آکادمیا کافه
تحصیل در استونی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سایر کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- موضوع: تحصیل در استونی (/Thread-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

RE: تحصیل در استونی - مهمان - 16-10-2015

با سلام ایا رشته حقوق در دانشگاههای استونی وجود داره؟

RE: تحصیل در استونی - مهمان - 16-10-2015

اگه در حال تحصیل باشم میتونم اپلای کنم ؟مثلا ترم اخر باشم دانشگاه ازاد قبول میکنن؟

RE: تحصیل در استونی - Shihan - 29-10-2015

(16-10-2015, 06:11 PM)مهمان نوشته: با سلام ایا رشته حقوق در دانشگاههای استونی وجود داره؟

بله در دانشگاه Tartu , Tartu business school ارئه میشه
(16-10-2015, 06:15 PM)مهمان نوشته: اگه در حال تحصیل باشم میتونم اپلای کنم ؟مثلا ترم اخر باشم دانشگاه ازاد قبول میکنن؟

خیر. یکی از مهمترین بخش داشتن دانشنامه که به تایید وزارت خانه ذی ربط و دارالترجمه رسیده باشه.

RE: تحصیل در استونی - PAndroid - 25-04-2016

دوستان، آیا رشته Cyber Security که دانشگاه فنی تالین ارائه میکنه جزو رشته های حساس برای ایرانی ها بحساب نمیاد؟ یعنی ممکنه در صورت دریافت پذیرش، پروسه دریافت ویزا رو دچار مشکل کنه؟

RE: تحصیل در استونی - Shihan - 26-04-2016

(25-04-2016, 09:48 PM)PAndroid نوشته: دوستان، آیا رشته Cyber Security که دانشگاه فنی تالین ارائه میکنه جزو رشته های حساس برای ایرانی ها بحساب نمیاد؟ یعنی ممکنه در صورت دریافت پذیرش، پروسه دریافت ویزا رو دچار مشکل کنه؟

خیر. مشکلی نداره دیدم کسانی که برای این رشته پذیرش گرفتن. البته شما وقتی مدارک ویزات کامل باشه نیاز به نگرانی نداری.

RE: تحصیل در استونی - selma - 14-06-2016

سلام 
من فوق لیسانس ژنتیک هستم و دارم روی پایان نامه ام کار میکنم
معدل ترم آخرم 15.55 هستش بدون احتساب نمره پایان نامه
یک مقاله دارم که کارهای چاپشو انجام میدم
مدرک GRE دارم اما فکر کنم نمره اش کمه 134
مدرک IELTS داشتم با نمره 6.5
از پایان نامه ام 1 مقاله در میاد
یه تزی هم دارم که اگه استاد قبول کنه میخوام اونجا انجامش بدم 
حالا میخواستم ببینم آیا میتونم از دانشگاههای استونی در مقطع دکترا پذیرش بگیرم؟ ( در رشته ژنتیک انسانی )
البته من احتیاج به بورسیه و یا فاند دارم
کدوم دانشگاه ها شانس قبولی بیشتری دارم؟
اگر استاد لازمه چطوری میتونم استاد پیدا کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید.

RE: تحصیل در استونی - Matinking - 14-06-2016

(14-06-2016, 04:08 PM)selma نوشته: سلام 
من فوق لیسانس ژنتیک هستم و دارم روی پایان نامه ام کار میکنم
معدل ترم آخرم 15.55 هستش بدون احتساب نمره پایان نامه
یک مقاله دارم که کارهای چاپشو انجام میدم
مدرک GRE دارم اما فکر کنم نمره اش کمه 134
مدرک IELTS داشتم با نمره 6.5
از پایان نامه ام 1 مقاله در میاد
یه تزی هم دارم که اگه استاد قبول کنه میخوام اونجا انجامش بدم 
حالا میخواستم ببینم آیا میتونم از دانشگاههای استونی در مقطع دکترا پذیرش بگیرم؟ ( در رشته ژنتیک انسانی )
البته من احتیاج به بورسیه و یا فاند دارم
کدوم دانشگاه ها شانس قبولی بیشتری دارم؟
اگر استاد لازمه چطوری میتونم استاد پیدا کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید.

سلام

بوده ان کسانی که در رشته های فنی در سال های گذشته به دانشگاه tartu رفته ان...
در کل اونطوری که من اطلاع دارم position ها در دانشگاه های استونی محدود هستند.. ولی بالنسبه رقابت خیلی بالایی برای اونها نیست...
سعی کنید از طریق وبسایت دانشگاه اساتیدی که به تحقیق در زمینه مورد نظرتون فعالند رو پیدا کنید و باهاشون ارتباط برقرار کنید...
در ضمن "معدل ترم آخر" مهم نیست... بلکه معدل کل مهم هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پی نوشت: نمره GRE ی که فرمودین نه تنها اثر مثبتی نمی گذاره بلکه حتی ممکن هست داشته های فعلیتون رو هم زیر سوال ببره... توصیه می کنم اگر امکان آزمون مجدد رو ندارید، این نمره رو report نکنید...

RE: تحصیل در استونی - selma - 14-06-2016

(14-06-2016, 04:17 PM)Matinking نوشته: سلام

بوده ان کسانی که در رشته های فنی در سال های گذشته به دانشگاه tartu رفته ان...
در کل اونطوری که من اطلاع دارم position ها در دانشگاه های استونی محدود هستند.. ولی بالنسبه رقابت خیلی بالایی برای اونها نیست...
سعی کنید از طریق وبسایت دانشگاه اساتیدی که به تحقیق در زمینه مورد نظرتون فعالند رو پیدا کنید و باهاشون ارتباط برقرار کنید...
در ضمن "معدل ترم آخر" مهم نیست... بلکه معدل کل مهم هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پی نوشت: نمره GRE ی که فرمودین نه تنها اثر مثبتی نمی گذاره بلکه حتی ممکن هست داشته های فعلیتون رو هم زیر سوال ببره... توصیه می کنم اگر امکان آزمون مجدد رو ندارید، این نمره رو report نکنید...

ممنون از پاسختون.
به نظر شما کدوم دانشگاه ها خوبن برای من؟یعنی شانس پذیرش دارم؟

RE: تحصیل در استونی - Shihan - 16-06-2016

(14-06-2016, 04:38 PM)selma نوشته: ممنون از پاسختون.
به نظر شما کدوم دانشگاه ها خوبن برای من؟یعنی شانس پذیرش دارم؟

بهترین دانشگاه فنی در استونی دانشگاه فنی تالین هست که مورد تایید وزارت علوم هم هست. تنها دانشگاه Tartu رشته ها کامپیوتر و IT و Cyber Security رو خوب ارائه میده. بنابراین بهتره بدنبال رشته خود در دانشگاه Tallinn University of Technology جستجو کنید.

RE: تحصیل در استونی - Sara112 - 15-01-2017

خواستم بدونم با معدل ۱۴ فیزیک مهندسی از دانشگاه تهران و gre خوب و آیلتس ۶ و نیم میشه پذیرش گرفت واسه مستر همین رشته از تالین؟
سپاس