آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - s_r - 04-10-2014

با سلام
کارشناسی و ارشدم هر دو آزادن در رشته حسابداری معدل کارشناسیم 14.55 و معدل ارشدم 17.71 دو تا مقاله isi و یک کار پژوهشی هم دارم از کدوم کشورها میتونم واسه دکتری یا ارشد دوم پذیرش بگیرم با فاند باشه که بهتر. مدرک زبان هم ندارم ولی میتونم بگیرم.
ممنون ازتون

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - raharaha - 05-10-2014

سلام دوستان.
با شرایط من چه کشورهایی رو پیشنهاد میکنید؟
لیسانس شیمی 15.6 - دانشگاه مازندران
ارشد شیمی تجزیه 16.6 -  دانشگاه مازندران
2 مقاله ISI
تافل و GRE هنوز ندارم.
البته با فاند میخاستم.
ممنون.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - delbina - 08-10-2014

با سلام
لیسانس برق مخابرات از دانشگاه یزد با معدل 14.2، ارشد از دانشگاه دولتی شیراز با معدل 16.82، و الان دارم دوره های زبان آیلتس رو میگذرونم،میخواستم بدونم شانس پذیرشم از دانشگاه های کانادا چقدره؟ چه کارایی باید انجام بدم که بتونم فاند بگیرم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Kamyar1313 - 11-10-2014

سلام
شرايط من به شرح زيره، لطفا راهنمايي كنيد
1- رشتۀ لیسانس:
مهندسي صنايع، آزاد كرمانشاه، معدل ١٥.٧٠
2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : Ielts:7 آکادمیک
3- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی هوا فضا- دکترا
4-کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :- سویس- انگلستان- فرانسه- آمريكا- سويد
5-شرایط خاص رزومه : تعداد ١٥٢عنوان اختراع، ١٥گواهي ثبت اختراع- تعداد ١٨مقام جهاني اختراعات از كشورهاي مختلف- بنيانگذار نخستين مدرسه اختراعات در ايران، تدريس اختراعات بر اساس درس نامه هاي تاليف خود در زمينه اختراعات و ابداعات
با سپاس از زحمات بی دریغ شما عزيزان

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - fairy1 - 11-10-2014

سلام . من تصمیم دارم برای دکترای مهندسی شیمی  گرایش محیط زیست اقدام کنم
 لطفا چند دانشگاه با کیفیت در این زمینه بهم معرفی کنید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saaaaam - 11-10-2014

(04-10-2014, 10:23 PM)'s_r' نوشته: با سلام
کارشناسی و ارشدم هر دو آزادن در رشته حسابداری معدل کارشناسیم 14.55 و معدل ارشدم 17.71 دو تا مقاله isi و یک کار پژوهشی هم دارم از کدوم کشورها میتونم واسه دکتری یا ارشد دوم پذیرش بگیرم با فاند باشه که بهتر. مدرک زبان هم ندارم ولی میتونم بگیرم.
ممنون ازتون

سلام دوست خوبم
والا فاند گرفتن در رشته حسابداری برای دکتری بستگی به رزومه پژوهشی شما دارد یعنی مقاله با کیفیت داشتن و نمره جی ار ای بالا و پیدا کردن استاد ساپورتیو
در مورد مستر چون معدل لیسانست زیاد نیست بنظرم بدون ارایه فوقت برای مستر بیا اروپا مثلا فنلاند استونی یا نروژ شانست برای بورس دکتری شدن بسیار بالا می رود و نیازی به جی ار ای یا مقاله هم نیست

هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - HIV - 11-10-2014

(10-10-2014, 11:25 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست خوب
تبریک بابت معدل خوبتون
دوست خوب دایرکت پی اچ دی بیشتر در مورد امریکا مطرح هست و نه اروپا چون اینجا دنبال فردی محقق هستند که دارای فوق لیسانس بوده و حداقل یک پایانامه داشته باشد ولی شما بنظرم از طریق موسسه داد و بورسهای اراسموسن و سلام شانس بالایی برای بورس مستر شدن داری در مورد اراسموسن که لیست دانشگاه ها را از طریق دانشگاه لوند سوید می توانی پیدا کنی من لینک پیدا کنم برات پ خ می کنم

سلام مجدد خدمت سام گرامی 
دوست من این مکان هایی رو که های لایت کردم متوجه نشدم ، اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم ، مثلا سلام یه نوع بورسه ! اون یکی هم اسم دانشگاهه ...
با سپاس فراوان

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 11-10-2014

(11-10-2014, 08:53 PM)'HIV' نوشته:
سلام مجدد خدمت سام گرامی 
دوست من این مکان هایی رو که های لایت کردم متوجه نشدم ، اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم ، مثلا سلام یه نوع بورسه ! اون یکی هم اسم دانشگاهه ...
با سپاس فراوان
SALAM Erasmus mundus : Iran, Iraq, Yemen طرح سلام چیست؟

