آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - kianoosh777 - 24-08-2014

(24-08-2014, 08:41 PM)'نسترن لواساني' نوشته: سلام.
من براي دكترا ميخام برم.
رشته سازه هاي ابي.
يعني به نظرتون امريكا شانس بهتري داره نسبت به كانادا?
اميدوارم.
در كل اروپا مثلا فرانسه چه طوره?

آره، کانادا خیلی معدل محور تر هستن. آمریکا هم تعداد دانشگاه ها بیشتره، هم دانشگاه های ایران رو بهتر میشناسن. در کل به نظر من شانستون برای آمریکا بیشتره اما دوستای با تجربه هم نظر بدن خوبه.
من به اروپا خودم راغب ترم !! فرانسه را نمی دونم اما اسکاندیناوی و نروژ و .... هم دانشگاه های خیلی خوبی تو رشته های فنی دارن و هم اینکه خوب پول می دن ! رزومتون خوب باشه و تعداد مقالاتتون زیاد، شانس بالاست.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - نسترن لواساني - 25-08-2014

ممنونم جواب دادين.
البته من يكي از دوستانم با معدل پتيين هم كانادا رفت.يعني منظورم اينه كه ميشه. با تافل و جي ار اي بالا.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - kianoosh777 - 25-08-2014

(25-08-2014, 09:53 AM)'نسترن لواساني' نوشته: ممنونم جواب دادين.
البته من يكي از دوستانم با معدل پتيين هم كانادا رفت.يعني منظورم اينه كه ميشه. با تافل و جي ار اي بالا.

منم نگفتم نمیشه، جمله من این بود: 
معدل پایین کار را یکم سخت می کنه اما میشه با رزومه (نمره زبان و جی آر ای و مقالات) این ضعف را پوشش داد.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - arsham27 - 26-08-2014

سلام دوستان

دانشجوی سال دوم مهندسی مالی هستم و معدلم تا کنون 17.18 . امسال آزمون IELTS رو میدم با انتظار نمره 6.5 .
مایلم از دانشگاه
carlo alberto ارشد فاینانس پذیرش بگیرم.

اگر ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید:

1- امکان پذیرش با حذف شهریه برای من وجود دارد؟

2- تحصیل در این دانشگاه چقدر سخته؟ با توجه به دانشگاه آزادی بودنم، می تونم تموم کنم؟ توی وبلاگ آقای سرزعیم خوندم که دوره بسیار سنگینه و رقم اخراجیا بالا.!!!
با سپاس فراوان

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - zaher - 26-08-2014

با عرض سلام و ادب خدمت مدیریت محترم آکادمیا کافه
بنده مدرک کاردانی ساختمان را از دانشکده فنی گیلان در سال 81 با معدل 15.69 گرفتم
از سال 84 تا 87 مهندسی عمران - عمران را از دانشگاه آزاد مهاباد با معدل 13.69 گرفتم
الان هم دانشجوی ترم اخر مهندسی ژئوتکنیک ( خاک و پی ) در دانشگاه آزاد تبریز هستم با معدل احتمالی 17.5 تا 18 هستم
دارای 10 سال سابقه خدمت در قسمت نظارت فنی بنیاد مسکن هم هستم و هم اکنون هم مشغولم 
فعلا" هم مقاله یا تالیف و ... ندارم
لطفا" راهنمایی بفرمائید با شرایط فوق چگونه و کجا می تونم برای ادامه تحصیل پذیرش بشم .
اولین اقدام من چه چیزی باشه .
ممنون از راهنمایی و لطفتون

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - ashkan065 - 28-08-2014

سلام
پرتفولیو  يعني چي؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - M1KE - 28-08-2014

این تاپیک رو نگاه کنید.
(28-08-2014, 07:39 PM)'ashkan065' نوشته: سلام
پرتفولیو  يعني چي؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - homaparto - 31-08-2014

سلام
من تا سال آینده دکتری زبان و ادبیات فارسی می گیرم برای آشنایی با مباحث جدید ادبی و تسلط به زبان انگلیسی دوست دارم درصورت امکان در فضای دانشگاهی اروپا یا آمریکا ادامه تحصیل بدم  (طبعا در مقاطع پایین تر) یا در دوره های آموزشی تخصصی اگر دارند شرکت کنم اما نمی دونم باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saaaaam - 31-08-2014

(31-08-2014, 03:22 AM)'homaparto' نوشته: سلام
من تا سال آینده دکتری زبان و ادبیات فارسی می گیرم برای آشنایی با مباحث جدید ادبی و تسلط به زبان انگلیسی دوست دارم درصورت امکان در فضای دانشگاهی اروپا یا آمریکا ادامه تحصیل بدم  (طبعا در مقاطع پایین تر) یا در دوره های آموزشی تخصصی اگر دارند شرکت کنم اما نمی دونم باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست خوبم
شما با فوق لیسانس خود + مدرک ایلتس 6.5 می توانید برای مستر دوم در رشته EDUCATION در دانشگاه های اولو - ایسترن فنلاند در کشور فنلاند اپلای کنید در مورد دکتری با توجه به رشته شما بعید می دونم بتونید اپلای کنید ولی دوره های کوتاه مدت دانشگاه های فنلاند زیاد می گذارند بنظرم حداقل سایت این دو دانشگاه را چک کنید

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - a.shoja - 31-08-2014

سلام خسه نباشید میخواستم بدونم با شرایطی که دارم امکان گرفتن فاند برای کشورهای اروپایی یا کشورهای امریکا و کانادا و استرالیا را دارم ایا با معدل پایینی که دارم میتونم رو کانادا و استرالیا حساب کنم چون خودم این دو کشور را دوست دارم  چون این دو کشور شدیدا معدل محورند ایا با رزومه و زبان میشه این مشکل را حل کرد یا ایا کسی با شرایط من از این دو کشور فاند گرفته یا در غیر این صورت برای فوق لیسانس دوم هم نمیشه از این کشورها فاند گرفت؟؟؟؟؟؟ در مورد اروپا چی؟ یه خورده اروپا را بیشتر توضیح بدین چون اینجا زیاد راجع به اروپا ندیدم؟
لیسانس معدل15/70
فوق لیسانس 15
تافل 90
دارای دو مقاله isi و یک ثبت اختراع داخلی
دانشجوی دانشگاه تهران
رشته خاکشناسی

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون