آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - khanom mohandes - 12-11-2018

سلام.
یه سؤال داشتم.اینکه زمانی که ما داریم اپلیکیشن پر میکنیم،فقط مدرک آیلس داریم.بقیه مدارک دست دانشگاهه(با توجه به اینکه در طول ترم آخر که هنوز دانشجویی هستیم،اپلیکیشین رو پر میکنیم)برای ارسال مدارک باید چی کار کنیم؟دانشگاه که بهمون نمیده چون هنوز فارغ التحصیل نشدیم

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 12-11-2018

(12-11-2018, 09:20 PM)khanom mohandes نوشته: سلام.
یه سؤال داشتم.اینکه زمانی که ما داریم اپلیکیشن پر میکنیم،فقط مدرک آیلس داریم.بقیه مدارک دست دانشگاهه(با توجه به اینکه در طول ترم آخر که هنوز دانشجویی هستیم،اپلیکیشین رو پر میکنیم)برای ارسال مدارک باید چی کار کنیم؟دانشگاه که بهمون نمیده چون هنوز فارغ التحصیل نشدیم

اگه مثلا فوق لیسانس دانشجو هستید میشه با مدرک لیسانس ترجمه شده و ریز نمرات ارشد در صورتی که دانشگاه مقصد قبول کند اپلای کرد و بعد پذیرش اصل مدارک را ازاد و ترجمه و فرستاد البته همه دانشگاه ها قبول نمی کنند

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - khanom mohandes - 13-11-2018

تشکر.
مربوط به پیام بالا،من کارشناسی هستم.برای ارشد میخوام اقدام کنم.یعنی باید وایستم،فارغ التحصیل بشم،بعد اپلیکیشین پر کنم؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 13-11-2018

(13-11-2018, 08:07 AM)khanom mohandes نوشته: تشکر.
مربوط به پیام بالا،من کارشناسی هستم.برای ارشد میخوام اقدام کنم.یعنی باید وایستم،فارغ التحصیل بشم،بعد اپلیکیشین پر کنم؟

سلام 
بله دوست عزیز و پیشنهاد می کنم تا حد ممکن معدل خود را بالا نگه دارید

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - giga - 22-11-2018

سلام دوستان یه اسنتاد به من این ایمیل رو زد
Good to hear from you.  I do have openings in my lab, and there is possible funding for you via a TA/GTA position.  If you are still interested we can Skype or WeChat later this week and discuss further.

ولی وقتی من جواب اش رو دادم  و گفتم آماده ام برای اسکایپ دیگه جوابی بهم نداده . به نظرتون بارم بهش ایمیل بدم ؟؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - khanom mohandes - 23-11-2018

سلام.دانشگاه های کانادا که رشته های ارشد مهندسی صنایع رو دارند رو معرفی کنید؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 25-11-2018

(23-11-2018, 10:59 PM)khanom mohandes نوشته: سلام.دانشگاه های کانادا که رشته های ارشد مهندسی صنایع رو دارند رو معرفی کنید؟

سلام
لینک زیر تقریبا ۱۸ دانشگاه رشته مرتبط به مهندسی صنایع در کانادا هست
https://www.mastersportal.com/study-options/269352986/industrial-systems-engineering-canada.html
شاد باشید

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - AMIRREZAKEYVAN - 26-11-2018

سلام ..من فارغ التحصیل پزشکی هستم..اخیرا از طریق یک شرکت استارت اپ اقامت ۵ ساله هلند رو گرفتم .
میخوام در مدت اقامت یک پوزیشن ریسرچ و یا PHD با شرایط nonpay تو هلند اقدام کنم که در رابطه با رشته پزشکی باشه...اصولا باید از کجا شروع کنم و چجور اقدام کنم ؟ 
با تشکر

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 26-11-2018

(26-11-2018, 12:57 AM)AMIRREZAKEYVAN نوشته: سلام ..من فارغ التحصیل پزشکی هستم..اخیرا از طریق یک شرکت استارت اپ اقامت ۵ ساله هلند رو گرفتم .
میخوام در مدت اقامت یک پوزیشن ریسرچ و یا PHD با شرایط nonpay تو هلند اقدام کنم که در رابطه با رشته پزشکی باشه...اصولا باید از کجا شروع کنم و چجور اقدام کنم ؟ 
با تشکر

بنظر من شما دو راه دارید
اول از طریق سرچ تک تک دانشگاه های هلند دانشگاه هایی که رشته مورد نظر شما را دارند پیدا و بعد مکاتبه کنید
دوم از طریق سایت زیر سرچ کنید
Www.findaphd.com

گرفتن فاند - marziehamiri - 07-12-2018

سلام دوستان
من کارشناسی مهندسی کامپیوتر خوندم گرایش نرم افزار - دانشگاه آزاد اصفهان خوراسگان
معدل 14.64 و سال 91 فارغ التحصیل شدم.

دارم برای آیلتس آماده میشم .
مقاله ندارم
و اینکه  بعد از فارغ التحصیلی سابقه کارهای مرتبط با رشته ام دارم و حدود 2 ساله که برنامه نویسی تحت وب کار میکنم. 

ممنون میشم راهنماییم کنین که چطوری میتونم فاند بگیرم. کشورش خیلی فرق نداره با توجه به اینکه من گپ تحصیلی دارم