آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - spt - 06-03-2013

(03-03-2013, 03:48 AM)'pariya' نوشته: ممنونم بابت راهنمایی تون ..22 صفحه ی قبل هم تایید همین صحبت شما ست اما یه سوال چرا هیچکی اسم انگلیس رو نمیاره؟  گرونه یا فاند نداره یا مستقیم دکترا هم نداره؟

پذیرش گرفتن از انگلیس خیلی سخت نیست و حتی میشه گفت خیلی راحته!!  اما با شهریه های خیلی خیلی بالا...   
برای اینکه شهریه ندید باید بورس بگیرید که فوق العاده برای انگلیس سخته...   واقعا به جرئت میگم سخت ترین جای دنیاست!!  برای اونایی که پولش رو دارن که مشکلی نیست اما اونایی که پولش رو ندارن بهتره خیلی امیدی به بورس از انگلیس نداشته باشن، جا های دیگه هم همراه با انگلیس اپلای کنن و ایشالا که بتونن بورس بگیرن..
من انگلیس رو توصیه نمیکنم برای بورس و اگر دنبال پذیرش هستید شانستون خیلی بالا هست..
موفق باشید  Smile

شرایط پذیرش - navid.navid - 04-04-2013

سلام.برا ابنکه بتونیم از دانشگاهای آلمان و امریکا پذیرش بگیریم باید اصولا معدل از چه حدی بالاتر باشه تا بشه برا پذیرش اقدام کرد.البته من حسابداری میخونم از دانشگها فنی حرفه ای(دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز).و باید برای زبان چه مدارکی داشته باشیم.ممنون میشم اگه بهم جواب بدید چون هر جا یه چیزی گفته میشد و من نفهمیدم که کدوم مرب.ط به سوال من میشه و از کدوم پاسخ میتونم نتیجه بگیرم. 

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - siahkamar - 06-04-2013

با سلام

من متولد نیمه دوم سال 70 هستم و یک سال پشت کنکور موندم و سال 90 ورودی دانشگاه سراسری در مقطع کاردانی ولی به دلایلی مجبور به انتقالی به دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودم گرفتم و احتمالا 93.6 مدرک کاردانی من اوکی است 
زبان انگلیسی و برنامه نویسی هم بلدم ولی مدرکی ازشون ندارم
مشکل اصلی و اساسی من اینه که پول ندارم یعنی خانواده متوسطی دارم و نمیتونم هزینه کنم (الان برای هر ترم خودم 600 تومن میدم شاید بتونم برای هر ترم 1 تومن جور کنم+هزینه اولیه برای مهاجرت)
رشته منم عمران-نقشه برداری هست
1-برای کارشناسی اقدام کنم یا کارشناسی رو اینجا بگیرم بعد برای ارشد برم؟
2-اول سربازی برم یا برم اون ور بعد سربازی؟
3-رایگان ترین و کم هزینه ترین کشور؟
4-مشکلی با سختی و کار ندارم و ایران همه جور کار سختی کردم .........کدوم کشور میشه رفت که با کار توش هزینه تامین بشه؟
5-برای گرفتن فاند یا همون کمک هزیته تحصیلی که اگه نگیرم تقریبا ادامه تحصیل من امکان پذیر نیست چیکار کنم؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Pejman - 06-04-2013

سلام دوستان عزیز. به فروم آکادمیاکافه خوش اومدید. من توصیه می کنم ابتدا فایل ضمیمه در این تاپیک رو بخونید، بعد اگر سوالی داشتید در مرتبط ترین تاپیک مطرح کنید. قطعاً خوندن جزوه راهنما برای آشنایی اولیه مفید خواهد بود. موفق باشید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - dariush66 - 11-04-2013

سلام من واقعا گیر کردم ممنون می شم اگه کمکم کنین
من ترم 14 کارشناسی هستم و درسم این ترم تموم می شه و مشمولم ... از طریق خوانواده برای مهاجرت کانادا اقدام کرده بودیم و الان جوابش اومده و می خواستم تو تابستون از کشور خارج بشم .. ولی چون دانشجوی سنواتی هستم دانشگاه آزاد اجازه همون یه بار خروج در سال رو هم که به همه می ده با گذاشتن 15 تومن به من نمی ده (یعنی نامه ای که باید بهم بده تا به نظام وظیفه بدم رو نمی ده )
حالا می خواستم از یه دانشگاهی هر جای دنیا که باشه یه پذیرش برای ارشد بگیرم که فقط بتونم از کشور خارج بشم نه برای اینکه برم اونجا درس بخونم (البته ترجیحا کشور های نزدیک مثل ترکیه یا ارمنستان ) .... نمره تافلم 66 شده و کمه ... و معدلم هم 12.9 هست و اونم کمه و نامه از اساتید دانشگاه خودمم هم فعلا ندارم و فکر نمی کنم با این معدل بهم بدن ..... از دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاهی تو دنیا هست که مورد تایید وزارت علوم باشه و با شرایط من بهم پذیرش بده ........ خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - sadaf70 - 11-04-2013

سلام
من  دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره خانواده داشگاه شهید بهشتی هستم(25سالمه)
معدل ارشدم تا الان19.25 بوده و انشاله در همین رنج میمونه...مدرک زبان هم ندارم(ولی در پی اش هسام)
3تا مقاله ISI و 3 مقاله داخلی دارم و در 4 کنگره داخلی هم شرکت کردم، مدرس 4تا کارگاه هم بودم
از اساتیدم هم توصیه نامه خوبی دارم
(در تمام مقالات نام من به عنوان نویسنده مسئول هست)
لیسانسم زبان و ادبیات انگلیسی بوده(از دانشگاه دولتی و معدلم هم 15 بوده)