Erasmus mundus یک برنامه آکادمیک از طرف اتحادیه اروپاست که برای کمک مالی به ارتقاء سطح علمی دانشجویان کشورهای در حال توسعه راه اندازی شده است. و اما طرح سلام.
طرح سلام، بورسیه تحصیلی به دو شکل متفاوت است:
اول، یک کمک هزینه مالی کوتاه مدت موبیلیتی برای ارتقاء سطح علمی و بازدید از دانشگاه های اروپایی است. موبیلیتی آکادمیک یعنی دانشجویان و یا اساتید برای مدت کوتاه چند ماهه به یک دانشگاه در کشور دیگری برای تحقیق بروند. این بخش برای اساتید و دانشجویان لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می باشد. (فقط در دانشگاه های ذکر شده)
[عکس: Screen%2520shot%25202013-01-22%2520at%25...2520PM.png]
دوم: بورسیه تحصیلی به مفهوم رایج، برای فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه های قید شده.
این اطلاعات بر اساس تماس ما و اخذ اطلاعات از مسئول طرح تهیه شده است.
با این تعاریف، به این نکات در مورد این طرح دقت کنید:
۱- اگر در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل مثلا مستر هستید، برای کمک هزینه موبیلیتی مستر می بایست اپلای کنید، نه پی اچ دی! در این بخش، دانشگاه های اروپایی فقط میزبان شما برای یک دوره کوتاه تحقیقاتی هستند.
۲- لیست کشورهایی که در این طرح دانشگاه هایی را اعلام نمودند، محدود است. و برای رشته های مختلف این تعداد محدود تر نیز می شود. شما تا سقف ۳ انتخاب از سه دانشگاه دارید.
۳- اگر دانشجو هستید هم امکان اپلای برای این طرح در بخش اول را دارید، یکی از مدارک مورد نیاز گواهی اشتغال به تحصیل است.
۴- اگر فارغ التحصیل شده اید و یا تا قبل از جولای ۲۰۱4 درستان تمام می شود، می توانید برای دوره بعدی اپلای کنید.
۵- این طرح برای دانشجویانی است که در ایران شاغل به تحصیل هستند.
۶- مهلت ۶ام فوریه

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - blueearth - 11-10-2014

البته جناب سام برنامه سلام هنوز هیچ ورژن جدید ازش برای 2015 2016 معرفی نشده
شما جایی خبری ازش خوندید؟
(11-10-2014, 10:05 PM)'saaaaam' نوشته:
SALAM Erasmus mundus : Iran, Iraq, Yemen طرح سلام چیست؟

Erasmus mundus یک برنامه آکادمیک از طرف اتحادیه اروپاست که برای کمک مالی به ارتقاء سطح علمی دانشجویان کشورهای در حال توسعه راه اندازی شده است. و اما طرح سلام.
طرح سلام، بورسیه تحصیلی به دو شکل متفاوت است:
اول، یک کمک هزینه مالی کوتاه مدت موبیلیتی برای ارتقاء سطح علمی و بازدید از دانشگاه های اروپایی است. موبیلیتی آکادمیک یعنی دانشجویان و یا اساتید برای مدت کوتاه چند ماهه به یک دانشگاه در کشور دیگری برای تحقیق بروند. این بخش برای اساتید و دانشجویان لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می باشد. (فقط در دانشگاه های ذکر شده)
[عکس: Screen%2520shot%25202013-01-22%2520at%25...2520PM.png]
دوم: بورسیه تحصیلی به مفهوم رایج، برای فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه های قید شده.
این اطلاعات بر اساس تماس ما و اخذ اطلاعات از مسئول طرح تهیه شده است.
با این تعاریف، به این نکات در مورد این طرح دقت کنید:
۱- اگر در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل مثلا مستر هستید، برای کمک هزینه موبیلیتی مستر می بایست اپلای کنید، نه پی اچ دی! در این بخش، دانشگاه های اروپایی فقط میزبان شما برای یک دوره کوتاه تحقیقاتی هستند.
۲- لیست کشورهایی که در این طرح دانشگاه هایی را اعلام نمودند، محدود است. و برای رشته های مختلف این تعداد محدود تر نیز می شود. شما تا سقف ۳ انتخاب از سه دانشگاه دارید.
۳- اگر دانشجو هستید هم امکان اپلای برای این طرح در بخش اول را دارید، یکی از مدارک مورد نیاز گواهی اشتغال به تحصیل است.
۴- اگر فارغ التحصیل شده اید و یا تا قبل از جولای ۲۰۱4 درستان تمام می شود، می توانید برای دوره بعدی اپلای کنید.
۵- این طرح برای دانشجویانی است که در ایران شاغل به تحصیل هستند.
۶- مهلت ۶ام فوریه

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 12-10-2014

(11-10-2014, 11:29 PM)'blueearth' نوشته: البته جناب سام برنامه سلام هنوز هیچ ورژن جدید ازش برای 2015 2016 معرفی نشده
شما جایی خبری ازش خوندید؟

این لینک را مطالعه کنید
موفق باشید