آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mehrdadbala - 21-07-2014

سلام من دانشجوی سال آخر کارشناسی حسابداری دانشگاه صنعت نفت هستم میخوام برای رشته فایننس ،اقتصاد یا بانکداری اقدام کنم.  اگر کمکم کنید ممنون میشم. میخواستم بدونم با این رزومه منه چقد شانس دارم؟

رشته : حسابداری ( سال آخر)
دانشگاه : صنعت نفت
معدل: 17.50
نمره ایلتس: 6.5
نمره جی مت یا جی ار ای: -
مقاله: 1 داخلی جزو 10 مقاله برتر سال مجله حسابدار - 1 مقاله در دست تالیف موضوع فایننس صنعت نفت(انگلیسی)
سابقه کار : کارآموزی دپارتمان فایننس پتروپارس (تابستان 2013)
سایر: دبیر دانشجویی 2 همایش علمی دانشکده--
یک ازمون ایلتس چند وقت دیگه دارم ک میخام 7 بگیرم-
موسیقی و مدرک داوری بسکتبال (مرتبط نیست ولی یکی گفت بی تاثیرم نیست)
برای دادن GRE من مشکلم ترس از اینه که شاید اپلای نگیرم و کنکور هم بد بدم و مجبور شم سربازی برم و کلن راجع به همه چی سرد شم. برای همین کنکور ایران رو ی جورایی بهش فکر میکنم.

به نظر شما برای کدوم دانشگاه ها توی اسپانیا،هلند،پرتغال،ایتالیا،سوئد،نروژ یا کشور های دیگه غرب اروپا شانس دارم؟
دانشگاه هایی مثل Tor vergata، Oulu, Nova business school ,collegio carlo alberto آزمون GRE نمیخوان به نظرتون شانسم چطوره؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saaaaam - 21-07-2014

(21-07-2014, 11:51 AM)'mehrdadbala' نوشته:
سلام من دانشجوی سال آخر کارشناسی حسابداری دانشگاه صنعت نفت هستم میخوام برای رشته فایننس ،اقتصاد یا بانکداری اقدام کنم.  اگر کمکم کنید ممنون میشم. میخواستم بدونم با این رزومه منه چقد شانس دارم؟
رشته : حسابداری ( سال آخر)
دانشگاه : صنعت نفت
معدل: 17.50
نمره ایلتس: 6.5
نمره جی مت یا جی ار ای: -
مقاله: 1 داخلی جزو 10 مقاله برتر سال مجله حسابدار - 1 مقاله در دست تالیف موضوع فایننس صنعت نفت(انگلیسی)
سابقه کار : کارآموزی دپارتمان فایننس پتروپارس (تابستان 2013)
سایر: دبیر دانشجویی 2 همایش علمی دانشکده--
یک ازمون ایلتس چند وقت دیگه دارم ک میخام 7 بگیرم-
موسیقی و مدرک داوری بسکتبال (مرتبط نیست ولی یکی گفت بی تاثیرم نیست)
برای دادن GRE من مشکلم ترس از اینه که شاید اپلای نگیرم و کنکور هم بد بدم و مجبور شم سربازی برم و کلن راجع به همه چی سرد شم. برای همین کنکور ایران رو ی جورایی بهش فکر میکنم.
به نظر شما برای کدوم دانشگاه ها توی اسپانیا،هلند،پرتغال،ایتالیا،سوئد،نروژ یا کشور های دیگه غرب اروپا شانس دارم؟
دانشگاه هایی مثل Tor vergata، Oulu, Nova business school ,collegio carlo alberto آزمون GRE نمیخوان به نظرتون شانسم چطوره؟
سلام دوست خوب
1- collegio carlo alberto این کالج فقط بورس شهریه دارد و امسال من و یکی از دوستانم به ترتیب 50 و 25 درصد بورس شهریه شدیم حلا شهریه 15000 یورو بود و من باید 7500 یورو می پرداختم با توجه به اینکه کالج هست و در لیست وزارت علوم هم نیست من توسیه نمی کنم. شانس پذیرش بالایی داری و بنظر من شهریه حداقل 50 تا 75% ویو می شوید
2-Nova business school جزو دانشگاه های معتبر پرتقال از نظر وزارت علوم نیست و شهریه هم دارد بشرح زیر:
The fee for a Nova Masters Program in Economics, Finance and Management is € 8,502 for 3 academic semesters. 
Additional semesters cost € 1,417 (maximum of 3) 
3- دانشگاه اولو فنلاند تا این لحظه ندیدم ایرانی پذیرش گرفته باشد در رشته فایننس ولی پیشنهاد می کنم به رشته های:  Financial and Management Accounting and  International Business Management بیشتر فکر کنید تا رشته فایننس . در مورد شانس پذیرش شما شخصا معتقدم شانس خوبی داری بشرطی که مباحث مربوط به نفت را از رزومه خودت حذف کنید.همانطور که می دانید این دانشگاه بورس شهریه می دهد و هنوز مشخص نیست برای سال بعد هم این وضعیت وجود دارد یا خیر.
4-University of Rome Tor Vergata اگر منظور شما این دانشگاه ایتالیا هست که بسیار معتبر و از نظر وزارت علوم جزو دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌، گروه دو (خوب) طبقه بندی شده است ولی من با مرور سایتش موفق نشدم اطلاعات زیادی بدست بیاورم
5- در مورد اسپانیا دانشگاه ها و کالج های معتبر نظیر [font]IE [/font]Business School که بنظر من با داشتن جی ار ای شانس خوبی دارید مورد تایید وزارت علوم نیز هست و دوستان من سال 2010 این دانشگاه تحصیل کردند و الان در یکی از بانکهای معتبر اسپانیا سمت بالایی دارند

