آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - س.ع.م - 24-09-2014

سلام من ستاره دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته آماراز پیام نور تهران دارم بامعدل 16.29 خواستم ببینم برای گرفتن پذیرش چه کشور هایی رو پیشنهاد می کنید.؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - Shahab44841 - 25-09-2014

سلام ميخواستم ببينم دانشگاههايي كه در آلمان رشته مهندسي عمران را در مقطع ارشد ميشه ادامه داد را از كجا بايد پيدا كنم؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - shadi21 - 26-09-2014

با سلام و خسته نباشید
من کارشناسی ارشد گرافیک از دانشگاه ازاد تهران هستم.
می خوام در یکی از شاخه های دیزاین در کالیفرنیا ادامه تحصیل بدم اما نمی دونم کدوم دانشگاه بهتر هست و اینکه از کجا باید شروع کنم؟
مرسی از راهنمایی شما

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - saaaaam - 29-09-2014

(25-09-2014, 06:24 PM)'Shahab44841' نوشته: سلام ميخواستم ببينم دانشگاههايي كه در آلمان رشته مهندسي عمران را در مقطع ارشد ميشه ادامه داد را از كجا بايد پيدا كنم؟

سلام بر شما دوست خوب
از این ادرس می توانید فهرست کامل انها را پیدا کنید البته فیلتر دارد که میشود برنامه هایی که مثلا به زبان انگلیسی برگذار می شوند را جدا کرد

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - aminp - 30-09-2014

سلام
من کارشناسی اقتصاد با معدل 16.8 از دانشگاه تبریز و ارشدو با معدل 16.5 از دانشگاه تهران تموم کردم
نمره تافلم 95 ولی هنو gre ندادم بنظرتون میتونم واسه دکترا از کانادا فاند بگیرم.
یدونه مقالم از پایان نامم دارم.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saaaaam - 30-09-2014

(30-09-2014, 11:27 PM)'aminp' نوشته: سلام
من کارشناسی اقتصاد با معدل 16.8 از دانشگاه تبریز و ارشدو با معدل 16.5 از دانشگاه تهران تموم کردم
نمره تافلم 95 ولی هنو gre ندادم بنظرتون میتونم واسه دکترا از کانادا فاند بگیرم.
یدونه مقالم از پایان نامم دارم.

دوست عزیز در مورد کانادا متاسفانه بدون جی ار ای امکان ندارد ولی اگه چند مقاله خارجی با کیفیت داری و می توانی یک پروپوزال خوب بنویسی بنظرم می توانی از اروپا مثلا دانمارک یا فنلاند فاند بگیری 
همه چیز به پیدا کردن استاد و پروپوزال شما بستگی دارد
انشاله موفق باشید

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - blueearth - 01-10-2014

سلام من کارشناسی زیست با معدل 17.50 هستم
3 تا مقاله در ژورنال هایی با نمایه های بین المللی و ایمپکت دار دارو
18 تا کنفرانس داخلی  و بین المللی
2 سال هم گواهی سابقه دستیار پژوهشی
تافل 98
برای من کشور مهم نیست من دنبال گزینه هایی هستم که فاند کامل داشته باشه و هزینه ها رو پوشش بده
میشه گزینه های محتملی که میتونم اقدام کنم بهم بگید؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ice - 01-10-2014

(01-10-2014, 03:16 AM)'blueearth' نوشته:  سلام من کارشناسی زیست با معدل 17.50 هستم
3 تا مقاله در ژورنال هایی با نمایه های بین المللی و ایمپکت دار دارو
18 تا کنفرانس داخلی  و بین المللی
2 سال هم گواهی سابقه دستیار پژوهشی
تافل 98
برای من کشور مهم نیست من دنبال گزینه هایی هستم که فاند کامل داشته باشه و هزینه ها رو پوشش بده
میشه گزینه های محتملی که میتونم اقدام کنم بهم بگید؟

