آکادمیا کافه
شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: شانس گرفتن پذیرش در مقاطع لیسانس و ارشد از دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - spt - 01-07-2013

(01-07-2013, 01:25 PM)'persian_maani' نوشته: سلام، من فارق التحصیل کارشناسی رشته ی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد تهران مرکز و کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مجازی نور طوبی هستم. معدل کارشناسی 15.02 و معدل ارشدم نزدیک به 17 است. برای زبان انگلیسی مشکلی ندارم و به راحتی می تونم IELTS 7 بگیرم. نزدیک به 5 سال سابقه ی کار در زمینه کامپیوتر دارم. می خوام از دانشگاه فنی وین (echnical University of Vienna) برای مقطع کارشناسی ارشد مجدد پذیرش بگیرم. با مشخصات من شانس گرفتن پذیرشم چقدر هست؟

سلام   Smile
شرایطتون خیلی بد نیست..   و اینکه یه ارشد دارید (اگرچه فک نمیکنم این دانشگاهی که گفتید جز لیست دانشگاه های شناخته شده باشه به طور کلی!) نکته ی مثبتیه..     و البته رشته ی نسبتا خوبی هم هست رشتتون برای پذیرش گرفتن..
به نظر من حتما شانس دارید اما صد در صد نیست....  دانشگاه سختیه فنی وین و خیلی راحت پذیرش نمیدن..  
به نظر من حتما در کنارش دانشگاه های دیگه رو هم اپلای کنید...   
موفق باشید   Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - sassss - 02-07-2013

سلام دانشجو مدیریت بیمه دانشگاه علامه طبابایی هستم در سال اخر و معدلم 19 و تافل با نمره 110 دارم میخواستم بدونم برای ارشد میتوانم از دانشگا های اتریش فاند بگیرم . با تشکر

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 02-07-2013

(02-07-2013, 09:03 AM)'sassss' نوشته: سلام دانشجو مدیریت بیمه دانشگاه علامه طبابایی هستم در سال اخر و معدلم 19 و تافل با نمره 110 دارم میخواستم بدونم برای ارشد میتوانم از دانشگا های اتریش فاند بگیرم . با تشکر

دروود بر شما فرهیخته عزیز.
بدلیل اینکه کشورهای اتریش و المان تقریباً شهریه تحصیلی تقریباً رایگان دارند  بنابراین امکان ارائه فاند حداقل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس کمک هزینه تحصیلی وجود ندارد بنابراین بهتره با این شرایط شما حتماً پذیرش خواهید شد بهترین دانشگاهها برای رشته شما می شه به دانشگاههای گراتس، دانشگاه مدیریت اینسبروک، دانشگاه مدیریت و افتصاد وین، دانشگاه لائودر ، دانشگاه وین.
ضمناً شما در این مدت تحصیل اجازه کار 20 ساعت در هفته رو دارید، ضمن اینکه این میطلبه که از دانش زبان المانی لازم برخوردار باشید.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - persian_maani - 03-07-2013

از راهنماییتون متشکرم. در ضمن آیا دانشگاه University of Applied Sciences Technikum Wien را در وین می شناسید. آیا از نظر سطح علمی و رنکینگ شرایط خوبی دارد؟ متاسفانه نتوانستم رنکینگ آن را پیدا کنم. آیا گرفتن پذیرش از این دانشگاه راحت تر از دانشگاه مهندسی وین است؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 03-07-2013

(03-07-2013, 08:29 AM)'persian_maani' نوشته: از راهنماییتون متشکرم. در ضمن آیا دانشگاه University of Applied Sciences Technikum Wien را در وین می شناسید. آیا از نظر سطح علمی و رنکینگ شرایط خوبی دارد؟ متاسفانه نتوانستم رنکینگ آن را پیدا کنم. آیا گرفتن پذیرش از این دانشگاه راحت تر از دانشگاه مهندسی وین است؟

این دانشگاهها، عموماً جزو موسسات علمی کاربردی در اتریش و المان شناخته میشن، و تا مقطع فوق لیسانس ارزشیابی می شن، و از اونجایی که بیشترین تمرکزشون روی کارهای عملی است خیلی روی واحدهای تئوری کار نمیشه بجز برخی دروس خاص اختصاصی، در پایان پذیرش از این موسسات خیلی سخت نیست اما در ارزشیابی دانشگاههای دنیا خیلی جایگاه بالایی ندارند!

