آکادمیا کافه
هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ (/Thread-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - moonray - 01-06-2014

با سلام و خسته نباشید
من لیسانس بیوشیمی از دانشگاه ازاد با معدل 13/70 و ارشد بیوشیمی (اموزش محور)  دانشگاه فردوسی مشهد خوندم با معدل 16/70 و در حال حاضر مشغول کار روی پروژه ای در دانشکده داروسازی هستم که بطور حتم ازش چندتا مقاله isi در میاد
زبانمم خوبه مشکل ایلتس ندارم میتونم 7 بگیرم
واسه پذیرش دکتری تو رشته ی بیوشیمی یا بیوتکنولوژی دارویی  امکان بورسیه یا فاند برای من هست؟
چه کشورهایی رو واسه ادامه تحصیل به من پیشنهاد میکنید؟
ممنون

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - dragon_heart - 01-06-2014

gre بگیر تا معدل کارشناسیتو پوشش بدهد برای امریکا اقدام کن

بورسیه تحصیلی - h.kakizadeh - 06-06-2014

با سلام و خسته نباشید 
من ارشد معماری هستم
خواستم با این شرایط و رزومه  بدونم امکان گرفتن بورس تحصیلی در مقطع phd  از ایتالیا یا دیگر کشور ها را دارم 
5 مقاله در همایش های داخلی
1 مقاله isc
معدل کارشناسی دانشگاه آزاد 15.75
معدل ارشد 16.70

با تشکر 

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - Arezou1987 - 07-06-2014

باسلام، من فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فرانسه هستم و 27 سالمه. لیسانس این رشته از دانشگاه تهران روزانه با معدل 16.69 ، فوق لیسانس همین رشته هم از دانشگاه شهیدبهشتی روزانه بامعدل 16.5، هیچ مقاله و کار تالیفی هم فعلا ندارم اما تو چند دوره کارگاه مطابق با رشته ام شرکت کردم و مدرک دارم و سابقه کار هم به مدت 3 سال دارم. میخوام بدونم شانس پذیرش تو مقطع دکترا با فاند چقد دارم  و چه کشورهایی شانسم توش بیشتره
خودم چند گزینه دارمک سوئیس(بازل- ژنو) ،فرانسه، بلژیک و کانادا
باسپاس

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - dokhtare sahra - 07-06-2014

درود
من دانشجوی کارشناسی محیط زیست هستم
از دانشگاه ازاد نجف اباد
ایا میتونم با داشتن مدرک از دانشگاه ازاد نجف اباد .. که یک دانشگاه سرشناس هست .. پذیرش بگیرم ؟؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - soilman - 07-06-2014

دوست عزیز
بله با مدرک دانشگاه آزاد میشه باهاش اپلای کرد.شما باید بقیه شرایطتان را بسنجید
پیشنهاد می کنم جزوه آکادمیا رو مطالعه کنید

http://www.academiacafe.com/pf/Thread-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
(07-06-2014, 03:50 PM)'dokhtare sahra' نوشته: درود
من دانشجوی کارشناسی محیط زیست هستم
از دانشگاه ازاد نجف اباد
ایا میتونم با داشتن مدرک از دانشگاه ازاد نجف اباد .. که یک دانشگاه سرشناس هست .. پذیرش بگیرم ؟؟

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - shervinbordbar - 11-06-2014

سلام من دارم تو دانشگاه غیرانتفاعی کارشناسی پیوسته عمران میخونم . به نظرتون دانشگاه غیرانتفاعی شانس پذیرش تو آمریکا یا انگلستان داره ؟ اگه کسی در این مورد اطلاعات داره بهم ایمیل بزنه چون ممکنه جوابی که میدین رو نبینم.ممنون

bordbar.shervin@gmail.com

RE: هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش ندارم، از کجا شروع کنم؟ - ahmadpashaei - 11-06-2014

(11-06-2014, 02:14 PM)'shervinbordbar' نوشته: سلام من دارم تو دانشگاه غیرانتفاعی کارشناسی پیوسته عمران میخونم . به نظرتون دانشگاه غیرانتفاعی شانس پذیرش تو آمریکا یا انگلستان داره ؟ اگه کسی در این مورد اطلاعات داره بهم ایمیل بزنه چون ممکنه جوابی که میدین رو نبینم.ممنون
bordbar.shervin@gmail.com

ظاهرا شما مفهوم فروم رو درست درک نکردین و موقع ثبت نام اون موارد رو نگاه نکرده تایید کردین!! گذاشتن ایمیل در اکثر فروم هایی که دیدم تخلف هست ولی ظاهرا در این سایت تخلف نیست ولی درخواست ایمیل دادن معمولا خلاف عرف همه فروم ها هست چون معنی فروم اینجوری از بین می ره. اگر واقعا اطلاعاتی که براش سوال پرسیدین براتون مهم باشه حتما این پست رو پیدا خواهید کرد.  اما جواب سوال شما: بله همه دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت میتونن برای اپلای استفاده بشوند.

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - hnymsv - 12-06-2014

سلام
من رشته معماری دانشگاه ازاد میخونم ساله دیگه لیسانس میگیرم میخوام از الان اقدام کنم که حداقل مهر ساله دیگه موفق به اخذ پذیرش در یکی از دانشگاه های اروپا بشم
نظر خودم دانشگاه delf هلند هست و اولویت دوم milan ایتالیا ولی نميدونم باید چیکار کنم و چطوری اقدام کنم
زبانم خوبه اما مدرک خاصی ندارم از کی باید شروع به گرفتن مدرک زبان کنم؟ و چه مدرکی باید داشته باشم؟
معدلم 17 هست ، با در نظر گرفتن اولویت های خودم و رشته و مقطع تحصیلیم، شما چه پبشنهادی میکنید؟
متشکرم

RE: با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه می‌کنید؟ - azade_bkk - 13-06-2014

سلام و خسته نباشید،من به تازگی عضو فروم شدم،دقیقا نمیدونم اینجا جوابمو میگیرم یانه،ممنون میشم از کمکتون
من لیسانس مهندسی برق-الکترونیک دارم از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 14/89 ،هیچ مقاله و پیپری هم نداشتم تاحالا،هنوز آزمون زبان رو هم ندادم اما با شناختی که از خودم دارم و پایه زبان نسبتا قویم روی 90 تا 100 میتونم حساب کنم،پایان نامم ساخت و طراحی سیستم اتوماتیک درجه زنی کاشی و سرامیک بود با استفاده از image processing و نرم افزار labview که کار جدیدی بود و اگه روش وقت بزارم مقاله خیلی خوبی از توش حتما در میاد،تو بحث recomendation هم از دوتا  از استادای خیلی خوب دانشگاه که یکیشون استاد راهنمای پروژم بوده میتونم ریکام بگیرم،3سالم هست دبیر فیزیک دبیرستان هستم و از رییس اسبق دانشگاه اراک هم میتونم ریکام کاری بگیرم.(رییس موسسه ای که توش تدریس میکنم هستن)
با این اوصاف آیا شانسی برای پذیرش و فاند گرفتن توی دانشگاه های ترجیحا آمریکا یا ایتالیا(یا دیگه اگه اینا نشد جای دیگهSad  )دارم؟
میشه دانشگاه هایی که شانسی ممکنه داشته باشم رو بم معرفی کنین؟