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - mehrdadbala - 21-07-2014

(21-07-2014, 04:39 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست خوب
1- collegio carlo alberto این کالج فقط بورس شهریه دارد و امسال من و یکی از دوستانم به ترتیب 50 و 25 درصد بورس شهریه شدیم حلا شهریه 15000 یورو بود و من باید 7500 یورو می پرداختم با توجه به اینکه کالج هست و در لیست وزارت علوم هم نیست من توسیه نمی کنم. شانس پذیرش بالایی داری و بنظر من شهریه حداقل 50 تا 75% ویو می شوید
2-Nova business school جزو دانشگاه های معتبر پرتقال از نظر وزارت علوم نیست و شهریه هم دارد بشرح زیر:
The fee for a Nova Masters Program in Economics, Finance and Management is € 8,502 for 3 academic semesters. 
Additional semesters cost € 1,417 (maximum of 3) 
3- دانشگاه اولو فنلاند تا این لحظه ندیدم ایرانی پذیرش گرفته باشد در رشته فایننس ولی پیشنهاد می کنم به رشته های:  Financial and Management Accounting and  International Business Management بیشتر فکر کنید تا رشته فایننس . در مورد شانس پذیرش شما شخصا معتقدم شانس خوبی داری بشرطی که مباحث مربوط به نفت را از رزومه خودت حذف کنید.همانطور که می دانید این دانشگاه بورس شهریه می دهد و هنوز مشخص نیست برای سال بعد هم این وضعیت وجود دارد یا خیر.
4-University of Rome Tor Vergata اگر منظور شما این دانشگاه ایتالیا هست که بسیار معتبر و از نظر وزارت علوم جزو دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌، گروه دو (خوب) طبقه بندی شده است ولی من با مرور سایتش موفق نشدم اطلاعات زیادی بدست بیاورم
5- در مورد اسپانیا دانشگاه ها و کالج های معتبر نظیر IE Business School که بنظر من با داشتن جی ار ای شانس خوبی دارید مورد تایید وزارت علوم نیز هست و دوستان من سال 2010 این دانشگاه تحصیل کردند و الان در یکی از بانکهای معتبر اسپانیا سمت بالایی دارند

