ آیلتس هم ۷.۵. ۱ سال مترجم رسمی یه شرکت صنعتی بودم و می‌تونم یک پروفشنال ریکامندیشن لتر بگیرم(البته فکر نمی کنم برای پذیرش در مقطع لیسانس به اون احتیاج باشه). رشتهٔ دورهٔ دبیرستانم تجربی‌، معدل دیپلمم ۱۸ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۹.۴۰ بود. قصد تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان در مقطع لیسانس و در یک دانشگاه تویشین فری دارم. لطفا کمی‌ راهنمایی‌ کنید. رشته ی تحصیل فرقی نمی کنه فقط گرفتن پذیرش در اون با شرایطم مطابقت داشته باشه.