آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B4%D8%BA%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D8%A7%DB%8C)

نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای - ahmadpashaei - 27-08-2014

با سلام
در این تاپیک دوستان می توانند به پرسش و پاسخ و نظرخواهی از دوستان در مورد زیر بپردازند:

چه کارهایی برای فراهم کردن هزینه های اپلای یا پس انداز مبلغی جهت جبران قسمتی از هزینه ها و برداشتن آن از دوش خانواده در حین تحصیل،سربازی،و زمان آماده سازی و آزادسازی مدارک تحصیلی پیشنهاد می دهید؟
این پیشنهادها برای راهنمایی و همفکری دوستان است تا کمترین لطمه به پایان نامه و تحقیقات و فرایند خواندن زبان خارجی آنها وارد شود.

RE: نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای - sepinaz - 27-08-2014

دوستان من یک سوالی دارم از خدمتتون
راستش من یکم خسته شدم از بیکاری
قبلن یه جا به عنوان کارآموز مشغول بودم و برنامه نویسی با MFC انجام میدادم ( شرکت استادم )
ولی مهر که شد
عطاش رو به لقاش بخشیدم
چون قرار بود بره 250000 تومان از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر برنامه نویسی کنم
تازگیا یه چند تا موسسه زبان بره تدریس مراجعه کردم تا شاید بتونم یه کار نیمه وقت که به درد زبانم هم بخوره پیدا کنم
هیچ کدوم مشکلی با لهجه ی زبانم نداشتن ولی ازم خواستن تو دوره ی TTC شرکت کنم و بعد اگه نمرم خوب شد تدریس کنم
1- موسسه ی اول حوالی میدان ولیعصر میگه accent شما عالیه و بمب knowledge هستی ولی بیا 220000 تومن بده روش تدریس یاد بگیر اگه نمرت17 به بالا شد هودمون جذبت میکنیم
2- موسسه دوم تو امیرآباد میگه 200000 بده و بازم اگه نمرت خوب شد جذب میشی و اینجا کار دبیرا سخته و من ممکنه هر لخظه demo بگیرم ولی در واقع این دوره رو برگزار میکنم که شما رو جذب کنم
3- یه موسسه هم تو پایین شهر بهم گفته تماس میگیره و باید تو دوره ی یه ماهش که همین حوالی برگزار میشه شرکت کنم و این دوره اش رایگانه و قراره تشخیص بدن که بره تدریس به خانم ها و بزرگسالان بهترم یا کودکان

حالا مسئله اینجاست که من نمیخوام به تزم لطمه بخوره
از طرقی هم از پدر و مادرم خجالت میکشم و دوس دارم تو این 1 یا 2 سال که ممکنه تزم طول بکشه یه کار نیمه وقت انجام داده باشم و اقلا یه مقداری جمع کنم ( اصلن از خونه موندن و وقت رو فقط بره زبان و تز گذاشتن حالم بهم میخوره با توجه به وضع اینترنت دانشگاه هم ترجیح میدم البته تو خونه درس بخونم)
از کارای مرتبط با رشتم هم می ترسم همه بهم گفتن که نرو دنبالش چون از تزت میمونی
حودم هم الان در حال یادگیری زبانم و سطحم summit 1 هست تو یکی از موسسات معتبر تهران
الان به نظر شما دوره های TTC این موسسات رو شرکت کنم و اصن ممکنه با این سطح نمره ی خوبی بگیرم و بتونم جذب شم؟

RE: نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای - ahmadpashaei - 27-08-2014

من فکر می کنم دوره TTC خیلی خوب باشه ولی اینکه کجا برید،هرجا که هزینه رفت و آمد و زمان کمتری صرف کنید. ضمنا پیشنهاد میدم دوره CELTA در موسسه سفیر رو هم بگذرونید. تدریس زبان خیلی کار خوب،باپرستیژ، و به درد بخوری هست و میتونید تا موقع امتحان خودتون نمره بسیار بالایی بیارید.

RE: نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای - sepinaz - 27-08-2014

(27-08-2014, 08:42 PM)'ahmadpashaei' نوشته: من فکر می کنم دوره TTC خیلی خوب باشه ولی اینکه کجا برید،هرجا که هزینه رفت و آمد و زمان کمتری صرف کنید. ضمنا پیشنهاد میدم دوره CELTA در موسسه سفیر رو هم بگذرونید. تدریس زبان خیلی کار خوب،باپرستیژ، و به درد بخوری هست و میتونید تا موقع امتحان خودتون نمره بسیار بالایی بیارید.

ممنون
البته دوره ی CELTA موسسه سفیر که بره افراد advanced هست
حالا با یکی از دوستام که دوره ی TTC گذرونده بود صحبت کردم و میگه اصن چیزی نیس که نتونی ازش نمره ی بالا بیاری
حالا من شرکت میکنم ایشالله که خوب میشه و اگه به دردم خورد شاید تا سال بعد به دوره های تدریس بهتر جهت بالا بردن سطحم هم فکر کردم.
موسسه دوم به دانشگاه خیلی نزدیک هس و ترجیح داره البته اگه بعد دوره و امتحان قبولم کنه

RE: نظرخواهی در مورد پیدا کردن شغل هایی جهت تهیه هزینه های اپلای - ahmadpashaei - 27-08-2014

(27-08-2014, 10:27 PM)'sepinaz' نوشته:
ممنون
البته دوره ی CELTA موسسه سفیر که بره افراد advanced هست
حالا با یکی از دوستام که دوره ی TTC گذرونده بود صحبت کردم و میگه اصن چیزی نیس که نتونی ازش نمره ی بالا بیاری
حالا من شرکت میکنم ایشالله که خوب میشه و اگه به دردم خورد شاید تا سال بعد به دوره های تدریس بهتر جهت بالا بردن سطحم هم فکر کردم.
موسسه دوم به دانشگاه خیلی نزدیک هس و ترجیح داره البته اگه بعد دوره و امتحان قبولم کنه

CELTA و TTC مدرک هستند و فرق زیادی نداره کجا بگذرونید ولی باید از اون موسسات معروف تهران باشه حتما. بار علمی به شما هم اضافه نمی کنند بلکه تمرین و یادگیری روش تدریس و استفاده از منابع مربی های زبان و مدیریت کلاس هست. به هرحال TTC رو منم دلم می خواست بگذرونم و دوره خیلی خوبیه که میتونه در محیط آموزشی اشتغال ایجاد کنه که این برای ما خیلی مهمه. دوره سلتای سفیر خیلی جالبه چون شما به عنوان دانشجو میرین تو کلاسی که چند نفر از امثال شما هم حضور دارند و ثبت نام کردن برای این دوره و ردیف اول میشینید، پشت سرتونم چند ردیف زبان آموزان خود سفیر هستند که شما به اونها درس میدین و عملکرد شما در چندین روز و در دوره مذکور دیده و نمره دهی میشه که خیلی منصفانه هست چرا که یک تست نیست محدود باشه.شما برای دو سطح Intermediate و advanced تدریس می کنید و نکته جالبی که می خواستم بگم اینه که یک مدرس بین المللی native انگلستانی میاد تهران و جلسه اول خودش درس میده و از جلسات بعد شماها تدریس می کنید و اون میشینه و می بینه.خیلی جالب هست واقعا.
امیدوارم موفق باشید