آکادمیا کافه
انتخاب عنوان پایان نامه رشته مدیریت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: مدیریت و اقتصاد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+---- انجمن: مدیریت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)
+---- موضوع: انتخاب عنوان پایان نامه رشته مدیریت (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: انتخاب عنوان پایان نامه - spt - 09-10-2013

(04-04-2013, 10:53 PM)'suinitad' نوشته: با سلام و خسته نباشید من رشته  ی ارشدم مدیریت اجرایی هست الان ترم پایان نامه ام هست و می خوام روی موضوع CRM  ( مدیریت ارتباط با مشتری ) در حوزه ی بانک کار کنم به نظر شما برای دکترا مقاله ام اکسپت میشه ؟ و اینکه می تونم بورس همراه با فاند دریافت کنم ؟ ممنونم.

سلام
مطمئنا اگه خوب روی این موضوع کار کنید ازش مقاله هایی در خواهد اومد...   اینکه یک مقاله یا چند تا از پایان نامه تون در بیاد بستگی به کارتون داره و از هر موضوعی میشه مقاله در آورد...   
اینکه چقدر موضوعتون خوبه والا من نظر خاصی ندارم...  نمیدونم توی کدوم حوضه دارید کار میکنید اما به نظرم توی بخش سی اس آر هست (کسب و کارِ مسئول؟!!)  نمیدونم فارسیش چیه (corporate social responsibility یا responsible business)   اگه اینه که به نظر من خیلی موضوع خوبی نیست...  
اگه توی حوضه ی بازار یابی ، رفتار مصرف کننده هست موضوع خوبیه!  
ینی دقیقا به خودتون بستگی داره که از کدوم منظر بررسی کرده باشید این قضیه رو!!  
امیدوارم کمک کرده باشم!  Smile

[برش] مهندسی صنایع و رشته های مرتبطش در اروپا - sara_raha - 05-02-2014

با سلام من میخواستم در خصوص انتخاب موضوع پایان نامه ( مدیریت اجرایی) راهنمایی کنید ممنون میشم 

RE: انتخاب عنوان پایان نامه - spt - 07-02-2014

(05-02-2014, 04:17 PM)'sara_raha' نوشته: با سلام من میخواستم در خصوص انتخاب موضوع پایان نامه ( مدیریت اجرایی) راهنمایی کنید ممنون میشم 

سلام
لطفا اگه میشه بیشتر راجع به رشته و علاقه تون توضیح بدید که بشه بهتون کمک کرد...   سوالتون خیلی کلی هست...
منظورتون از مدیریت اجرایی ام بی ای هست؟ اگه یکم از گرایش و درسی که میخاید بعدا ادامه بدید بگید خیلی بهتر میشه کمکتون کرد..
موفق باشید   Smile

انتخاب موضوع پایان نامه رشته مدیریت - aftab m - 27-08-2014

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی شاخه بازاریابی ام یه موضوع میخوام برا چ
پایان نامه ام که خیلی خ.ب باشه چ.ن دکتر میخوام برم آلمان ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: پایان نامه - ALIREZA77 - 27-08-2014

سلام
من هم دانشجو  مدیریت اجرایی هستم با گرایش بازاریابی لطف در صورت امکان به بنده هم موضوع جدید پیشنهاد بفرمایید.

RE: پایان نامه - saaaaam - 27-08-2014

(27-08-2014, 11:33 AM)'aftab m' نوشته: سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی شاخه بازاریابی ام یه موضوع میخوام برا چ
پایان نامه ام که خیلی خ.ب باشه چ.ن دکتر میخوام برم آلمان ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام 
من یک موضوع جالب بنظرم میاد که خودم هم به عنوان پروپوزال داده بودم به دانشگاه ولونگونگ استرالیا و پذیرش هم گرفتم
"بازاریابی خدمات مالی " مثلا چگونه محصولات جدید مالی که اوراق مشتقه مثلا یکی از انها هست را بازاریابی کنیم

RE: پایان نامه - saaaaam - 28-08-2014

'ALIREZA77 dateline='' نوشته: سلام
من هم دانشجو  مدیریت اجرایی هستم با گرایش بازاریابی لطف در صورت امکان به بنده هم موضوع جدید پیشنهاد بفرمایید.

بنظر من بازاریابی سبز را از دیدگاه مدیران اجرایی و ارباب رجوع سازمان بررسی کنید
الان در فنلاند همه جا بحث بازیابی مطرح هست

RE: انتخاب عنوان پایان نامه رشته مدیریت - aftab m - 07-09-2014

سلام ببخشید من دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی هستم یه موضوع برا پایان نامه میخوام ممنون میشم کمکم کنید
در رابطه با بازاریابی میخوام برا دکتر برم آلمان میخوام موضوع عالی باشه

RE: انتخاب عنوان پایان نامه رشته مدیریت - داملا - 02-12-2014

(19-01-2013, 02:36 AM)'faniz' نوشته: سلام
من موضوع مورد علاقم و انتخاب کردم اما استادامون قبول نمی کنن.چون هم جدیده و هم روش کم کار شده.به نظر شما با توجه به اینکه نمی خوام موضوع قدیمی یا تکراری بردارم پافشاری کنم یا نه؟
(رشتم مدیریت اجرایی و موضوعم بازاریابی عصب پایه است.)

سلام
منم مدیریت اجرایی هستم
دانشجوی کدوم دانشگاه هستین؟
والا ما هر موضوعی میبریم اساتید قبول نمیکنن میگن کار شده در این زمینه.خوش به حالتون که به شما میگن قبلا کار شده انتخاب کنین.لطفا یکی دو تا موضوع هم به من پیشنهاد بدین.واقعا موندم چیکار کنم 

RE: انتخاب عنوان پایان نامه رشته مدیریت - n.a.n - 30-09-2015

با سلام 

بزرگواران کسی هست برای انتخاب موضوع پایان نامه برای ارشد گرایش مدیریت بازاریابی به من سایت یا نشریه معتبری رو معرفی کنه.

باتشکر