آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - bamdad69 - 02-06-2017

سلام دوستان
من اولین پستم هست که در این انجمن میذارم.
من تنها چیزی که فکرم رو مشغول کرده ، اینه که اگه سنم بره ، دیگه شانسی برای پذیرش نداشته باشم؟ و اینکه اگه دانشکاه هم اکی بده ، سفارت زمان خروج موافقت نکنه
من الان 26 سالمه و شهریور میرم توی 27
رشتم حسابداریه و قصد پذیرش در مقطع ارشد رو دارم. اولویتم آمریکا، کانادا و اروپا
و تا زمانی که بخام تافل بگیرم و GMAT امتحان بدم(ینی در سطح عالی بشم) فک کنم دو سالی لازمه. برای همین در سن 29 یا 30 سالگی میتونم اقدام کنم. همین موضوع فکرمو مشغول کرده
اگه دوستان میتونن منو راهنمایی کنن ، ممنون میشم

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Zori - 01-07-2017

سلام دوستان من قصد دارم برای دکترا از دانشگاههای اروپا مخصوصا دانمارک فول فاند بگیرم و از مواردی که دانشگاهای اروپایی برای پذیرش نیاز دارن نوشتن پروپوزال برای پوزیشن مورد نظر هست.کسی در مورد نحوه نوشتن و زمان نوشتن اون اطلاعاتی داره .و اینکه این مورد چقدر اهمیت داره و اصلا چجوری میشه برای یک پوزیشن که هنوز جزییات اون برای درخواست کننده مشخص نیست بشه یک پروپوزال خوب نوشت.ممنونم

مهم مرسی جواب بدید - Hmd shahin - 02-07-2017

سلام من یه سوال داشتم من دانشجو ارشد پرستاری هستم میخواستم بدونم من اگه بخوام پزشکی امریکا بخونم بدون هیچ پشتوانه مالی وخرج تحصیل و زندگی من در امریکا را از طریق کار کردن در امریکا در رشته پرستاری بدست بیارم میخواستم بدونم باید از کدام ویزااقدام کنم و چه مدارکی لازمه و برای اقامت دائم باید چه کار کنم و خرج تحصیل چقدر میشود حدودا؟

RE: مهم مرسی جواب بدید - Torkan - 03-07-2017

(02-07-2017, 11:33 PM)Hmd shahin نوشته: سلام من یه سوال داشتم من دانشجو ارشد پرستاری هستم میخواستم بدونم من اگه بخوام پزشکی امریکا بخونم بدون هیچ پشتوانه مالی وخرج تحصیل و زندگی من در امریکا را از طریق کار کردن در امریکا در رشته پرستاری بدست بیارم میخواستم بدونم باید از کدام ویزااقدام کنم و چه مدارکی لازمه و برای اقامت دائم باید چه کار کنم و خرج تحصیل چقدر میشود حدودا؟

اگر پشتوانه مالی ندارین قیدش رو بزنین. رک و پوس کنده بود شرمنده

RE: مهم مرسی جواب بدید - comboy - 04-07-2017

(02-07-2017, 11:33 PM)Hmd shahin نوشته: سلام من یه سوال داشتم من دانشجو ارشد پرستاری هستم میخواستم بدونم من اگه بخوام پزشکی امریکا بخونم بدون هیچ پشتوانه مالی وخرج تحصیل و زندگی من در امریکا را از طریق کار کردن در امریکا در رشته پرستاری بدست بیارم میخواستم بدونم باید از کدام ویزااقدام کنم و چه مدارکی لازمه و برای اقامت دائم باید چه کار کنم و خرج تحصیل چقدر میشود حدودا؟

برای اینکه آمریکا مجانی درس خوند 3 تا کار باید کرد:
1- برای مقاطع بالا اقدام کرد
2- GRE و TOEFL، سعی کنید نمره 90 یا 100 بیارین
3- پیدا کردن استاد با زمینه تحقیق مشترک

موارد دیگه: چاپ مقاله، سابقه کاری، رزومه. نه تنها میشه مجانی درس خوند، بلکه حقوق هم بهتون میدن که هر ماه یک دونه آیفون بخرین. خلاق باشین و سعی کنید راه درمان سرطان را کشف کنید.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - abbas98 - 06-07-2017

سلام دوستان
رشته لیسانس: شیمی کاربردی از پیام نور با معدل 13/81
رشته ارشد: مهندسی شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه با معدل 15/02
زمینه تحقیقاتی:محیط زیست و تصفیه پساب
مقاله:یک مقاله آی اس آی در بهترین مجله دنیا در زمینه محیط زیست (water research) با ایمپکت 7 که مقالات بهترین دانشگاههای دنیا از جمله استنفورد در اون چاپ میشه... نویسنده اول هم خودم هستم.
برای کدام کشور و چه محدوده رنکینگی از دانشگاهها برای دکترای مهندسی شیمی شانس پذیرش دارم...
سال اول دکترای دانشگاه شیراز هم هستم.
خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چون اطلاعات کمی در این زمینه دارم.
سپاس فراوان

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - daeimehdi - 26-07-2017

سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم سریعترین روش برای پیدا کردن استاد مرتبط که در حال حاضرهم همچنان علاقمند به موضوعی که قبلا راجع بهش مقاله نوشته چیست؟
از طریق موتورهای جستجوی علمی  خیلی وقت گیر است باید تک تک اسم استادها رو در بیاری بری دانشگاه یا ایمیلشون پیدا کنی تماس بگیری مخصوصا اگرکلمه ی کلیدی طوری باشه که چندین رشته رو تحت پوشش قرار بده بعدش هم اصلا ممکنه فاندنداشته باشن یا به زبان انگلیسی نباشن مثلا کلمه کلیدی من مدیتیشن هست که چندین شاخه مرتبط با روانشناسی و مغز و سلامتی و...رو تحت پوشش قرار میده