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - spt - 03-07-2013

(03-07-2013, 08:29 AM)'persian_maani' نوشته: از راهنماییتون متشکرم. در ضمن آیا دانشگاه University of Applied Sciences Technikum Wien را در وین می شناسید. آیا از نظر سطح علمی و رنکینگ شرایط خوبی دارد؟ متاسفانه نتوانستم رنکینگ آن را پیدا کنم. آیا گرفتن پذیرش از این دانشگاه راحت تر از دانشگاه مهندسی وین است؟

من سه سال قبل اونجا اپلای کرده بودم رشته ی حمل رو نقل...  دانشگاه خوبی به نظر میومد و بعدش به دو تا از دوستام هم گفتم که اونا هم اپلای کردن و رفتن...   الان ازشون خبر ندارم اما بعد از حدود 6 ماه ازشون آمار گرفتم از دانشگاه راضی بودن...   
من به خاطر این دانشگاه وزارت علوم هم رفتم که ببینم مدرکش رو قبول میکنن یا نه...   ارشدش رو بدون چونه و مشکل و بحث و بدو بدو قبول میکنن..   منظورم اینه که اگه میخاید هر جایی شده برید و یا میخاید یه گزینه ی اطمینان داشته باشید دانشگاه خوبیه...  (اون سال 4 نفر اپلای کردیم هر 4 نفر پذیرش گرفتیم الان رو نمیدونم..)
همونطور که جناب ولتاژ بزرگوار گفتن خیلی عملی هستن دروس این موسسه های علمی کاربردی و شاید خیلی راحت نشه با مدرکشون ادامه تحصیل داد اما از طرفی خیلی خوب دانشجو هاشون رو با صنعت آشنا میکنن و راحت تر از دانشجو های دانشگاه ها جذب مراکز کاری میشن (که این به عقیده ی من بهتر از دکترا هست!!)
به نظر من حتما اپلای کنید و بعد از اینکه همه ی دانشگاه ها بهتون جواب دادن بینشون تصمیم بگیرید... 
موفق باشید   Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - hamid4527 - 31-07-2013

سلام این شرایط منه و می خوام در رشته روابط بین الملل و یا ارتباطات ادامه تحصیل بدم در اتریش در مقطع ارشد و به زبان انگلیسی 

کارشناسی ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 17.03 

مشکل اصلیم اینه که زبان انگلیسی رو خوب بلد نیستم ؟؟  آیا اصلا قادر هستم پذیرش بگیرم یا خیر ؟؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - spt - 31-07-2013

(31-07-2013, 04:46 AM)'hamid4527' نوشته: سلام این شرایط منه و می خوام در رشته روابط بین الملل و یا ارتباطات ادامه تحصیل بدم در اتریش در مقطع ارشد و به زبان انگلیسی 
کارشناسی ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 17.03 
مشکل اصلیم اینه که زبان انگلیسی رو خوب بلد نیستم ؟؟  آیا اصلا قادر هستم پذیرش بگیرم یا خیر ؟؟

خب دوست من شما باید اول کلاس زبان برید و یه مدرک زبان بگیرید که بتونید برای دانشگاه ها اپلای کنید و بعدش پذیرش بگیرید...   
اگه مدرک زبان داشته باشید بله قادر هستید که پذیرش بگیرید، بدون مدرک زبان خیر پذیرش نمیتونید بگیرید...
البته دو راه دیگه دارید: یکی اینکه الان که خیلی انگلیسیتون خوب نیست آلمانی بخونید چون شانستون توی اتریش خیلی بیشتر میشه..  و دوم اینکه همه ی کشور ها یه سری دوره های کلاس زبان دارن که شهریه ی خیلی زیادی داره و خیلی فشرده هست...  اگه مشکل مالی ندارید میتونید اون دوره ها رو برید...   
موفق باشید   Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - roham66 - 20-08-2013

[font]دوستان عزیز با سلام[/font]
[font]من چند تا سوال داشتم [/font]
[font]1)کسی که مدرک کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معدل 18 داشته باشه [/font]
[font]2)مدرک زبان آیلتس 6.5[/font]
[font]3)سه سال سابقه کار [/font]
[font]4)معدل دیپلم 19 و معدل پیش دانشگاهی 18.5[/font]
5)یک مقاله ISI
[font]چقدر احتمال داره تو دوره های کارشناسی پزشکی در اتریش مثل دانشگاه علوم پزشکی Graz . vienna یا پذیرش بگیره-درکل شرایطش چطوره تحصیل رشته پزشکی اونجا[/font]

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های اتریش - Shihan - 20-08-2013

(20-08-2013, 01:07 AM)'roham66' نوشته:
دوستان عزیز با سلام
من چند تا سوال داشتم 
1)کسی که مدرک کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معدل 18 داشته باشه 
2)مدرک زبان آیلتس 6.5
3)سه سال سابقه کار 
4)معدل دیپلم 19 و معدل پیش دانشگاهی 18.5
5)یک مقاله ISI
چقدر احتمال داره تو دوره های کارشناسی پزشکی در اتریش مثل دانشگاه علوم پزشکی Graz . vienna یا پذیرش بگیره-درکل شرایطش چطوره تحصیل رشته پزشکی اونجا

دوست عزیز،
دوره های تخصص پزشکی در اتریش بدون نیار به مدرک زبان و امتحان ورودی میباشد متقاضیان یابد در ابتدای هرسال مبلغ 46000 یورو به حساب دانشگاه واریز کنند در ضمن دانشگاه ماهیانه 2500 یورو به دانشجویان دوره تخصص حقوق پرداخت میکند. به نظر من برای المان اقدام کنید که رایگانه