آکادمیا کافه
تحصیل در ژاپن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: ژاپن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%98%D8%A7%D9%BE%D9%86)
+---- موضوع: تحصیل در ژاپن (/Thread-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%98%D8%A7%D9%BE%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: تحصیل در ژاپن - baran2013 - 16-02-2014

سلام
 من قصد دارم برای phd مکاترونیک اپلای کنم. تصور میکنم دانشگاه های ژاپن برای ادامه تحصیل در این رشته بهتر از دانشگاه های اروپا و آمریکا با شند . منظورم کیفیت آموزش است. اینطور نیس؟
معدل کارشناسیم 15.30معدل  ارشد16.20 است  از یه  دانشگاه دولتی   که سطح متوسطی داره  فارغ التحصیل شدم به نظر شما با این شرایط میتونم  بورس مونومبوشو بگیرم؟
نمره زبان میتونه معدلمو جبران کنه؟
پذیرش گرفتن برای دانشگاه های اروپایی راحت تر از ژاپن نیست؟
متشکرم

RE: تحصیل در ژاپن - Shihan - 16-02-2014

(16-02-2014, 11:11 AM)'baran2013' نوشته: سلام
 من قصد دارم برای phd مکاترونیک اپلای کنم. تصور میکنم دانشگاه های ژاپن برای ادامه تحصیل در این رشته بهتر از دانشگاه های اروپا و آمریکا با شند . منظورم کیفیت آموزش است. اینطور نیس؟
معدل کارشناسیم 15.30معدل  ارشد16.20 است  از یه  دانشگاه دولتی   که سطح متوسطی داره  فارغ التحصیل شدم به نظر شما با این شرایط میتونم  بورس مونومبوشو بگیرم؟
نمره زبان میتونه معدلمو جبران کنه؟
پذیرش گرفتن برای دانشگاه های اروپایی راحت تر از ژاپن نیست؟
متشکرم

Dear Friend
Please be note, At least I have informed a large number of univereities in world are offer Phd programs in EU and United States while I have no more believe that Japan universities are goodin Mechancial as much as those. Furthermore, Your GPA is not very attractive for any professor or admission committee to admit you for top universitis in Japan. otherwise you didn't publish any papers or taking ielts or toefl english certificate. In my opinion, it would better to consider more verity universities in world for your subject to applying for that especially Germany, Finland, Netherlands and Italy

RE: تحصیل در ژاپن - baran2013 - 19-02-2014

(16-02-2014, 04:48 PM)'Mr-Voltage' نوشته:
Dear Friend
Please be note, At least I have informed a large number of univereities in world are offer Phd programs in EU and United States while I have no more believe that Japan universities are goodin Mechancial as much as those. Furthermore, Your GPA is not very attractive for any professor or admission committee to admit you for top universitis in Japan. otherwise you didn't publish any papers or taking ielts or toefl english certificate. In my opinion, it would better to consider more verity universities in world for your subject to applying for that especially Germany, Finland, Netherlands and Italy

سلام
ممنونم از راهنماییتون
من نگفتم مقاله ای ندارم ضمن اینکه زبانم نسبتا خوبه و تصور نمیکنم برای گرفتن مدرک زبان مشکلی داشته باشم!!!!!!
بین کشورهایی که  اشاره کردید از کدومشون میشه راحت تر فاند گرفت؟ البته کیفیت آموزش هم برام مهمه
متشکرم.

RE: تحصیل در ژاپن - mohammadsw - 14-03-2014

سلام

آیا بورس مون بو شو برای رشته ی مددکاری اجتماعی نیز وجود دارد؟

مدرک زبان مورد نیاز برای اقدام برای این بورس چیست؟

RE: تحصیل در ژاپن - Shihan - 14-03-2014

(19-02-2014, 11:33 AM)'baran2013' نوشته:
سلام
ممنونم از راهنماییتون
من نگفتم مقاله ای ندارم ضمن اینکه زبانم نسبتا خوبه و تصور نمیکنم برای گرفتن مدرک زبان مشکلی داشته باشم!!!!!!
بین کشورهایی که  اشاره کردید از کدومشون میشه راحت تر فاند گرفت؟ البته کیفیت آموزش هم برام مهمه
متشکرم.