ممنونم از راهنمایی هاتون
چند تا سوال دیگه داشتم
-توی رنکینگ فایننشال تایمز دانشگاه nova رنک بالایی داره چطور توی لیست وزارت علوم نیست؟ یعنی نمیتونم اجازه خروج بگیرم اگر پذیرفته بشم؟
-توی پذیرفته شده های امسال دانشگاه oulu یک نفر به اسم "امیرحسین مباشر" هست. ایرانی نیست ایشون؟
-شما چند بار تاکید کردید ک مسائل نفت رو از رزومم در بیارم این تاکید فقط برای فنلانده یا تمام کشور های اروپایی؟(دلیل لینکه اینو میپرسم اینه ک موضوع مقاله در دست تالیفم با یکی از اساتید ب نظرم شانس ISI شدن با ایمپکت 1.5-2.5 رو داره)
-دانشگاه IE اگر که gre داشته باشم شانس با فاند دارم یا فقط پذیرش؟ حداقل gre چقد باشه؟ به نظرتون با حدود 1 ماه میتونم به این حد برسم؟ من رتبه کارشناسیم 2900 ریاضی منطقه 1 بوده ریاضیم خوبه برای بخش Quantitative. برای وربال میتونم چند بیارم به نظرتون با حدود 1 ماه فرصت؟
- درباره بقیه کشور ها، اسکاندیناوی ،انگلیس یا هلند چقدر شانس دارم؟
-برای رشته اقتصاد چطور؟

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saaaaam - 21-07-2014

(21-07-2014, 05:04 PM)'mehrdadbala' نوشته:
ممنونم از راهنمایی هاتون
چند تا سوال دیگه داشتم
-توی رنکینگ فایننشال تایمز دانشگاه nova رنک بالایی داره چطور توی لیست وزارت علوم نیست؟ یعنی نمیتونم اجازه خروج بگیرم اگر پذیرفته بشم؟
-توی پذیرفته شده های امسال دانشگاه oulu یک نفر به اسم "امیرحسین مباشر" هست. ایرانی نیست ایشون؟
-شما چند بار تاکید کردید ک مسائل نفت رو از رزومم در بیارم این تاکید فقط برای فنلانده یا تمام کشور های اروپایی؟(دلیل لینکه اینو میپرسم اینه ک موضوع مقاله در دست تالیفم با یکی از اساتید ب نظرم شانس ISI شدن با ایمپکت 1.5-2.5 رو داره)
-دانشگاه IE اگر که gre داشته باشم شانس با فاند دارم یا فقط پذیرش؟ حداقل gre چقد باشه؟ به نظرتون با حدود 1 ماه میتونم به این حد برسم؟ من رتبه کارشناسیم 2900 ریاضی منطقه 1 بوده ریاضیم خوبه برای بخش Quantitative. برای وربال میتونم چند بیارم به نظرتون با حدود 1 ماه فرصت؟
- درباره بقیه کشور ها، اسکاندیناوی ،انگلیس یا هلند چقدر شانس دارم؟
-برای رشته اقتصاد چطور؟
دوست خوبم
1- اینکه چرا یک کالج یا دانشگاه در لیست وزارت علوم نیست احتمالا بخاطر داوطلب ایرانی نداشتن و عدم شناخت از ان دانشگاه هست. می توانید تشریف ببرید وزارت علوم و استعلام کنید
2- در مورد شخصی که فرمودید من هیچ کجا رزومه ای از ایشان پیدا نکردم بنابر این نمی توانم نظری بدهم ممکن هست لیسانس از خارج از کشور داشته باشند و یا طبق حدس من که سفارت برای تایید مدارک می رفتم و شخصی را دیدم که این دانشگاه اپلای کرده بود و لیسانس و فوق لیسانس اقتصاد بود رزومه خاصی داشته باشند. از روی حدس و گمان نمی توانم نظر بدهم
3- در مورد اوردن در رزومه و بحث گرفتن پذیرش من مشکلی نمی بینم ولی بحث ویزا خوش بین نیستم بنظرم با توجه به تجربه چند ساله من که با اساتیدی چون دکتر رضا تهرانی - دکتر رضا راعی - دکتر خدارحمی - دکتر اعتمادی - دکتر فتحی - دکتر عرب مازار و ... کار کردم احتمال چاپ مقاله در رشته مالی در جرنالهایی با چنین ایمپکتی از ایران با این سطح علمی و اساتیدی که همه می شناسیم ! تقریبا صفر هست.
4- در مورد جی ار ای بنظر من 1 ماه امکان نداره نمره لازم را بگیری و بنظر من حداقل 310 به بالا نیاز داری و اگر نمره لازم را بگیری بنظر من شانس بالایی برای فول فاند و دکتری مستقیم از اسپانیا داری
5- انگلستان شانس پذیرش بسیار بالایی داری بشرط داشتن ایلتس 6.5 به بالا ولی بورس را نمی تونم نظر بدم چون رقابت خیلی بالاست ولی هلند با داشتن جی ار ای شانست خوب هست با فرض چاپ مقاله شانس خوبی برای بورس هم داری منتها باید همه بورسهای ممکنه را که توسط دولتهای محلی و موسسات اعطا می شود را اقدام کنید
6- استونی دانشگاه تارتو هم با داشتن جی ار ای شانس خوبی برای رشته مالی و رشته های وابسته داری در مورد سوید و نروژ بدون جی ار ای نمیشه اپلای کرد
شاد باشی