در كل شرايط خوبي داريد. گرايشتون مي تونه اثر گذار باشه ولي مي تونيد براي اروپا دنبال موسسات تحقيقاتي باشيد كه ساليانه دانشجو مي پذيرن (مراكزي مثل ماكس پلانك، ماكس پروتز و سانجر). گزينه هاي ديگه شركت در اسكالرشيپ هايي مثل اراسموس، گشتن دنبال موقعيت هاي كاري كه اساتيد براي دانشجويان در سايت دانشگاه ها اعلام مي كنن و يا مستقيم استاد پيدا كردن هستن. بعضي از اين گزينه ها مثل مراكز مي تونن شرايط سني داشته و بسيار رقابتي باشن.
براي آمريكا، كانادا و استراليا هم مي تونيد دنبال استاد بگرديد. در مورد اين سه كشور آمريكا براي دانشجويان زيست به نظر من بيشتر امكان پيدا كردن استاد و فاند رو داره، ولي حتما بايد GRE بديد. مي تونيد در آمريكا دنبال دانشگاه هايي هم باشيد كه سال اول آزمايشگاه چرخشي دارند و نياز به تماس با استاد ندارن. در اين موارد ولي حتما شرايط فاند دانشگاه رو بررسي كنيد تا ببينيد براي سال اول هم داشته باشند.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - blueearth - 01-10-2014

(01-10-2014, 12:29 PM)'ice' نوشته:
در كل شرايط خوبي داريد. گرايشتون مي تونه اثر گذار باشه ولي مي تونيد براي اروپا دنبال موسسات تحقيقاتي باشيد كه ساليانه دانشجو مي پذيرن (مراكزي مثل ماكس پلانك، ماكس پروتز و سانجر). گزينه هاي ديگه شركت در اسكالرشيپ هايي مثل اراسموس، گشتن دنبال موقعيت هاي كاري كه اساتيد براي دانشجويان در سايت دانشگاه ها اعلام مي كنن و يا مستقيم استاد پيدا كردن هستن. بعضي از اين گزينه ها مثل مراكز مي تونن شرايط سني داشته و بسيار رقابتي باشن.
براي آمريكا، كانادا و استراليا هم مي تونيد دنبال استاد بگرديد. در مورد اين سه كشور آمريكا براي دانشجويان زيست به نظر من بيشتر امكان پيدا كردن استاد و فاند رو داره، ولي حتما بايد GRE بديد. مي تونيد در آمريكا دنبال دانشگاه هايي هم باشيد كه سال اول آزمايشگاه چرخشي دارند و نياز به تماس با استاد ندارن. در اين موارد ولي حتما شرايط فاند دانشگاه رو بررسي كنيد تا ببينيد براي سال اول هم داشته باشند.

سلام ممنون از پیشنهادتون...البته شرط سنی فکر نمیکنم زیاد روی من تاثیر داشته باشه چون من 22 سالمه و تازه فارغ شدم... من متاسفانه شرایط جی ار ایی رو ندارم برای همین بعید میدونم بتونم امریکا اقدام کنم Sad ...میشه راجع به اون دو تا موسسه دیگه ای که به غیر از ماکس پلانک گفتید یه توضیح مختصری بدید و لینکشون رو هم بذارید؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ice - 01-10-2014

(01-10-2014, 12:52 PM)'blueearth' نوشته:
سلام ممنون از پیشنهادتون...البته شرط سنی فکر نمیکنم زیاد روی من تاثیر داشته باشه چون من 22 سالمه و تازه فارغ شدم... من متاسفانه شرایط جی ار ایی رو ندارم برای همین بعید میدونم بتونم امریکا اقدام کنم Sad ...میشه راجع به اون دو تا موسسه دیگه ای که به غیر از ماکس پلانک گفتید یه توضیح مختصری بدید و لینکشون رو هم بذارید؟

پيشنهاد مي كنم براي خوندن GRE و دادن امتحانش سعي خودتون رو بكنيد چون در سال هاي اخير بعضي مراكز اروپايي (به ويژه آلماني) هم جز شرايطشون گذاشتن. نمي گن نمره چند لازم دارن، ولي مي گن بايد امتحان رو داده باشيد.
ماكس پروتز هم مشابه ماكس پلانك هست و كارهاي مولكولي انجام ميده. مي تونيد در سايتش اطلاعات كاملي پيدا كنيد. سنجر انگليسي بوده، بيشتر در زمينه هاي انساني كار مي كنه و بخش بيوانفورماتيك هم داره (لينك سنجر).
از طريق سايت هايي مثل اين و اين هم جستجو كنيد.