آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - sara1032 - 17-02-2018

فکر کنم بهترین جا برای گرفتن اطلاعات پذیرش همین تاپیک باشه

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - giga - 20-02-2018

سلام. کسی می گفت کسانی که از کشور خارج می شوند چه برای تحصیل یا چیز دیگه باید چند میلیون مثیقه بذارن. آیا این درسته؟ منظورم وثیقه سربازی  نیست .

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - AitUniversity - 21-02-2018

(20-02-2018, 08:29 PM)giga نوشته: سلام. کسی می گفت کسانی که از کشور خارج می شوند چه برای تحصیل یا چیز دیگه باید چند میلیون مثیقه بذارن. آیا این درسته؟ منظورم وثیقه سربازی  نیست .

سلام
خیر، چه وثیقه ای؟ اگر سرباز باشه نیاز هست وثیقه بذاره و گرنه غیر از اون نیاز به وثیقه نیست که!

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - era - 02-03-2018

با سلام 
من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تبریز هستم معدلم 17.04 و شاگرد اول ورودی خودمون هستم همچنین دو تا مقاله دارم و دوتا دیگه هم دارم مینویسم امتحان زبان ندادم اما سطح زبانم 6.5 ایلتس هستش برای دانشگاه های نیوزلند شانسی دارم ممنون از وقتی که میذارید.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - clueless - 04-03-2018

سلام، من هنوز امتحان زبان ندادم به نظرتون اشکالی داره اول مکاتبات با اساتید رو شروع کنم و اگه دیدم شانسی دارم اون موقع امتحان بدم ؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - blur - 04-03-2018

(04-03-2018, 11:41 AM)clueless نوشته: سلام، من هنوز امتحان زبان ندادم به نظرتون اشکالی داره اول مکاتبات با اساتید رو شروع کنم و اگه دیدم شانسی دارم اون موقع امتحان بدم ؟
بهرحال شما تصمیم گیرنده هستید و هر تصمیمی جنبه های مختلفی داره. دوتا مشکل ممکنه پیش بیاد: 1-  شما نزدیک فصل اپلای جوابی بگیرید و اصلا نتونید جا برا رجیستر کردن امتحان پیدا کنید چون معمولا تو اون فصل بشدت ترافیک آزمون ها بالاست 2- شما جواب بگیرید. امتحان اولتون نمره نیارین و فرصت امتحان دوم هم قبل از ددلاین نباشه و شما فرصت رو از دست بدین. 
پ.ن. اغلب کسانی که ایمیل میزنن جواب پرفکتی نمی گیرن که مثلا استاد بگه من صد درصد ساپورتت میکنم و حتما هم پروسه ادمیشن و اسکولارشیپ دانشگاه رو با موفقیت طی خواهی کرد. واقعیت اینه که شما اغلب باید اپلای کنید تا ببینید چه جوابی می گیرید. و نمره زبان مسلما روی تصمیم admission office و رقابتی کردن رزومه نقش داره. نهایتا این که این پروسه قطعیتی توش نداره.

[برش] فلوچارت پذیرش و مراحل مهاجرت - faranakfarhadi - 10-03-2018

(26-08-2017, 03:06 PM)Razi131322 نوشته: سلام. دوستان من میخوام برای ترم تابستون ارشد اروپا اقدام کنم. یه کم توی مراحل اقدام سردر گمم و اگه میشه لطفأ راهنمایی کنید. من دانشجوی لیسانس پیام نورم و دانشگاه گفته تا چند روز آینده مدرک و ریزنمره قابل ترجمه میده بهم. الان به صورت تیتروار مراحل اینطوری درمیاد درسته:1. نامه پذیرش از خارج2. مراجعه به سایت نشا و آپلود مدارک3. مراجعه به وزارت علوم4. مراجعه به وظیفه ی عمومی و اخذ پاسپورت5. ترجمه مدارک6. ارسال به دانشگاه7.انتظار Big Grin 8. سفارت و ویزا. اگر درسته لطفأ بگید وگرنه اصلاحش کنید. به نظرتون 4 ، 5 ماه میتونم کار ها رو ردیف کنم تا مثلأ دی همه چیز آماده باشه؟ مرسی.

اگر اقدامی کردی منم در جریان بذار چون میگن به لیسانس پیام نور فاند نمیدن
کسی دراین مورد اطلاعاتی داره؟

RE: [برش] انصراف از تحصیل در ایران و تلاش برای گرفتن پذیرش در خارج از کشور - automotive - 10-03-2018

(10-03-2018, 12:25 PM)faranakfarhadi نوشته: اگر اقدامی کردی منم در جریان بذار چون میگن به لیسانس پیام نور فاند نمیدن
کسی دراین مورد اطلاعاتی داره؟

فاند ارتباطی با دانشگاه فارغ‌التحصیلی ندارد، دانشگاه معتبر احتمال دریافت پذیرش را بالاتر می‌برد و اعتبار علمی دانشگاه مهم است اما با فاند ارتباطی ندارد.
فاند در ازای انجام کار (دستیار تحقیق یا تدریس) یا به صورت Award (پاداش) در نظر گرفته می‌شود.

برای اطلاع بیشتر موضوع‎های زیر را مطالعه کنید.

تفاوت فاند و بورسیه و اسکالرشیپ و فلوشیپ و ...

TA یا RA؟

هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟

RE: [برش] انصراف از تحصیل در ایران و تلاش برای گرفتن پذیرش در خارج از کشور - faranakfarhadi - 10-03-2018

(10-03-2018, 04:06 PM)automotive نوشته: فاند ارتباطی با دانشگاه فارغ‌التحصیلی ندارد، دانشگاه معتبر احتمال دریافت پذیرش را بالاتر می‌برد و اعتبار علمی دانشگاه مهم است اما با فاند ارتباطی ندارد.
فاند در ازای انجام کار (دستیار تحقیق یا تدریس) یا به صورت Award (پاداش) در نظر گرفته می‌شود.

برای اطلاع بیشتر موضوع‎های زیر را مطالعه کنید.

تفاوت فاند و بورسیه و اسکالرشیپ و فلوشیپ و ...

TA یا RA؟

هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟

ممنون بابت لینک ها اینهارو قبلا هم مطالعه کردم
من کارشناسی پیام نور بودم برای ارشد حقوق فرانسه میخوام بورسیه بگیرم به نظرتان امکانش هست؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - giga - 11-03-2018

سلام. من رو استادی که از اون دانشگاه پذیرش گرفتم برای فلوشیپ کاندید کرده. می خواستم بدونم که دانشگاه اگر بورس رو نگیرم هم بهم ایمیل میده یا نه فقط در صورت گرفتن بورس ایمیل میده. منظورم اینه که مثل پذیرش نتیجه ریجکت بورس هم ایمیل میشه؟