[برش] تحصیل در ژاپن - vahid_dadaism - 25-07-2014

سلام
من لیسانس نرم افزار از دانشگاه دولتی ارومیه با معدل 13.99
فوق لیسانس انفورماتیک پزشکی(دانشجوی ترم آخر) از دانشگاه تربیت مدرس تهران معدل 16
7 سال سابقه کار تو حوزه نرم افزار
آیلتس 6(Reading 7, Speaking 7, Writting 5.5, Listening 5)
4 مقاله کنفرانس
1 مقاله ISI
1 مقاله  داخلی
دارم. میخام ببینم شانس گرفتن پذیرش (در صورت امکان با فول فاند) از دانشگاه های مختلف کشورهای مختلف در مقطع دکتری رشته فناوری اطلاعات یا مهندسی کامپیوتر یا انفورماتیک سلامت رو چقدر دارم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - M1KE - 25-07-2014

متاسفانه معدل کارشناسی تون خوب نیست و اعلب دانشگاه هایی که رتبه جهانی کمتر از 500 دارند حداقل معدل 3 از 4 رو به عنوان یکی از ملزومات پذیرش تعیین کردن. معدل ارشدتون خوبه و این هم که سابقه کار مرتبط دارید تا حدی این نقطه ضعف رو پوشش میده. برای شما که تونستید در قسمت های مهارتی و خواندن 7 بیارین خیلی حیفه که در دو مهارت دیگه انقدر نمره کمی گرفته باشین و فکر می کنم پتانسیل اون رو دارید که با قدری تمرین در اون مهارت ها هم خودتون رو به حدود 6.5 برسویند که نمره کل بین 6.5 تا 7.0 بشه. به این شکل شانس گرفتن پذیرش تون بیشتر میشه. در این صورت می تونید روی دانشگاه هایی که رتبه هایی در حدود 500 تا 700 بیشتر وقت بگذارید. در اولین قدم به نظرم می بایست نمره آیلتس تون رو بهبود بدین و بعد سراغ دانشگاه هایی که دارای این محدوده رتبه ها هستند برین حالا در هر کشوری که بهش علاقه داشته باشین که به سلایق و دیگر اهداف شغلی، تحصیلی، فرهنگی و غیره شما بستگی داره.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - vahid_dadaism - 26-07-2014

(25-07-2014, 11:58 PM)'M1KE' نوشته: متاسفانه معدل کارشناسی تون خوب نیست و اعلب دانشگاه هایی که رتبه جهانی کمتر از 500 دارند حداقل معدل 3 از 4 رو به عنوان یکی از ملزومات پذیرش تعیین کردن. معدل ارشدتون خوبه و این هم که سابقه کار مرتبط دارید تا حدی این نقطه ضعف رو پوشش میده. برای شما که تونستید در قسمت های مهارتی و خواندن 7 بیارین خیلی حیفه که در دو مهارت دیگه انقدر نمره کمی گرفته باشین و فکر می کنم پتانسیل اون رو دارید که با قدری تمرین در اون مهارت ها هم خودتون رو به حدود 6.5 برسویند که نمره کل بین 6.5 تا 7.0 بشه. به این شکل شانس گرفتن پذیرش تون بیشتر میشه. در این صورت می تونید روی دانشگاه هایی که رتبه هایی در حدود 500 تا 700 بیشتر وقت بگذارید. در اولین قدم به نظرم می بایست نمره آیلتس تون رو بهبود بدین و بعد سراغ دانشگاه هایی که دارای این محدوده رتبه ها هستند برین حالا در هر کشوری که بهش علاقه داشته باشین که به سلایق و دیگر اهداف شغلی، تحصیلی، فرهنگی و غیره شما بستگی داره.

