آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: [جداشده] با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 07-11-2012

(07-11-2012, 12:49 PM)شادان نوشته: ممنون :-D.چشم:-D....باشه ولی یه سوال دیگه تا الان بیشتر علوم پایه پاس کردم.حالا نمیدونم اینجا اینطوریه یا همه دانشگاها رو علوم پایه خیلی حساسن که نمره خیلی بالا گرفتن سخته.میخواستم ببینم بعدا واسه ریز نمره واسه دانشگاهی که بخوام بفرستم.اونا رو این موضوع چقد حساسن؟؟؟؟؟؟؟
دو تا مسئله در مورد ریزنمرات وجود داره. یکی معدل شماست و یکی نمرات دروس تخصصی. اینکه دانشگاه شما سخت گیر هست دلیل خوبی برای دانشگاه های اون طرف ممکن هست به حساب نیاد (ممکنه یکی دانشگاه شریفی یا تهرانی باشه که چون دانشگاهش معروف و شناخته شده هست معدل پایین تاثیر خیلی بدی نمیذاره، نمیدونم دانشگاه شما کجاست)
شما مراجعه بفرمایید به تاپیک تاثیر فاکتورهای مختلف بر پذیرش و فاند، من در این پست توضیح دادم که معدل یکی از فاکتورهاست. در هر صورت همونطور که دوستمون گفتن شما باید در فرصتی که دارین معدل رو بالا ببرین و روی زبانتون هم کار کنین.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Behnoush - 07-11-2012

همونطور که بقیه بچه ها هم گفتن پذیرش یک مجموعه است و فاکتورهای مختلفی کنار هم تاثیر میذارن و شما باید تمام سعی خودتونو بکنید که فاکتورهایی که هنوز فرصت و امکان تغییرش هست رو تا حد امکان قوی کنید مثلا درس های باقیمونده ، زبان ، مقاله و ...
( نقل قول برای من کار نمیکنه خطابم شادان هست Smile )

RE: [جداشده] با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Karim - 07-11-2012

(07-11-2012, 12:49 PM)شادان نوشته: ممنون :-D.چشم:-D....باشه ولی یه سوال دیگه تا الان بیشتر علوم پایه پاس کردم.حالا نمیدونم اینجا اینطوریه یا همه دانشگاها رو علوم پایه خیلی حساسن که نمره خیلی بالا گرفتن سخته.میخواستم ببینم بعدا واسه ریز نمره واسه دانشگاهی که بخوام بفرستم.اونا رو این موضوع چقد حساسن؟؟؟؟؟؟؟

درود مجدد
در تکمیل صحبت های دوستان حساس باشند یا نباشند واسه شما چیزی رو عوض نمیکنه !!
شما باید به فرصت های باقیمانده فکر کنید وتقویت کنید
ضمنا کانادا بطور مثال معدل دوسال آخر در اکثر موارد واسشون خیلی مهمتره

شادباشید

[جداشده] شانس گرفتن پذیرش و کمک هزینه از دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری تخصصی Ph.D - maryam_1368 - 08-11-2012

ممنون از توجهتون.به نظر شما برای کدوم کشورها درخواست بدم شانس فول فاند شدنم بیشتره؟

شرایط تحصیلی

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 08-11-2012

ببینین دوست عزیز
من با رشته شما و آمار پذیرشش آشنایی دقیق ندارم. ولی چند نفری که دیدم که در رشته حقوق پذیرش گرفتن مثلا از فرانسه و یا سایر کشورهای اروپایی بوده. حالا ممکنه برای گرایش ها و رشته های مختلفش فرق کنه. مثلا شما بخوای حقوق بین الملل بخونی، چون مقاله داری برای استرالیا هم میتونی شانس داشته باشی. در هر صورت شما در کل چون شرایطتتون بد نیست میتونین برای جاهای مختلف اقدام کنین. هم اروپا هم آمریکا و کانادا و هم استرالیا. شاید دوستانی که هم رشته شما باشن بهتر بتونن نظر بدن که کجا شانستون بیشتر هست.