یااینکه

تک تک از دانشگاه شروع کنم و تک تک دپارتمانهای مرتبط رو امتحان کنم شرایط رو بخونم وایمیل بزنم

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنن  و هرروش مناسبی میدونید بهم معرفی کنید اطلاعات کافی دارم اما خیلی خیلی وقت گیر هست میخوام بتونم جستجوم رو فیلتر بکنم اگه کسی هم هست انجام بده برام یا مشاوره تلفنی بده حق الزحمشو میدم چون شرایط من پیچیده هست من از اون دسته افرادی هستم که دررشته غیر مرتبط با علاقم یعنی مهندسی تحصیل کردم والان بعد سالها تصمیم گرفتم در مقطع فوق علایقم رو ادامه بدم زبان,تحقیق؛توصیه نامه مناسب هم دارم
ممنون

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Torkan - 26-07-2017

(26-07-2017, 01:13 PM)daeimehdi نوشته: سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم سریعترین روش برای پیدا کردن استاد مرتبط که در حال حاضرهم همچنان علاقمند به موضوعی که قبلا راجع بهش مقاله نوشته چیست؟
از طریق موتورهای جستجوی علمی  خیلی وقت گیر است باید تک تک اسم استادها رو در بیاری بری دانشگاه یا ایمیلشون پیدا کنی تماس بگیری مخصوصا اگرکلمه ی کلیدی طوری باشه که چندین رشته رو تحت پوشش قرار بده بعدش هم اصلا ممکنه فاندنداشته باشن یا به زبان انگلیسی نباشن مثلا کلمه کلیدی من مدیتیشن هست که چندین شاخه مرتبط با روانشناسی و مغز و سلامتی و...رو تحت پوشش قرار میده

یااینکه

تک تک از دانشگاه شروع کنم و تک تک دپارتمانهای مرتبط رو امتحان کنم شرایط رو بخونم وایمیل بزنم

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنن  و هرروش مناسبی میدونید بهم معرفی کنید اطلاعات کافی دارم اما خیلی خیلی وقت گیر هست میخوام بتونم جستجوم رو فیلتر بکنم اگه کسی هم هست انجام بده برام یا مشاوره تلفنی بده حق الزحمشو میدم چون شرایط من پیچیده هست من از اون دسته افرادی هستم که دررشته غیر مرتبط با علاقم یعنی مهندسی تحصیل کردم والان بعد سالها تصمیم گرفتم در مقطع فوق علایقم رو ادامه بدم زبان,تحقیق؛توصیه نامه مناسب هم دارم
ممنون

سلام

کسی اینجا بر خلاف فروم دیگر، حق الزحمه نمیخواد
دوست عزیز علت اینکه برای شما وقت گیر هست اینه که رشتتون طوری هست که باید بیشتر وقت بزارید برای پیدا کردن استاد و لینک.
من بعید میدونم راه راحت تری باشه. البته استفاده از لینکدین هم میتونه مفید باشه ولی اونم وقت گیر هست عملا در گوگل بزنین همونا رو هم شامل میشه.
میدونید چیه؟ اگر کشور خاصی در نظر ندارید کاتون سخت هست. اگر داشتید مثلا آمریکا یا هر جای دیگه میرید رنک دانشگاهها رو در میاوردید و یکی یکی دانشگاهها رو میرفتید در دپارتمان مربوطه اونجا اساتید رو میدیدید. دستتون میاد بعدا. کار سختی هم نیست.

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - daeimehdi - 26-07-2017

ممنون از لطف شما
کشورخاصی مد نظرم نیست یعنی فرق نمیکنه برام مهم اینه که زودتر برم تا محدودیتهام بیشتز نشده لااقل درمقطع ارشد

من از ایتالیا شروع کردم چون شنیدم کمک هزینه هاش استانیه  راحتتر میدن و زیاد به سن و رشته و...گیر نمیدن اگرچه رشته انگلیسی زبانشون کم هست المان  هم هزینه زندگی نمیدن
شما اگر پیشنهادجای مناسبی دارید بذارم تو نوبت ممنون میشم

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - homayoun.v22 - 26-07-2017

سلام خدمت همه ی دوستان 

ببخشید که سوال من خیلی ابتدایی هس واقعا نمیدونم کجا باید این سوالو بپرسم .من درباره مدت زمان پروسه پذیرش خیلی مشکل دارم.فرض کنید یه نفر 7 ترمه لیسانسشو تموم بکنه خب اگه بخواد بلافاصله بعد از تموم شدن مقطع لیسانسش واسه فوق بره کانادا پس طبق ددلاینها باید یک سال قبلش اپلای کرده باشه یعنی موقعی که ترم 5 هست باید ایلتس و gre رو اماده کرده باشه خب ولی معدلش چی میشه؟؟؟!!!یعنی معدل 5 ترمشو فقط باید بفرسته؟؟خب اگه دو ترم بعد معدلش کمتر یابیشتر شه چی؟یا اگه اون دانشگاه معدل دو سال اخر رو خواست باید چیکار کرد؟؟ و اینکه چند ماه بعدش نتایج میاد؟؟چقدر بعدش باید وقت سفارت گرفت؟؟تو اینجور حالت که هنوز فارغ التحصیل نشده میتونه ویزا بگیره اصلا؟؟؟!!!خیلی ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه.