آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - سهیل توفیقی - 28-07-2014

خیلی ممنون از راهنماییتون'
پس با توجه به حرف شما من تا پایان ترم ۶ زیاد نیاز نیست که دنبال دانشگاه باشم اما کشورش برام خیلی مهمه وخیلی دوست دارم که بتونم این شانس رو تو آمریکا به دست بیارم'بنابراین من تا پایان ترم۶ باید فقط به فکر معدل بالا باشم اما در مورد زبان امکانش هست که یکم بیشتر منو راهنمایی کنید که به امید خدا اگر قراره از الان شروع کنم هر وقت خواستم برای پذیرش اقدام کنم دستم تو این مورد باز باشه'
یک سوال دیگه اونم اینکه اگر معدلم بالا بیاد نمره زبانم هم بد نباشه با توجه به این که مقاله ای ندارم ویک ترم هم مشروط شدم ایا برای تحصیل تو امریکا به همراه فاند شانسی دارم?میشه بگین چند درصد احتمال داره?
خیلی ممنون از پاسخگوییتون'

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - tamasha - 28-07-2014

سلام .من رشته تحصیلیم موسیقی بوده و برای فوق میخواستم بدونم که آیا امکان ادامه تحصیل در رشته تاریخ هنر رو دارم؟یا این رشته شناور نیست.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چطور میتونم  از  شرایط پذیرش در این رشته در دانشگاه های ترکیه مطلع شم.ممنون
ضمنن ممنون میشم برام منبعی معرفی کنید که بتونم اطلاعاتی در زمینه رشته هایی که برای فوق لیسانس مرتبط با رشته تحصیلیم هستند و میتونم در اونها ادامه تحصیل بدم رو داشته باشم.سپاس

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Dr.Ahf - 28-07-2014

این سوالمو جوابشو ندادید...
آیا همگام با تحصیل میشه کار کرد و هزینه های زندگی رو در آورد؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - pipo14 - 28-07-2014

درود خدمت دوستان عزیز
من دانشجوی ترم 2 ارشد مهندسی شیمی ام،میخواستم ببینم برای پذیرش دکتری در یکی از دانشگاه های کانادا چکار باید کرد!؟
معدل کارشناسی 14.30 ارشد هم فعلن 15،زبان هم ضعیفم!

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 29-07-2014

(28-07-2014, 01:48 PM)'Dr.Ahf' نوشته: این سوالمو جوابشو ندادید...

نه،با ویزای دانشجویی نمیشه کار کرد. حالا اگر در مدارس پزشکی فرقهایی وجود داره من نمی دونم. منظورم به عنوان کمک هزینه و .... برای کمک در بیمارستان هست که نمیدونم چنین چیزی برای رزیدنتها وجود داره یا نه. ولی کار بیرون دانشگاه رو اصلا نمی تونید انجام بدین.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - MaMi - 29-07-2014

(28-07-2014, 01:48 PM)'Dr.Ahf' نوشته: این سوالمو جوابشو ندادید...

من نکته ای رو اضافه کنم، شما وقتی ویزای F1 (دانشجویی) داری، طبق مقررات حداکثر 20 ساعت در هفته، اون هم در دانشگاه میتونید کار کنید. البته در خارج از دانشگاه هم تحت شرایط خاصی میتونید کار کنید که شامل OPT و Internship یا CPT است. البته برای اینکه بتونید به صورت OPT یا CPT کار کنید، حداقل یک سال باید از ورود شما به امریکا گذشته باشه. ادامه مباحث OPT و CPT رو میتونید در تاپیک کار off-campus در هنگام و پس از تحصیل با ویزای دانشجویی (OPT & CPT) دنبال کنید.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - sarahalm - 30-07-2014

لیسانس معماری از دانشگاه آزاد مشهد
معدل 17.5
میخوام بدونم نمره تافل و ایلتسم چند باید بشه تا بتونم فاند بگیرم ؟دانشگاه مهم نیست براموبیشتر هزینه تحصیل و زندگی تو اون کشور برام مسئله ست.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ashkan065 - 30-07-2014

(30-07-2014, 04:48 PM)'sarahalm' نوشته: لیسانس معماری از دانشگاه آزاد مشهد
معدل 17.5
میخوام بدونم نمره تافل و ایلتسم چند باید بشه تا بتونم فاند بگیرم ؟دانشگاه مهم نیست براموبیشتر هزینه تحصیل و زندگی تو اون کشور برام مسئله ست.

سلام.
نمره ي 6.5 به بالا براي ايلتس خوبه ترجيحا 7
اطلاعات بيشتري لازمه كه بگي.دنباله فاند هستي؟يا فول فاند ؟چه كشورايي مد نظرته...؟و...؟
چون براي مقطع ارشد شانس گرفتن فاند كمه اما نه اينكه غير ممكن باشه.
دانشگاه هاي امريكايي ازمون gre رو اجباري كردن اگر به فكر اونجا هستي حتما لازمه اين ازمون رو انجام بدي ولي براي اروپا نه اين طور نيست اجاري نيست.
داشتن توصيه نام از اساتيد هم تاثير مثبتي داره براي گرفتن فاند.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - golezan - 31-07-2014

با سلام و خسته نباشید....
قبل از همه چیز از اینکه یه همچین سایتی راه انداختید تشکر می کنم...
من لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر تهران دارم با رتبه 550 کارشناسی معدل کارشناسیم 15/10 هست
الانم رتبه تبدیل انرژی ارشدم 130 شده و شبانه دانشگاه تهران میرم.
احتمال اینکه پروژه کارشناسیم مقاله ISI بشه خیلی زیاده
میخواستم بدونم واسه فول فاند گرفتن از دانشگاه های زیر 100 امریکا یا کانادا باید چکار کنم؟
منظورم معدل ارشد ؟ نمره تافل؟نمره GRE؟ و کلا یه راهنمایی کلی بکنید خیلی ممنون میشم
واسه دکتری میخوام برم و هزینه برام خیلی مهمه
بازم ممنون از سایت خوبتون

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 31-07-2014

(31-07-2014, 01:22 AM)'golezan' نوشته: با سلام و خسته نباشید....
قبل از همه چیز از اینکه یه همچین سایتی راه انداختید تشکر می کنم...
من لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر تهران دارم با رتبه 550 کارشناسی معدل کارشناسیم 15/10 هست
الانم رتبه تبدیل انرژی ارشدم 130 شده و شبانه دانشگاه تهران میرم.
احتمال اینکه پروژه کارشناسیم مقاله ISI بشه خیلی زیاده
میخواستم بدونم واسه فول فاند گرفتن از دانشگاه های زیر 100 امریکا یا کانادا باید چکار کنم؟
منظورم معدل ارشد ؟ نمره تافل؟نمره GRE؟ و کلا یه راهنمایی کلی بکنید خیلی ممنون میشم
واسه دکتری میخوام برم و هزینه برام خیلی مهمه
بازم ممنون از سایت خوبتون

سلام و خوش آمدین به این سایت
اگر به اون دانشگاه های آمریکا می خواید برید باید دانشگاه های خوبی درس خونده باشید که همینطوره،مقاله های خوبی داشته باشید که که ظاهرا اینطور خواهد شد. ولی معدل لیسانستون خیلی بالا نیست. پس اولا باید معدل ارشدتون رو حتما بالای 17 بیارید و دوم باید نمره GRE خوبی بیارید یعنی دیگه حتما مجموع کوانت و وربال رو بالای 320 بیارید.