اشتباه کردم سر جلسه. تمرکزم رو از دست دادم و همه چی خراب شد(تو جلسه شفاهی وقت مصاحبه من 11:15 بود و یادشون رفته بود من رو صدا کنند و همین جور رفته رفته افتاده بودم رو ویبره و میلرزیدم که چرا صدام نمیکنن. خودم 11:30 رفتم به منشی گفتم پس من چی شدم؟ گفت یادم رفته و فرستادنم برم تو یه اتاقی تا ازم عکس بگیرن و اون موقع هم گیر دادن که چرا شبیه عکسات نبیستی و نهایتا من رو 11:45 فرستادن تو اتاق. 4-5 بار سر جلسه کتبی اومدن و هویت من رو چک کردن و مدارکم رو نگاه کردن و این باعث افزایش استرس و از دست رفتن کنترلم شد).(اینارو گفتم تا اگر کسی میخاد بره امتحان زبان بده آماده همچین موقعیتهایی باشه تا مثل من خراب نکنه)
من مدرک دیپلم زبان و FCE هم دارم. تاثیری نداره؟ راستش نمیتونم دوباره امتحان بدم. زمان ندارم. متاهل هستم و دارم از خوابگاه متاهلی میرم و باید برم خونه بگیرم و کارای متاهلی که خودتون بهتر میدونید. در ضمن اصلا هم نمیخام موعد سربازیم برسه و من هنوز ایران باشم. با یکی از استادای UCL انگلیس مکاتبه داشتم و اون گفته فعلا جای خالی نداریم ولی اسمت رو تو یه فایل نگه میدارم جا که باز شد تو رو معرفی مکنم. ولی نمی دونم چقدر رو حرفش میشه حساب کرد. دانشگاه برونل انگلیس هم با یه استادی حرف زدم و قبول کرد که استاد راهنمای من بشه ولی گفت هیچ فاندی به ایران نمیدن و سالانه باید 20هزار یورو  داشته باشم که با کار دانشجویی و Ta/RA گفت نهایتا 5000 تا رو میتونی پوشش بدی و برای 15هزار مونده باید پول داشته باشی. 
اینا رو گفتم تا اگه میشه باز راهنمایی کنید و دوستان هم از تجربه ناچیز من تو این راه و اتفاقاتی که برام افتاده آگاه باشن شاید کمکشون کنه.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - M1KE - 26-07-2014