دوست عزیز .
وقتی که شما درخواست ارزیابی یا مشاوره داری بهتره اطلاعات کامل رو اینجا بذاری که شانست رو بشه بهتر ارزیابی کرد. به هر حال با داشتن مقاله شانست بالا میره. چقدرش رو نمیدونم بستگی به استاد و کمیته بررسی دانشگاه داره. کیفیت : المان و انگلیس 
ساده بودن در پذیرش: ایتالیا

RE: تحصیل در ژاپن - Shihan - 14-03-2014

(14-03-2014, 01:00 AM)'mohammadsw' نوشته: سلام
آیا بورس مون بو شو برای رشته ی مددکاری اجتماعی نیز وجود دارد؟
مدرک زبان مورد نیاز برای اقدام برای این بورس چیست؟

این بورس دولتیه و اکثراً همه رشته ها رو پوشش میده. مدرک زبانش برای دوره لیسانس به ژاپنیه. اما فوق و دکتری همون تافل و ایلتس کفایت میکنه. بهتره از سایت سفارت و مطالب گذشته فروم نگاهی بنذازید.

RE: تحصیل در ژاپن - mahmood2228 - 28-03-2014

سلام. واقعا دوست دارم یک دانشگاه توپ( توکیو یا کیوتو)  ادامه تحصیل بدم اگر بشه. با توجه به اینکه گرایش من در ارشد سازه( مهندسی عمران) بوده ژاپن را در کنار آمریکا و کانادا فرصت مناسبی واسه دکترا میدونم
لیسانس مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت 14/35
فوق لیسانس سازه دانشگاه فردوسی مشهد 16/73
تافل 107- واسه جی ار ای دارم اماده میشم
دو مقاله. یکی کنفرانسی یکی ژورنال. در حال حاضر رو مقاله ای دیگر دارم کار میکنم
یکسال سابقه تدریس در موسسه مدرسان شریف دارم و یک ترم حل تمرین دوره ارشد بودم.
4 سال سابقه کار دارم.
لطفا بگید واسه ژاپن چه چیزایی بیشتر اهمیت داره. ممنون

RE: تحصیل در ژاپن - Shihan - 28-03-2014

(28-03-2014, 02:10 PM)'mahmood2228' نوشته: سلام. واقعا دوست دارم یک دانشگاه توپ( توکیو یا کیوتو)  ادامه تحصیل بدم اگر بشه. با توجه به اینکه گرایش من در ارشد سازه( مهندسی عمران) بوده ژاپن را در کنار آمریکا و کانادا فرصت مناسبی واسه دکترا میدونم
لیسانس مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت 14/35
فوق لیسانس سازه دانشگاه فردوسی مشهد 16/73
تافل 107- واسه جی ار ای دارم اماده میشم
دو مقاله. یکی کنفرانسی یکی ژورنال. در حال حاضر رو مقاله ای دیگر دارم کار میکنم
یکسال سابقه تدریس در موسسه مدرسان شریف دارم و یک ترم حل تمرین دوره ارشد بودم.
4 سال سابقه کار دارم.
لطفا بگید واسه ژاپن چه چیزایی بیشتر اهمیت داره. ممنون

دروود بر شما.
بله در واقع شانستون خوبه هرچند برای دانشگاه توکیو و کیوتو نیاز به معدل بالای 14.5 در لیسانس دارید که کاریش نمیشه کرد اما بهتر دانشگاههای خوب رو هم در نظر بگیرید!!! تماس با استاد برای دکتری یکی از مهمترین و بهترین روش پیدا کردن فاند و گرفتن پذیرش هست زیرا استاد نقش مهمی در سیستم تحصیلات تکمیلی داره. 

RE: تحصیل در ژاپن - aminminin - 04-08-2014

سلام
من دیپلم ریاضی دارم (دانشگاه نرفتم) و قصد دارم حتما تحصیلاتم رو در رشته هنر در خرج از کشور ادامه بدم. میدونم که کشور آلمان اجازه ادامه تحصیل به من میده اما من شخصا به ژاپن علاقه دارم ولی نمی دونم ژاپن هم این اجازه رو میده یا نه.سفارت هم هیچ راهنمایی نمی کنه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

RE: تحصیل در ژاپن - Shihan - 04-08-2014

(04-08-2014, 12:25 PM)'aminminin' نوشته: سلام
من دیپلم ریاضی دارم (دانشگاه نرفتم) و قصد دارم حتما تحصیلاتم رو در رشته هنر در خرج از کشور ادامه بدم. میدونم که کشور آلمان اجازه ادامه تحصیل به من میده اما من شخصا به ژاپن علاقه دارم ولی نمی دونم ژاپن هم این اجازه رو میده یا نه.سفارت هم هیچ راهنمایی نمی کنه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

دروود.
شما دیپلم داری و پیش دانشگاهی نداری!! این خودش مشکله!! ضمن اینکه برای رشته های لیسانس در ژاپن شما باید در ازمون وروودی شرکت کنی و از پس سوالات بر بیایی ضمن اینکه زبان تحصیل به ژاپنی است و باید مدرک زبان ژاپنی JPLT رو در سطح پیشرفته N5 داشته باشی. من به شخصه ایتالیا و المان رو در رشته شما پیشنهاد دارم.