من قصدم اینه که برای دکترا  در رشته روان شناسی بالینی به آمریکا یا کانادا برم.
اما محدودیت هایی دارم از جمله اینکه توانایی پرداخت شهریه رو حتی 1دلار هم ندارم و فقط تا چندماه می توم هزینه زندگیم رو بپردازم، میخواستم بپرسم که چطور اقدام کنم؟؟ 
میدونم که باید با استاد در تماس بود
من یه مقاله یه استاد دانشگاه تگزاس  و یه مقاله با استاد دانشگاه کالیفرنیا نوشتم اما اونا فاند ندارندSad
الان موندم که چکار کنم و در واقع کمی سردرگم هستم
لطفا مرا راهنمایی کنید
ممنون
یا اینکه با شرایط من چه کشوری را پیشنهاد می کنید؟؟؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 11-04-2013

(11-04-2013, 07:58 AM)'dariush66' نوشته: سلام من واقعا گیر کردم ممنون می شم اگه کمکم کنین
من ترم 14 کارشناسی هستم و درسم این ترم تموم می شه و مشمولم ... از طریق خوانواده برای مهاجرت کانادا اقدام کرده بودیم و الان جوابش اومده و می خواستم تو تابستون از کشور خارج بشم .. ولی چون دانشجوی سنواتی هستم دانشگاه آزاد اجازه همون یه بار خروج در سال رو هم که به همه می ده با گذاشتن 15 تومن به من نمی ده (یعنی نامه ای که باید بهم بده تا به نظام وظیفه بدم رو نمی ده )
حالا می خواستم از یه دانشگاهی هر جای دنیا که باشه یه پذیرش برای ارشد بگیرم که فقط بتونم از کشور خارج بشم نه برای اینکه برم اونجا درس بخونم (البته ترجیحا کشور های نزدیک مثل ترکیه یا ارمنستان ) .... نمره تافلم 66 شده و کمه ... و معدلم هم 12.9 هست و اونم کمه و نامه از اساتید دانشگاه خودمم هم فعلا ندارم و فکر نمی کنم با این معدل بهم بدن ..... از دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاهی تو دنیا هست که مورد تایید وزارت علوم باشه و با شرایط من بهم پذیرش بده ........ خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

سلام.شما چون خانوادتون رفتن یا دارن میرن باید با حقیقت روبرو بشید،متاسفانه باید بگم شما اصلا آمادگی رفتن ندارید آخه با تافل 66 اولا هیچ جایی پذیرش نمیده و دوما آخه چجوری میخواین ارتباط برقرار بکنید؟به نظرم یکمی وقت بذارید و تافل بالاتری بگیرید تا بتونید حداقل پذیرش conditional هز کشورهایی مثل مالزی و ... بگیرید.البته من زیاد تبلیغاتی مبنی بر اخذ پذیرش بدون مدرک زبان میبینم ولی چیزی نمیدونم ازشون.اگر فقط قصد خروج دارید که فکر کنم این موسسات مشاوره و اخذ پذیرش به خوبی شما رو هدایت می کنند برای کشورهایی در سطح قبرس و مجارستان و ....
موفق باشید

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 11-04-2013

به sadaf 70
سلام،خوش آمدید. شما شرایط خوبی دارید ولی نمره زبان تافل یا آیلتس و برای آمریکا نمره gre اجباریه و برای کانادا هم برای فاند بسیار تاثیرگذاره. پس فعلا زیاد کار دارید و اگر از الان هم شروع به آماده کردن این مدارک حیاتی بکنید و با فروم در ارتباط باشید کاملا در حدود چند ماه این پروسه رو یاد میگیرید.پس نگران نباشید[img]images/smilies/smile.gif[/img]فقط یک نکته: شما یکبار رشته عوض کردین و الانم نمیدونم این روانشناسی جزو تغییر رشته هست یا نه،به هر حال باید اساتید و مشاوران سایت نظر بدن.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - rahi - 12-04-2013

سلام
من مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه APIIT مالزی که یکی از شعب دانشگاه STAFFORDSHIRE انگلیس هست گرفتم. رشته تحصیلیم Business Information Technology بوده و معدلم  A )3.4) هست.
کار تحقیقاتی و رزومه و مقاله و... هیچ کدوم از اینا رو ندارم ولی با توجه به اینکه لیسانسم به زبان انگلیسی بوده، یه زبان خوب دارم که اگه لازم باشه یه نمره آیلس خوب بگیرم.
تا 2 ماه دیگه هم میتونم امتحان B1  زبان آلمانی رو بدم.
برای ارشد از  چه دانشگاههایی میتونم پذیرش بگیرم؟ فاند هم اگه بشه که عالیه.. ممنون

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mj.morshed - 20-04-2013

سلام
من کارشناسی داشنگاه ازاد دزفول با معدل 18.55
کارشناسی ارشد داشنگاه اصفهان با معدل 16.33
دو مقاله ISI با 5=IF و 2.5=IF در sciencedirect  و یک مقاله کنفرانس IEEE در کانادا و 2 مقاله در حال چاپ دارم.
IELTS=6.5    و    q=154 و  V=134  و     writting=2  
برای کجا شانس دارم؟؟؟ امسال هم دانشگاه سیدنی من رو ریجکت کرد. استاد اول قبول کرد بعد گفت نه.