متاسفم از اتفاقی که سر جلسه آزمون براتون افتاده ولی با نمره 5 و 5.5 در دو تا از مهارت ها خیلی انتخاب هاتون کاهش پیدا می کنه. بگردین یک سری دانشگاه هایی وجود داره که فقط برای نمره کلی آزمون، شرط حداقل می گذارند و برای تک تک مهارت ها به صورت تفکیکی شرط نمی گذارند. اون دانشگاه هایی که باهاشون در ارتباط هستین رو هم سعی کنید پیگیر باشین شاید به نتیجه برسه. با توجه به نمره پایین زبانتون، کمتر استادی خیلی روی مهارت های پژوهشی شما حساب جدی باز می کنه و اگر هم کمک هزینه ای بدن بیشتر به صورت جزئی هست و فقط هزینه های تحصیل رو پوشش میده و برای زندگی باید از جیب هزینه کنید. حالا باز تلاش کنید شاید در آینده فرصتی دست بده که دوباره در آزمون آیلتس شرکت کنید و با نمره بهتر فرصت های بیشتری پیش روتون باز بشه.
(26-07-2014, 12:31 AM)'vahid_dadaism' نوشته:
اشتباه کردم سر جلسه. تمرکزم رو از دست دادم و همه چی خراب شد(تو جلسه شفاهی وقت مصاحبه من 11:15 بود و یادشون رفته بود من رو صدا کنند و همین جور رفته رفته افتاده بودم رو ویبره و میلرزیدم که چرا صدام نمیکنن. خودم 11:30 رفتم به منشی گفتم پس من چی شدم؟ گفت یادم رفته و فرستادنم برم تو یه اتاقی تا ازم عکس بگیرن و اون موقع هم گیر دادن که چرا شبیه عکسات نبیستی و نهایتا من رو 11:45 فرستادن تو اتاق. 4-5 بار سر جلسه کتبی اومدن و هویت من رو چک کردن و مدارکم رو نگاه کردن و این باعث افزایش استرس و از دست رفتن کنترلم شد).(اینارو گفتم تا اگر کسی میخاد بره امتحان زبان بده آماده همچین موقعیتهایی باشه تا مثل من خراب نکنه)
من مدرک دیپلم زبان و FCE هم دارم. تاثیری نداره؟ راستش نمیتونم دوباره امتحان بدم. زمان ندارم. متاهل هستم و دارم از خوابگاه متاهلی میرم و باید برم خونه بگیرم و کارای متاهلی که خودتون بهتر میدونید. در ضمن اصلا هم نمیخام موعد سربازیم برسه و من هنوز ایران باشم. با یکی از استادای UCL انگلیس مکاتبه داشتم و اون گفته فعلا جای خالی نداریم ولی اسمت رو تو یه فایل نگه میدارم جا که باز شد تو رو معرفی مکنم. ولی نمی دونم چقدر رو حرفش میشه حساب کرد. دانشگاه برونل انگلیس هم با یه استادی حرف زدم و قبول کرد که استاد راهنمای من بشه ولی گفت هیچ فاندی به ایران نمیدن و سالانه باید 20هزار یورو  داشته باشم که با کار دانشجویی و Ta/RA گفت نهایتا 5000 تا رو میتونی پوشش بدی و برای 15هزار مونده باید پول داشته باشی. 
اینا رو گفتم تا اگه میشه باز راهنمایی کنید و دوستان هم از تجربه ناچیز من تو این راه و اتفاقاتی که برام افتاده آگاه باشن شاید کمکشون کنه.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - saaaaam - 26-07-2014

(25-07-2014, 10:49 PM)'vahid_dadaism' نوشته: سلام
من لیسانس نرم افزار از دانشگاه دولتی ارومیه با معدل 13.99
فوق لیسانس انفورماتیک پزشکی(دانشجوی ترم آخر) از دانشگاه تربیت مدرس تهران معدل 16
7 سال سابقه کار تو حوزه نرم افزار
آیلتس 6(Reading 7, Speaking 7, Writting 5.5, Listening 5)
4 مقاله کنفرانس
1 مقاله ISI
1 مقاله  داخلی
دارم. میخام ببینم شانس گرفتن پذیرش (در صورت امکان با فول فاند) از دانشگاه های مختلف کشورهای مختلف در مقطع دکتری رشته فناوری اطلاعات یا مهندسی کامپیوتر یا انفورماتیک سلامت رو چقدر دارم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی

سلام دوست عزیز
با توجه به نمره اورال شما در زبان من در اروپا دانشگاه لاپرنتا را پیشنهاد می دهم بطور خاص پیگیری کنید که در فنلاند هست و دانشگاه کپنهاگ در دانمارک که برای پوزیشن های دکتری فقط مدرک فوق لیسانس و در بسیاری از موارد نمره زبان لازم ندارد را پیشنهاد می کنم
شاد باشی

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - mohands - 27-07-2014

سلام من 4ترم رو در علم وصنعت گذروندم دانشجوی لیسانسم تا الان معدل کلم 18.44 هست اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم رشتم برقه  گرایشم قدرت هست نمیدونم کی باید ازمون ieltsبدم الان امتحان بدم زوده؟؟یعنی دارم اماده میشم تا 2الی 3 ماه اینده برای امتحانش میتونم کامل اماده باشم  تا اون موقع باطل نمیشه
دقیقا نمیدونم کی مدارکمو باید بفرستم اواخر ترم 6  یا ترم 7 یا اواخر 8؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین