آکادمیا کافه
اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی (/Thread-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-Agent-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C)

اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - blueearth - 07-10-2014

با سلام گویا استرالیا از معدود کشور هایی هست که در ایران دانشگاهاش agent رسمی دارند
میخواستم بدونم نظر دوستان برای اقدام برای پذیرش دانشگاه از طریق اون ها چیه؟
اخیرا داشنگاه ولگونگ گفته فقط از این طریق درخواست می پذیره
من با یکیشون تماس گرفتن گفتم توی پیدا کردن سوپروایزر هم کمک میکنن
از دوستان کسی تجربه داره؟

RE: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - saaaaam - 07-10-2014

(07-10-2014, 10:19 PM)'blueearth' نوشته: با سلام گویا استرالیا از معدود کشور هایی هست که در ایران دانشگاهاش agent رسمی دارند
میخواستم بدونم نظر دوستان برای اقدام برای پذیرش دانشگاه از طریق اون ها چیه؟
اخیرا داشنگاه ولگونگ گفته فقط از این طریق درخواست می پذیره
من با یکیشون تماس گرفتن گفتم توی پیدا کردن سوپروایزر هم کمک میکنن
از دوستان کسی تجربه داره؟

سلام دوست عزیز
این موسسات تنها نقش پست چی را دارند و من شخصا سال 1390 حدود 1800000 تومن به یکی از این موسسات دادم نتنها سوپر وایزر پیدا نکرد بلکه کلی هم وقتم را هدر داد
اصلا پیشنهادنمی کنم سراغ این موسسات برید تنها در صورتی که برای مستر قصد اپلای دارید و حوصله اپلای کردن ندارید انهم بصورت پولی برید فکر کنم بکار بیایند
ولونگونگ من اپلای شخصا کرده بودم و اصلا مشکلی هم پیش نیامد

RE: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - blueearth - 07-10-2014

سلام ممنون از جوابتون
شما کدوم موسسه رو انتخاب کرده بودید راد یا ایلیاد؟
من برای مستر میخوام یکی از دوستان که ازشون برای دکترا پرس و جو کرده بود گفته بود گویا قرار داد رو اینجوری تنظیم میکنن که اگر بورسیه و پذیرش نگرفت پولش رو پس بگیره برای شما هم ایا اینجوری بود؟
ولونگونگ رو من هم قصد ثبت نام داشتم چند هفته پیش ولی وقتی کشورم رو ایران انتخاب کردم برام پاپ اپ باز کرد که نمیدونم به خاطر سهولت در امر ویزا و گرفتن پذیرش شما حتما باید از طریق agent اقدام کنید
(07-10-2014, 11:10 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست عزیز
این موسسات تنها نقش پست چی را دارند و من شخصا سال 1390 حدود 1800000 تومن به یکی از این موسسات دادم نتنها سوپر وایزر پیدا نکرد بلکه کلی هم وقتم را هدر داد
اصلا پیشنهادنمی کنم سراغ این موسسات برید تنها در صورتی که برای مستر قصد اپلای دارید و حوصله اپلای کردن ندارید انهم بصورت پولی برید فکر کنم بکار بیایند
ولونگونگ من اپلای شخصا کرده بودم و اصلا مشکلی هم پیش نیامد

RE: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - blueearth - 07-10-2014

این هم تصویر سایت موقعی که اطلاعتم رو ایران وارد میکنم
ببینید من اصلا به خاطر بی حوصلگی نمیخوام سراغ این دو تا موسسه برم من با اینکه شرایطم واقعا ایده آله به عنوان شخصی توی مقطع کارشناسی ولی هیچ موفقیتی توی پیدا کردن سوپر وایزر نداشتم و ایمیل هام بی جواب مونده من به موسسه دوم زنگ زدم به من گفت خیلی شرایط خوبی داری برای جولای میتونی پذیرش با بورس بگیری و ما توی پیدا کردن سوپروایزر کمکت میکنیم
میخوام بدونم ایا به شما هم گفته بودند اگر نتوسنتیم پذیرش بگیریم پولتون رو پس میدیم یا نه؟

[عکس: 39419905535490460637.jpg]

RE: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - saaaaam - 08-10-2014

(07-10-2014, 11:41 PM)'blueearth' نوشته: این هم تصویر سایت موقعی که اطلاعتم رو ایران وارد میکنم
ببینید من اصلا به خاطر بی حوصلگی نمیخوام سراغ این دو تا موسسه برم من با اینکه شرایطم واقعا ایده آله به عنوان شخصی توی مقطع کارشناسی ولی هیچ موفقیتی توی پیدا کردن سوپر وایزر نداشتم و ایمیل هام بی جواب مونده من به موسسه دوم زنگ زدم به من گفت خیلی شرایط خوبی داری برای جولای میتونی پذیرش با بورس بگیری و ما توی پیدا کردن سوپروایزر کمکت میکنیم
میخوام بدونم ایا به شما هم گفته بودند اگر نتوسنتیم پذیرش بگیریم پولتون رو پس میدیم یا نه؟

والا دوست عزیز با توجه به اینکه اخیرا من ندیدم کسی دانشگاه ولونگونگ بورس شده باشه پیشنهاد می کنم به دانشگاه های دیگر فکر کنید
موسسه ایران استرالیا به من گفته بود دی سال نود من بورس میشم و استرالیا هستم ولی کو! این موسسات فقط نقش پستچی دارند
به منم گفته بودن پس میدن و .. ولی یک ریال هم ندادن حتی قرار داد هم بهم ندادن هر چی اصرار کردم کلاه برداری شاخ و دم نداره

RE: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - blueearth - 08-10-2014

ممنون از جوابتون یعنی پس شما از اینجا http://iraust.org/home.htm اقدام کردید؟
والا نمیدونم !
حالا به نظر شما با توجه به اینکه از بین تمامی موسسات جور واجور تنها همین دو موسسه تو سایت های دانشگاهای بزرگ استرالیا مثل ادلاید موناش و...معرفی شدند به عنوان نماینده ایا اگر قرار داد هم ارائه بدن بازم نمیشه بهشون اعتماد نکرد؟ یعنی منظورم اینه که وقتی قرار داد رو بده دست ادم میتونه بعدا پیگریش کنه نمیتونه؟
 من الان بدجوری تو دو راهی ام Sad ا یه طرف حرفای شما و از طرف دیگه سایت دانشگاه ها که خودشون این دو تا معرفی کردند و این دو موسسه با دانشگاه قرار داد رسمی و حتی سرتیفیکت دارن
(08-10-2014, 12:38 AM)'saaaaam' نوشته: والا دوست عزیز با توجه به اینکه اخیرا من ندیدم کسی دانشگاه ولونگونگ بورس شده باشه پیشنهاد می کنم به دانشگاه های دیگر فکر کنید
موسسه ایران استرالیا به من گفته بود دی سال نود من بورس میشم و استرالیا هستم ولی کو! این موسسات فقط نقش پستچی دارند
به منم گفته بودن پس میدن و .. ولی یک ریال هم ندادن حتی قرار داد هم بهم ندادن هر چی اصرار کردم کلاه برداری شاخ و دم نداره

RE: اقدام برای پذیرش از طریق Agent رسمی - saaaaam - 08-10-2014

(08-10-2014, 12:59 AM)'blueearth' نوشته: ممنون از جوابتون یعنی پس شما از اینجا http://iraust.org/home.htm اقدام کردید؟
والا نمیدونم !
حالا به نظر شما با توجه به اینکه از بین تمامی موسسات جور واجور تنها همین دو موسسه تو سایت های دانشگاهای بزرگ استرالیا مثل ادلاید موناش و...معرفی شدند به عنوان نماینده ایا اگر قرار داد هم ارائه بدن بازم نمیشه بهشون اعتماد نکرد؟ یعنی منظورم اینه که وقتی قرار داد رو بده دست ادم میتونه بعدا پیگریش کنه نمیتونه؟
 من الان بدجوری تو دو راهی ام Sad ا یه طرف حرفای شما و از طرف دیگه سایت دانشگاه ها که خودشون این دو تا معرفی کردند و این دو موسسه با دانشگاه قرار داد رسمی و حتی سرتیفیکت دارن

دوست من این موسسه و ایلیاد بین الملل نماینده بیشتر دانشگاه های استرالیا هستند و کار اصلی انها بازاریابی هست
این موسسات تنها کاری که می کنند ارسال مدارک شما به دانشگاه هست بعد پاسخ دانشگاه که بیاد به شما اطلاع می دهند 
به هیچ عنوان این موسسات نقشی در پذیرش و یا بورس شدن شما ندارند و اگر هم گفتند که ما استادی را می شناسیم و فلان و بهمان دروغ محض هست
موسسه ای که گفتم به بنده گفته بودند استاد فریبرز مشیریان استاد تمام در رشته مدیریت مالی دانشگاه نیو ساوت ولز را می شناسند و اصلا دوست هستند و کار من را درست می کنند ولی کذب محض بود ایشان حتی جواب ایمیل موسسه را هم نمی دهند
با این تفاسیر تصمیم گیرنده شما هستید