[جداشده] سوالات متداول در بخش Experiences رزومه - سارا1369 - 08-11-2012

ممنون ازینکه جوابمو دادید اما من اول راهم و واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم
لیسانسمو علامه طباطبایی گرفتم علوم اجتماعی معدل 15 الان دانشجوی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه ازادم واسه ارشدم میخوام برم اما اصلا نمیدونم چیکار کنم واسه زبانم معلم خصوصی گرفتم

RE: [جداشده] سوالات متداول در بخش Experiences رزومه - m.ost - 08-11-2012

(08-11-2012, 04:47 PM)سارا1369 نوشته: ممنون ازینکه جوابمو دادید اما من اول راهم و واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم
لیسانسمو علامه طباطبایی گرفتم علوم اجتماعی معدل 15 الان دانشجوی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه ازادم واسه ارشدم میخوام برم اما اصلا نمیدونم چیکار کنم واسه زبانم معلم خصوصی گرفتم
سلام دوست عزیز
اجازه میخوام رو راست باشم باهاتون Smile ببنین شما اول راه هستین و طبیعیه که اطلاعات زیادی نداشته باشین، ولی دائما گفتن اینکه نمیدونین چیکار کنین مشکلی رو حل نمیکنه. شما اگر تاپیک های همین انجمن راهنمای گرفتن پذیرش رو مطالعه کنین خیلی اطلاعات خوبی بدست خواهید آورد. اول از همه مراجعه بفرمایید به این تاپیک و جزوه راهنمای پذیرش رو دانلود کنین و بخونین. همین خیلی به شما کمک خواهد کرد. خودتون گفتین که دارین زبان میخونین خوب این قدم اوله. بعدش مراحل بعدی هست مثل دادن امتحان زبان، مشخص کردن رشته مورد علاقتون، جستجوی دانشگاه، تماس با اساتید، پر کردن فرم های پذیرش، فرستادن مدارک و منتظر جواب موندن.
همین تاپیک هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم رو بخونین مراحل رو در اکثر پست ها دوستان و خود من توضیح دادیم.
موفق باشین.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - نسترن1830 - 16-11-2012

شرایط پذیرش برای دکترا از کدام کشور و دانشگاه خوب اروپایی را دارم؟

سلام.خسته نباشید به تمامی دوستان عزیز و هموطن های گلم که هر کجا باشند ایرانی ایرانی بامرام هستند.

ببخشید من برای دکترا میخوام یه کشور اروپایی اقدام کنم.شما بفرمایید که واسه کدام کشور و دانشگاهی شرایط اقدام را دارم؟

لیسانس زیست شناسی از دانشگاه سراسری با معدل15.

ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه ازاد با معدل18

ثبت 2 باکتری در NCBI

10 کنفرانس بین المللی و ملی در ایران که مقاله داشته ام

4 مقاله ISI در مجلات افریقایی-مالزی-هند
3مقاله علمی پزوهش که 2تای آن isc شده

مجری5 طرح دانشجویی تمام شده
سابقه تدریس دانشگاه 2سال

دارم واسه زبان تا اسفند اماده میشم اما فعلا مدرکی ندارم

هر کدام از دوستان درباره این شرایط متوسط بنده نظری دارند بفرمایند که از کدام کشورها میتونم فاند یا بورسیه بشم؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Karim - 16-11-2012

درود
شما اگر قصدتون رفتن به اروپا هست هر دانشگاه و کشوری که پوزیشن خالی مرتبط با فیلد کاریتون داشت اپلای کن، سنگ مفت گنجشکم مفت

(16-11-2012, 10:46 PM)نسترن1830 نوشته: شرایط پذیرش برای دکترا از کدام کشور و دانشگاه خوب اروپایی را دارم؟

سلام.خسته نباشید به تمامی دوستان عزیز و هموطن های گلم که هر کجا باشند ایرانی ایرانی بامرام هستند.

ببخشید من برای دکترا میخوام یه کشور اروپایی اقدام کنم.شما بفرمایید که واسه کدام کشور و دانشگاهی شرایط اقدام را دارم؟

لیسانس زیست شناسی از دانشگاه سراسری با معدل15.

ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه ازاد با معدل18

ثبت 2 باکتری در NCBI

10 کنفرانس بین المللی و ملی در ایران که مقاله داشته ام

4 مقاله ISI در مجلات افریقایی-مالزی-هند
3مقاله علمی پزوهش که 2تای آن isc شده

مجری5 طرح دانشجویی تمام شده
سابقه تدریس دانشگاه 2سال

دارم واسه زبان تا اسفند اماده میشم اما فعلا مدرکی ندارم

هر کدام از دوستان درباره این شرایط متوسط بنده نظری دارند بفرمایند که از کدام کشورها میتونم فاند یا بورسیه بشم؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - نسترن1830 - 17-11-2012

سلام.مرسی از پاسخ شما.منظور شما این هست که رزومه اینقدر ضعیف هست که شانسی شاید بهم پذیرش بدهند؟؟